Ламборджини• 24 декабря 2023
Дизель шоу не крінж - це обличчя суспільства
Дизель шоу і квартал по версіям багатьох опитуваннь - лідери переглядів. Вони збирають великі зали і отримують прибутки від своїх концертів. Вони жартують ті жарти, над якими смієтться більшість аудиторії. Виходить така творчість задовольняє суспільний запит.
То в чому проблема? Є запит на такий примітивний гумор, чому всі дивуються що знаходяться люди згідні на цьому заробляти?
Ну візьміть наприклад Полякову, ну нормально вміє людина співати, а от Шльопки принесли їй мільйони.
Успокойся_Успокойся• 25 декабря 2023
Не смотрю такое , полякову не слушаю , это все кринж и днище.
Скромняшка• 25 декабря 2023
Ответ дляФея_3уровень
Ви зараз пів країни назвали дебілами, якось не комільфо. Ці передачі, щоб розгрузити мозок, ні про що не думати, отримати позитив - посмішку, а сміх продовжує життя, знімає стрес і таке інше. Не корчіть з себе велику інтелектуалу, не схоже
оце точно, - продовжили життя,так продовжили. 100%.
Мрію про космос• 25 декабря 2023
Ответ дляКомиссия50%
Серіал Шерлок, хороший гумор, і багато є серіалів класних саме гумористичних.
Ви,дійсно,не розумієте,що ’серіал’ і
’ гумористичне шоу’ то,схожі,як свиня на коня
Мрію про космос• 25 декабря 2023
Ответ дляА шо сталося?
Цікаво послухати ваш приклад високоінтелектуального гумору...
Мабуть Петросян )
Кумедний ґудзик• 25 декабря 2023
Ответ дляКлептоманка
У мене взагалі немає каналів, не купили ту штуку щоб їх дивитись, а тарілка вже ні до чого...ото тільки фільми дивимось записані чи онлайн
+++ Аналогично, телек вмэр) нафиг спутник отрубили, у многих регионах и с т2 нифига не показывает ( Короче народ перешёл в инет, у меня бабушка 35 года рождения сидит уже 2 года в планшете)
Кумедний ґудзик• 25 декабря 2023
Ответ дляГидроусилитель руля
Лучше бы этот фронтмен играл дальше причиндалами на рояле.Такого наворотить это надо ещё постараться
+++++
13чудоСВЕТА• 25 декабря 2023
Для мене це примітивний гумор і гра особливо акторок-примітивна. 10 років не дивилась телевізор і не слухала оце все, яка ж я була щаслива!
Шикаю і викаю• 25 декабря 2023
Ответ дляНе заздріть тьоті
А по мне те же яйца, только в профиль.
Нет, Дизель каплю лучше на фоне квартала, который, честно говоря, несколько лет как деградировал (или я просто прекратила воспринимать девяносто пятых как фон, когда по телеку фоном, абы шось трындело, ничего лучше нет).
ТатьянаИгоревна• 25 декабря 2023
Раніше Дизель Шоу було досить непоганим. Але потім теж впало до шуточок нижче пояса. 95 квартал ненавиджу давно. То таке г’вно, що я не знаю як з нього сміятись можна. Туди ж Ліга сміху. Пошло, несмішно, примітивно.
Сирожено_пирожено• 25 декабря 2023
Я інколи їх дивилася раніше, але під час війни поглянула - це ж треш. Настільки низькоякісний гумор, що шокує.
Але на відео повні зали народу, значить є поціновувачі такого бидлячества.
Сирожено_пирожено• 25 декабря 2023
Ответ дляЗяблик протестант
мабуть люди похилого віку їх дивляться за 60, у кого телевізори, а не ноути
Ну а на концерти хто ходить? Теж не мають вибору?