Ламборджини• 24 декабря 2023

Дизель шоу не крінж - це обличчя суспільства

Дизель шоу і квартал по версіям багатьох опитуваннь - лідери переглядів. Вони збирають великі зали і отримують прибутки від своїх концертів. Вони жартують ті жарти, над якими смієтться більшість аудиторії. Виходить така творчість задовольняє суспільний запит.

То в чому проблема? Є запит на такий примітивний гумор, чому всі дивуються що знаходяться люди згідні на цьому заробляти?

Ну візьміть наприклад Полякову, ну нормально вміє людина співати, а от Шльопки принесли їй мільйони.
ПолБатона• 24 декабря 2023
Ответ дляЛамборджини
Тема може і здається провокативною, але як би вам не хотілось маргінали не дадуть повні зали і мільйони підписників на ютубі. А там саме мільйони.
не дадут? Вы сейчас серьезно? Про петросяна поговорим?)

Скромняшка• 24 декабря 2023
Ответ дляПекельнi Борошна
Не удивлена. Сами виноваты. Дальше будет у них только хуже.
боюся,що дальші у НАС буде тільки хуже..,
а у них -все ок..
Мрію про космос• 24 декабря 2023
Незрозуміло,що саме не влаштовує автора теми?
Існування гумористичного жанру,як такого?
Чи,можливо,наведе приклад сучасного інтелектуального гумору за її думкою?
Комиссия50%• 24 декабря 2023
От теж завжди цікаво, на яку аудиторію це розраховано. Ніколи не розуміла.
Маю декілька думок• 24 декабря 2023
До гибели Марины смотрели дизель много лет, не пропуская ни одного выпуска. Потом как-то отошло.
Комиссия50%• 24 декабря 2023
Ответ дляМрію про космос
Серіал Шерлок, хороший гумор, і багато є серіалів класних саме гумористичних.
А шо сталося?• 24 декабря 2023
Ответ дляПартизанка
Звісно дивляться. І на концерти ходять. Чи ви думаєте, що тут одні любителі високоінтелектуального гумору?)
Цікаво послухати ваш приклад високоінтелектуального гумору...
автор Ламборджини • 24 декабря 2023
Ответ дляПолБатона
Для раши декілька мільйонів - купка маргіналів, плюс там є глядачі з СНД та інших країн. пєтросян - не аргумент. Хоча він кончений і це факт.
автор Ламборджини • 24 декабря 2023
Ответ дляМрію про космос
Не наведу, нажаль. Може хтось щось порадить… дивлюсь потіки Телебачення Торонто, прикольно коли вони рудій бабулі з обрядів путіна подзвонили.

Айболитная• 24 декабря 2023
Статистика взята з перегляду телепередач.
Хто??? Дивиться тв сьогодні?
Ваші висновки такі ж класні, як жарти дизель шоу
Айболитная• 24 декабря 2023
Ответ дляЛамборджини
У них квитки вартують копійки. Там навіть нема чого їх порівнювати з кварталом , не ті масштаби і близько
автор Ламборджини • 24 декабря 2023
Ответ дляАйболитная
Хто??? Дивиться тв сьогодні?
Ось перша стаття про аналіз ютуб каналів. Почитайте, звісно що Дурнєв, Леви на Джипах і тд помітні канали, але вони ідуть після Дизеля і Кварталів

https://vesti.ua/uk/lite-uk/showbiz-uk/ukrayinskij...
ПолБатона• 24 декабря 2023
Ответ дляЛамборджини
задорнов и петроясн в Украине собирали залы с аншлагом))
месяцкие• 24 декабря 2023
Ответ дляЛамборджини
Думаєте наступний президент - лисий з Дизеля?
Препиздентом буде може бути лисий орденоносець з кварталу або якись інший телепузик з прислуг народу
автор Ламборджини • 24 декабря 2023
Ответ дляПолБатона
Ми були інші. Зараз вже всі крапки розставлені і раша іде за кораблем разом з пєтросяном і компанією.
Айболитная• 24 декабря 2023
Ответ дляЛамборджини

А ви самі читали те що в цьому посиланні?
Хачапууури• 24 декабря 2023
Не смотрю телевизор с майдана, продала его. Не понимаю о чём о речь даже)). По чём опиум для народа))?
Ща как дам• 24 декабря 2023
Ні. Ці шоу не середня температура суспільства, вони гній, маргінали. На їх концерти ходять люди, яким розказали що це норма, а також такі ж жорстокі дегенерати, як власне і ті артисти. Зібрати 2-3 тисячі публіки навіть в стотисячному місті не є суперпопулярність. Так що не треба розказувати за суспільство. Суспільство чудово знає, що за такі жарти можна легко вихопити ’межі роги’ і так не шуткує.
Фея_3уровень• 24 декабря 2023
Ответ дляМяо мой мяо
Так эти шоу и рассчитаны на дебилов. И всегда так было.
Раньше КВН и то, умнее был.
Ви зараз пів країни назвали дебілами, якось не комільфо. Ці передачі, щоб розгрузити мозок, ні про що не думати, отримати позитив - посмішку, а сміх продовжує життя, знімає стрес і таке інше. Не корчіть з себе велику інтелектуалу, не схоже

автор Ламборджини • 24 декабря 2023
Ответ дляАйболитная
Так, лідери в ютубі все одно Квартал і Дизель. Їх не беруть до уваги, далі про інші канали. А що вас бентежить? Вони і в тєлєку і ютубі лідери.
месяцкие• 24 декабря 2023
Ответ дляГидроусилитель руля
73% смотрели и радостно хлопали в ладоши
І зараз хлопають під шашличок, алів´єшечку і відосіки з Банкового бункера
Не заздріть тьоті• 24 декабря 2023
Ответ дляАленький носочек
Вражена, шо є люди, які ще ото все дивляться. Ще й на концерти подібні ходять.
Я от і не знала, що у них там за крінжатіна, бо не цікавлюсь таким.
Тільки сьогодні в якись темі про різдвяні свята декілька порадниць писали, що купили квиткі та йдуть на їх концерти.
Самохвалова• 24 декабря 2023
Ответ дляЛамборджини
Нет, тот кто заикается. Потом можно будет говорить, что он не то имел ввиду, его просто не поняли
Не заздріть тьоті• 25 декабря 2023
Ответ дляШикаю і викаю
Дизелей иногда смотрю, с Евгением Гашенко лично знакома.

Квартал не смотрю, это кринжатина.
А по мне те же яйца, только в профиль.
Ацетилсалициловая кислота• 25 декабря 2023
А фільм ’Кайдашева сім´я’ ?
Це теж обличчя суспільства.
Інколи у фб натрапляю на фрагменти. Це жах. Коли чую крик , лайку та говір - від сорому аж очі закриваю.
Як це можна дивитися і показувати людям та світу ?
Це сором та ганьба , але ж багатьом подобається
Почемучечка• 25 декабря 2023
А вы посмотрите дизель с первого выпуска, и там вначале только смешно, а дальше грустно, что у нас такое происходит в стране...высверлены все проблемы
Не заздріть тьоті• 25 декабря 2023
Ответ дляЛамборджини
Та ви що? Знаєте скільки залишилось отих, хто продовжує дивитись російський контент, слухати їх виконавців, дивитись серіали? Ачетаково, нам нравіца, ми привиклі.
ДАР и Я• 25 декабря 2023
Дизель- Николаевские.
Мне фу
Никогда на них не ходила. И не буду
автор Ламборджини • 25 декабря 2023
Ответ дляНе заздріть тьоті
Ось ці зараз маргінали.
ПолБатона• 25 декабря 2023
Ответ дляЛамборджини
так речь не об этом. А о составляющей любого общества.)
Про американские шоу послушайте отзывы, о публике на них.
Прекращайте