Латексне альтер ЕГО• 24 декабря 2023
С СДВГ продлят отпуск по уходу
За ребёнком до 6ти лет?
Ні за холодну воду• 24 декабря 2023
Думаю да, продлевали раньше даже если часто простуды. Это не работодатель решает, а врач должен написать справку рекомендовано домашний уход.
Україна понад усе!• 24 декабря 2023
Ответ дляНі за холодну воду
Насколько я знаю, есть перечень заболеваний по которым врач пишет такую справку.
Україна понад усе!• 24 декабря 2023
Сдвг это психическое расстройство
Есть код
Нам ставили такой диагноз
Теперь перешло в тревожность
Есть код
Нам ставили такой диагноз
Теперь перешло в тревожность
Замулена ріка• 24 декабря 2023
Дитина на обліку у психіатра стоїть? Скоріш за все, так, можна подовжити.
Единая страна!• 24 декабря 2023
Ответ дляУкраїна понад усе!
Сдвг это психическое расстройство
Есть код
Нам ставили такой диагноз
Теперь перешло в тревожность
Есть код
Нам ставили такой диагноз
Теперь перешло в тревожность
Это не попадает под инвалидность? Вы на учёте у психиатра?
Латексне альтер ЕГО
• 24 декабря 2023
Ответ дляЗамулена ріка
На обліку ні
Нам психіатри ставили f90 f 83
Але не еисали що рекомендовано дом.догляд, але я і не просила
А зараз стало питання з роботою
Нам психіатри ставили f90 f 83
А зараз стало питання з роботою
Замулена ріка• 24 декабря 2023
Ответ дляЛатексне альтер ЕГО
На обліку ні
Нам психіатри ставили f90 f 83
А зараз стало питання з роботою
Нам психіатри ставили f90 f 83
А зараз стало питання з роботою
Ви можете самостійно прочитати по цифрам що за діагноз, це не дуже велике порушення. Його можна відкорегувати, на скільки я розумію те, що пишуть в інтернеті. За 2-3 роки поведінковий психолог (але постійне відвідування 2-3 рази на тиждень) та дефектолог може дитину поставити в звичайний стан. Який вік?
В будь-якому випадку сходіть із запитом обов’язково. Спочатку до педіатра, а там перенаправить, якщо потрібно.
Латексне альтер ЕГО
• 24 декабря 2023
Ответ дляЗамулена ріка
4 роки
Замулена ріка• 24 декабря 2023
Ответ дляЛатексне альтер ЕГО
4 роки
Чи говорить дитина зараз і що? Відвідує колектив?
Латексне альтер ЕГО
• 24 декабря 2023
Ответ дляЗамулена ріка
Так говорить
Ходили до логопеда, сенсорну інтеграцію, бассейн, психолог
Але я вийшла на роботу дитина пішла в садочок
В садочку нече норм, але якось мені не по собі можливо потрібно продовжити. Зараз ми ходимо тільки на бассейн.
Але нам потрібно і до логопеда
Замулена ріка• 24 декабря 2023
Ответ дляЛатексне альтер ЕГО
Так говорить
Але нам потрібно і до логопеда
Можливо то саме ваші страхи. Якщо дитина говорить, не бʼє інших дітей, нормально себе веде, то нема сенсу вам так хвилюватися.
Краще вам все ж логопед-дефектолог і обов’язково поведінковий психотерапевт. До школи психолог дитину повинен підготувати. Тому що всидіти таким діткам складно.
Латексне альтер ЕГО
• 24 декабря 2023
Ответ дляЗамулена ріка
Ну в нас було питання, що дитина кусалася, на навіть з 2х садочків вигнали за це
В цьому садочку тьфу тьфу норм
Де б ще толкового логопеда знайти
Думали після нового року продовжити заняття з психологом, але тільки раз на тиждень.
Бо дорого садочок+психолог
В цьому садочку тьфу тьфу норм
Де б ще толкового логопеда знайти
Бо дорого садочок+психолог
Замулена ріка• 24 декабря 2023
Ответ дляЛатексне альтер ЕГО
В цьому садочку тьфу тьфу норм
Де б ще толкового логопеда знайти
Бо дорого садочок+психолог
В цьому садочку тьфу тьфу норм
Де б ще толкового логопеда знайти
Бо дорого садочок+психолог
Ось той F90 говорить саме про ці якості. Не вміння спілкуватися, а битися, кусатися ітд. Просто не вміє. Психотерапевт вчить. Те, що таких діток виганяють із садочків, не секрет.
У теперішньому садочку знайшли підхід вихователі чи діти спокійніші?
Якщо буде гарний психолог, то в школу піде як здорове дитя. Там буде складніше чим в саду. Краще оберіть пів дня садочка і психолог чим просто садок без психолога. І по віку дитину краще в школу не раніше чим 7 років. Маю дитину з РАС, тому трохи в темі.
Бажаю успіхів!
Латексне альтер ЕГО
• 24 декабря 2023
Ответ дляЗамулена ріка
Бажаю успіхів!
Просто півдня в нас випадає денний сон, а 2-3 дні не поспать і починається...
Садочок в іншому кінці міста, поки доїдемо малый або в машині засне, якщо не засне а буде просто сонний то в квартирі в нього з´явитися енергія
І плюс до того я працюю, це якщо піду у відпустку
Можна якось 2 дні по пів дня інші цілий день
Думаю і вихователі підход знайшли і дітей в группе значно менше, садочок нещодавно відкрився
Море Щастя• 24 декабря 2023
Ответ дляЕдиная страна!
Ні, це не попадає під інвалідність
Замулена ріка• 24 декабря 2023
Ответ дляЛатексне альтер ЕГО
Про сон теж знаю, так вашій дитині потрібен сон і режим. Це обов’язково теж. Якщо дійсно вихователі знайшли підхід, то це дуже добре.
Україна понад усе!• 24 декабря 2023
Ответ дляЕдиная страна!
Нет, не на учете
Сняли этот диагноз