Віктор7377• 24 декабря 2023

Наука. З чого все створене?

Кожного разу,коли так звана наука відкриває нову частинку і каже що це вже найменша частинка,то з часом,з´являється більш сильний мікроскоп,який відкриває нову частинка,яка ще менша,і так до бескінечності.То що б це могло б означати?
курасаны• 24 декабря 2023
З атомів?

Цвірінь• 24 декабря 2023
Що наука не стоїть на місці?
Onyx83• 24 декабря 2023
Технологический прогресс.
Заставляличка• 24 декабря 2023
Так звана наука
Області пітьми• 24 декабря 2023
Кварки.
Але не факт.
Області пітьми• 24 декабря 2023
Енергія
автор Віктор7377 • 24 декабря 2023
Ответ дляОбласті пітьми
Енергія
Що за енергія?

автор Віктор7377 • 24 декабря 2023
Атом складається з протонів та нейронів в свою чергу ці частинки складаються з кварків(це якщо я не помиляюсь останнє відкриття),але ж не останнє тому що ці кварки теж складаються з частин,які скоро,якщо людям буде дано,відкриється.Так до бескінечності.Що б це могло означати.Чи не те,що все це складається з нічого?)))
lilu1990• 24 декабря 2023
Ответ длякурасаны
З атомів?
З кварків
Непогодка• 24 декабря 2023
Мікроскопом хіба бактерії і деякі віруси відкривали, а не елементарні частинки, це по перше. По друге, коли відкривають щось нове, це нормальний науковий процес. І по третє, останні років 20 у фізиці принципово нових частинок які можна віднести до категорії ’ще менша’ не відкривали.
lilu1990• 24 декабря 2023
Ответ дляВіктор7377
Звичайно, ілюзія. А що ж це ще може бути
автор Віктор7377 • 24 декабря 2023
Ответ дляНепогодка
В Адронному Коллайдері відкривали нові частинки.
lilu1990• 24 декабря 2023
О май Гад, Звідки я знаю про кварки? певно, теорія великого вибуху повпливала.
автор Віктор7377 • 24 декабря 2023
Ответ дляlilu1990
Вибух в чому?
Поліцейський патруль• 24 декабря 2023
Ответ дляВіктор7377
Вибух в чому?
это она про сериал - большой взрыв:))))
Кукусики• 24 декабря 2023
Ответ дляВіктор7377
Это означает, что наука не стоит на месте. Каждый год с самого начала цивилизации были открытия. Так и дальше будет.
lilu1990• 24 декабря 2023
Ответ дляВіктор7377
Вибух в чому?
Серіал з шелдоном купером
автор Віктор7377 • 24 декабря 2023
Ответ дляlilu1990
Серіал з шелдоном купером
Я знаю що це тема,яка взриває клепки.Але давайте сприймати це як псевдонаукове дослідження)Уявімо себе тими,хто щось знає.
Каяспер• 24 декабря 2023
Виктор, хвалю: не везёт с женщинами и Вы занялись самообразованием. Порекомендую ещё научится пользоваться Гуглом.

Непогодка• 24 декабря 2023
Ответ дляКаяспер
І швидко стане везти і з наукою і з жінками (тими що легкі на передок при певних умовах).
автор Віктор7377 • 24 декабря 2023
Ответ дляНепогодка
А що,якщо везе з жінками то стаєш ідіотом,який ні про що не може подумати.А якщо не везе то починаєш думати?)Щось не можу зрозуміти хід ваших думок мадам.Поясніть)
Живчик-счастливчик• 24 декабря 2023
Ответ дляВіктор7377
Человек все равно не разгадает загадку вселенной, по крайней мере сейчас. А возможно и вообще никогда.

А у вас странные аналогии меньше = ничего?
Вся в кредитах• 24 декабря 2023
Вы научпопа о стандартной модели начитались? Берите проф литературу (если потяните), а не вот это всё на женском форуме из пустого в порожнее переливать
автор Віктор7377 • 24 декабря 2023
Ответ дляВся в кредитах
Я хочу на жіночих форумах поспілкуватись.Може тут теж є розумні люди.
Вся в кредитах• 24 декабря 2023
Ответ дляВіктор7377
Что значит «теж»?))) вы из этих, ну этих, тех кого не принято называть, ну умных людей? Блин, вот ржака
Поліцейський патруль• 24 декабря 2023
Ответ дляВіктор7377
вы себя к умным причисляете?
Садова гойдалка• 25 декабря 2023
Для нас многие вещи останутся неизвестными. Человек, открывая и изучая что-то, начинает сразу же пытаться этим управлять, изменять и продавать.
Представьте, что может случитья, если человек постигнет природу материи