В грудні цього року Вами, як Президентом України, наголошено на необхідності налагодити власне виробництво боєприпасів.
Дійсно, Україна повинна швидко і масово включитися в цей процес, бо мова не лише про сотні тисяч артилерійських снарядів, а також звичайні стрілецькі набої та боєприпаси до дронів, які включають корпуси, плати ініціації, електродетонатори і вибухові речовини.
Залучення приватних компаній, а також налагодження конкурентного середовища в сфері оборонного підприємництва можливе за умови сучасних, прозорих правил та усунення зайвих бюрократичних перешкод.
Ключовою бюрократичною перешкодою є Постанова КМУ # 576 “Про затвердження положення про дозвільну систему”, прийнята ще далекого 1992 року.
Це Положення давно суперечить Конституції, Законам Про ліцензування видів господарської діяльності, Про дозвільну систему в сфері господарської діяльності та Про адміністративні послуги, що неодноразово підтверджено Державною регуляторною службою (листи ДРС 3008/0/20-21, 1520/0/20/-22 та інші).
Лише один приклад: на підставі цього Положення, щоб отримати ліцензію для виробництва зброї і боєприпасів крім виконання ліцензійних умов, необхідно ще й отримати окремий дозвіл. Дозвіл на ліцензію - мрія бюрократів і корупціонерів. Адже для отримання дозволу на ліцензію не визначено чіткого порядку і строку, що створює багато простору для зловживань.
Просити в союзників добре,але треба і самим включатись в процес.
Прошу підтримати підписами
Ответ дляbcllcorp
Какой догадливый!
И два года не прошло, а до него дошло что в войну нужны боеприпасы!
Восхищаюсь Зе!
Хоча б свідомо не заважати.
В Україні багато патріотів,багато напрацювань,але ще більш перешкод для цього.
Не дуже вірю,але давайте спробуєм підписати.
Може дойде
Мурка в бурке• 24 декабря 2023
Ответ дляРеверанс
Дякую Вам.
Давайте пробувати,може таки щось зрушиться
Конечно будем пробовать, а что еще остается...
Ответ дляРеверанс
Хоча б свідомо не заважати.
Може дойде
Основна перешкода - зрадники, які здають місця виготовлення. Вже відкривали виробництво і не раз
Навіть в глухомані з надзвичайними заходами якісь с...ки здали і прмлетіло. При чому прицільно і ’вчасно’