Анонім Секретар• 25 декабря 2023
питання виключно до тих, чиї діти за кордоном
Прошу коментувати лише тих, хто з дітьми за кордоном.
Мені якось здається, що життя проходить повз.
Ну я не з тих, хто за свої живе в Лондоні, Барселоні чи Празі - там, я впевнена, все добре.
Але хто виїхав і живе в звичайному режимі..
В мене дитина ходить в молодшу школу. Крім школи було карате пів року, але зараз вже не буде.
Дивлюсь в стрічці фото друзів, які залищились в Україні:
- бальні танці з виступами,
- інші танці вже трохи навіть професійно,
- карате і ін. види боротьби,
- всякі конструювання,
- постійні майстер класи,
- поїздки в готелі з басейнами і т.д.
В мене таке відчуття, що я забрала в дитини гарне життя.
Цікавить думка інших, хто за кордоном, але в звичайних місцях і з звичайними фінансами.
- бальні танці з виступами,
- карате і ін. види боротьби,
- всякі конструювання,
- постійні майстер класи,
- поїздки в готелі з басейнами і т.д.
Яйцеголовая• 25 декабря 2023
Ответ дляАнонім Секретар
мені до аеропорту ближчого тут теж їхати 300-400 км.
а до Варшави взагалі набагато довше.
тому таких аж дешевих квитків нема
а до Варшави взагалі набагато довше.
тому таких аж дешевих квитків нема
У вас явно проблеми з географією, бо до всіх цих відстаней треба додавати відстань по Україні
Кудряшка Сью• 25 декабря 2023
Ответ дляАнонім Секретар
дешеві квитки з крупних аеропортів.
найдешевші з Варшави
Аеропортів в Польщі багато
Дешеві квитки є з багатьох
Не можу навіть уявити де ви в Польщі осіли щоб 400 км до аеропорту
Дешеві квитки є з багатьох
Яйцеголовая• 25 декабря 2023
Ответ дляАнонім Секретар
дешеві квитки з крупних аеропортів.
найдешевші з Варшави
А з Києва до Варшави телепортація?
Дешеві квитки якраз з менших аеропортів, а не Варшави
Анонім Секретар
• 25 декабря 2023
Ответ дляЯйцеголовая
З України ближче ? Лоукости лише з Європи літають
ні звичайно))
просто за кордоном після дорогої оренди не дуже так кудись і поїдеш
навіть якщо квиток на одного в одну сторону буде 2-3 тис грн,
то на 2х з дитиною це вже 10.
і готель - теж не дешево. в гривнях мінімум тисяч 4 в Європі.
тому навіть кудись поїхати ненадовго сума кругленька.
Але тут праві дівчата, справа в достатку.
Багаті живуть добре і там, і там. Просто в мене таке коло знайомих, тому на їх фоні відчуваю себе чмом
то на 2х з дитиною це вже 10.
Яйцеголовая• 25 декабря 2023
Ответ дляАнонім Секретар
ні звичайно))
то на 2х з дитиною це вже 10.
Справа не в тому, де ви , явно і в Україні ви собі не могли дозволити нормально подорожувати, а зараз це в рази складніше і дорожче.
Кудряшка Сью• 25 декабря 2023
Ответ дляАнонім Секретар
ні звичайно))
то на 2х з дитиною це вже 10.
Ну вам би і в Києві з інфляцією та зйомним житлом важко було би зі знайомими змагатися в подорожах - виявилося що ви з різних прошарків
Справа не в Польщі без розваг
Вам явно енерджиляндія чи сунтаго чи терми ближче і зручніше
Справа не в Польщі без розваг
Анонім Секретар
• 25 декабря 2023
Ответ дляКудряшка Сью
Справа не в Польщі без розваг
подорожів не було б.
були б просто розваги в місті
Нога на ногу• 25 декабря 2023
Ответ дляАнонім Секретар
така тема виникла, бо ми не з прифронтового міста
То якби друзі виставляли фото з підвалів, під час кожної тривоги, з дистанційних навчань перед екранами ноутів, з сімейних вечерь бутербродами при свічках, бо нема світла ….- то ви б почувалися краще і раділи б за свою дитину, хвалили б себе як маму, котра дбає про майбутнє дитини і співчували б украінським дітям???? Якби дітям в неприфронтових місцях було некомфортно- вас би то заспокоїло???
Яйцеголовая• 25 декабря 2023
Ответ дляАнонім Секретар
подорожів не було б.
були б просто розваги в місті
Було б все те саме, що у вас є і ще плюс війна навколо
Швидка Настя• 25 декабря 2023
Моя дитина і в Україні нічого не відвідувала, бо має РАС. Тому в цьому плані нічого не змінилося
Анонім Секретар
• 25 декабря 2023
Ответ дляНога на ногу
та до чого тут це.
тоді мені було б дуже боляче.
справа в тому, що мої знайомі кажуть, що життя абсолютно нормальне, вони не відчувають війни, не ходять в підвали і все в них добре.
а перелякані сидять за кордоном
тоді мені було б дуже боляче.
а перелякані сидять за кордоном
Анонім Секретар
• 25 декабря 2023
Ответ дляНога на ногу
суть мого допису в тому, що може дійсно все добре і тільки сикуни сидять за кордоном і втрачають час
Яйцеголовая• 25 декабря 2023
Ответ дляАнонім Секретар
Що саме добре під час війни?
Анонім Секретар
• 25 декабря 2023
Ответ дляЯйцеголовая
Що саме добре під час війни?
мені кажуть, що добре все.
все як було до війни за винятком що в школі йдуть в укриття
Діти катаються на лижах та ковзанах, ходять грати в боулінг та більярд з друзями. Катаються на велосипедахю Ходять в бассейн.
Ми за кордоном.
Але і в Україні було не нудно. Танці, аккордеон, Вокал, малювання, конкурси, атракціони. Бучанський парк кожні вихідні на велосипедах. Ірпінська набережна - тренажери.
Ми за кордоном.
Коли мовчу- приємна жінка• 25 декабря 2023
Я думаю, нужно ориентироваться не на кружки, а на более глобальные вещи, взвесить все за и против и решить для себя, что важно для вас. Я вернулась домой после 1,5 лет в Польше, но не из-за кружков, а из-за того, что дома у меня нормальная должность, работа и зарплата, своя квартира, дома меня устраивает все, начиная от мед.обслудивания и заканчивая кружками, и я не хочу работать до упаду на заводе в Польше, получать 3 копейки, отдавать большую часть зарплаты за аренду жилья, и преданно смотреть в глаза за предоставленную возможность. Кого-то это все устраивает за границей, меня нет. А кружки - это дело наживное. Моего ребенка в Польше звали выступать за шахматную спортивную федерацию Польши и играть в футбол за местный клуб. Ребенку хорошо там, где хорошо маме.