Кожного разу,коли так звана наука відкриває нову частинку і каже що це вже найменша частинка,то з часом,з´являється більш сильний мікроскоп,який відкриває нову частинка,яка ще менша,і так до бескінечності.То що б це могло б означати?
Атом складається з протонів та нейронів в свою чергу ці частинки складаються з кварків(це якщо я не помиляюсь останнє відкриття),але ж не останнє тому що ці кварки теж складаються з частин,які скоро,якщо людям буде дано,відкриється.Так до бескінечності.Що б це могло означати.Чи не те,що все це складається з нічого?)))
Непогодка• 24 декабря 2023
Мікроскопом хіба бактерії і деякі віруси відкривали, а не елементарні частинки, це по перше. По друге, коли відкривають щось нове, це нормальний науковий процес. І по третє, останні років 20 у фізиці принципово нових частинок які можна віднести до категорії ’ще менша’ не відкривали.
Ответ дляВіктор7377
Звичайно, ілюзія. А що ж це ще може бути
Ответ дляНепогодка
В Адронному Коллайдері відкривали нові частинки.
Ответ дляlilu1990
О май Гад, Звідки я знаю про кварки?
певно, теорія великого вибуху повпливала.
Вибух в чому?
Поліцейський патруль• 24 декабря 2023
Ответ дляВіктор7377
Вибух в чому?
это она про сериал - большой взрыв:))))
Кукусики• 24 декабря 2023
Ответ дляВіктор7377
Это означает, что наука не стоит на месте. Каждый год с самого начала цивилизации были открытия. Так и дальше будет.
Ответ дляlilu1990
Серіал з шелдоном купером
Я знаю що це тема,яка взриває клепки.Але давайте сприймати це як псевдонаукове дослідження)Уявімо себе тими,хто щось знає.
Каяспер• 24 декабря 2023
Виктор, хвалю: не везёт с женщинами и Вы занялись самообразованием. Порекомендую ещё научится пользоваться Гуглом.
Непогодка• 24 декабря 2023
Ответ дляКаяспер
І швидко стане везти і з наукою і з жінками (тими що легкі на передок при певних умовах).
Ответ дляНепогодка
А що,якщо везе з жінками то стаєш ідіотом,який ні про що не може подумати.А якщо не везе то починаєш думати?)Щось не можу зрозуміти хід ваших думок мадам.Поясніть)
Живчик-счастливчик• 24 декабря 2023
Ответ дляВіктор7377
Человек все равно не разгадает загадку вселенной, по крайней мере сейчас. А возможно и вообще никогда.
А у вас странные аналогии меньше = ничего?
Вся в кредитах• 24 декабря 2023
Вы научпопа о стандартной модели начитались? Берите проф литературу (если потяните), а не вот это всё на женском форуме из пустого в порожнее переливать
Ответ дляВся в кредитах
Я хочу на жіночих форумах поспілкуватись.Може тут теж є розумні люди.
Вся в кредитах• 24 декабря 2023
Ответ дляВіктор7377
Что значит «теж»?))) вы из этих, ну этих, тех кого не принято называть, ну умных людей? Блин, вот ржака
Поліцейський патруль• 24 декабря 2023
Ответ дляВіктор7377
вы себя к умным причисляете?
Садова гойдалка• 25 декабря 2023
Для нас многие вещи останутся неизвестными. Человек, открывая и изучая что-то, начинает сразу же пытаться этим управлять, изменять и продавать.
Представьте, что может случитья, если человек постигнет природу материи