Дама_из_рекламы• 1 час назад
Ось як зараз виглядає 900 грн
Це на тиждень, раніше (років 2 тому + ) такий же набір був 400-500 грн. Я не нити, плакати, просто констатація.
Кава з адреналіном• 1 час назад
Хто їв натуральні домашні помідори і огірки цю пластмасу і в дар не прийме)
Вообще не факт• 1 час назад
Ответ дляМамина квіточка
В тому, що це урізноманітнює раціон.
Нет, огурец совершенно бесполезный водно- щелочной продукт, но только в свое время, а не сейчас. Это так, как автор правильно сказал для свежести.
Через две недели он будет уже стоить 150 грн кг.
Мост_Устал• 1 час назад
Ответ дляДама_из_рекламы
А що ж ви з ними робите, аж цікаво? Для тварин, білок, кролів?
В сенсі? Ви не знаєте, що горіхи можна і треба просто їсти 😂😥
Скажений гудзик• 1 час назад
Ответ дляМост_Устал
Ви салати з яблук робите?
из моркови, капусты, буряка, салатной зелени
Мост_Устал• 1 час назад
Ответ дляКава з адреналіном
Я обожнюю величезні рожеві домашні помідори. Але ці по-своєму смачні. І ніякі не пластмасові. Це великі зараз не мають смаку. Такі ніколи не купую
Дама_из_рекламы
• 1 час назад
Ответ дляМеряю от 0
В другий половині літа буде дешевше 400.
Ви нічого більше не їсте? У вас якась дивна дієта...
Немає дієти
Новорічна пальма• 1 час назад
Автор, вы уже наперёд защищаетесь от местных обитательниц: я не ныть, не плакать, просто констация...
А как по мне есть повод и ныть и плакать. Не нормально, что люди вынуждены работать просто за еду. А некоторыми и на еду не хватает.
Засомневаю• 1 час назад
Ответ дляДама_из_рекламы
Вам таки поживних речовин малувато в вашого раціону
Дама_из_рекламы
• 1 час назад
Ответ дляВообще не факт
А реально? Огурцы по триста гривен тепличные?
В чем смысл покупки?
А м´ясо штучне, ви не їсть і його?
Мамина квіточка• 1 час назад
Ответ дляВообще не факт
Огірок і влітку на дофігіліон відсотків складається з води. І що? Ви і влітку його не їсте, бо це водно-лужний продукт?
Питання в ціні.
Чомусь думається, що якщо тим, хто відписався про несезонні продукти запропонувати на вибір сьомий раз на тиждень сезонний вінегрет або зелений салат з моцареллою, то якась частка обрала б зелений салат.
Питання в ціні.
Дама_из_рекламы
• 1 час назад
Ответ дляЦаревна_несушка
При зарплатах по 400-500 баксов. На 20 баксов купить фруктов-овощей на пару дней.
Де такі зарплати?
Ранковий базар• 1 час назад
Тю, думаю де ви там яблук на 900грн набрали. Не побачила другий скрін. Після роботи), треба поїсти, щоб в очах розвиднілось
Мост_Устал• 1 час назад
Автор, реально у вас високі ціни в чекові. Мікс салату купую за 60-70 грн. Коктейльні по 170 за кг.
Меряю от 0• 1 час назад
Ответ дляЦаревна_несушка
А хочется. Хочется и фруктов и овощей. Не только на макаронах и крупах сидеть, РАБОТАЯ.
Так є дешеві овочі.
От, я вчора капусти з м´ясом натушила.
Вінігрет треба зробити.
.......
Хочеться - будь-ласка.
Але це витребеньки.
Я, наприклад, ікру червону та креветки люблю.
Але не викладаю чек з ними зі скаргою, що життя дороге.
Витребеньки завжди дорого.
От, я вчора капусти з м´ясом натушила.
Вінігрет треба зробити.
.......
Хочеться - будь-ласка.
Але це витребеньки.
Витребеньки завжди дорого.
Я-ваш шанс• 1 час назад
Ответ дляДама_из_рекламы
Так они тоже подорожали.. Если фисташки, то вообще не много выйдет на эти деньги. А миндаль или лесной не больше 2-3 кг.. Если в рационе как перекус, то это кажется, что много, они тяжелые.
Люблю_смаколики• 1 час назад
Кто научит как использовать банку горошка за раз. Вечно остается с оливье. Ну много мне банки, сразу.
Царевна_несушка• 1 час назад
Ответ дляМеряю от 0
Так є дешеві овочі.
От, я вчора капусти з м´ясом натушила.
Вінігрет треба зробити.
.......
Хочеться - будь-ласка.
Але це витребеньки.
Витребеньки завжди дорого.
От, я вчора капусти з м´ясом натушила.
Вінігрет треба зробити.
.......
Хочеться - будь-ласка.
Але це витребеньки.
Витребеньки завжди дорого.
Это не витребеньки. Это огурцы и помидоры. Но у каждого свои витребеньки. Мне жаль, если для Вас они такие.
Дама_из_рекламы
• 1 час назад
Ответ дляКава з адреналіном
Краще це, ніж нічого
Щепотка_совести• 1 час назад
Откуда такие дикие цены?
В супермаркетах где покупаю продукты я то же самое стоит на 30-40 процентов дешевле:
Бананы 60 гривен.
Яблоки 40-50 гривен.
Мандарины с таким же точно названием брали неделю назад по 60 гривен.
Может проблема не в ценах, а в том что вы покупаете там где дорого?
Бананы 60 гривен.
Яблоки 40-50 гривен.
Дама_из_рекламы
• 1 час назад
Ответ дляМост_Устал
Ви написали, що це не про їсти, а що робити тоді?
Царевна_несушка• 1 час назад
Ответ дляЛюблю_смаколики
Вы делаете чайную ложку оливье?
Мне наоборот вечно мало одной банки горошка. Тем более сейчас баночка по 340 грамм, если не ошибаюсь.
Вообще не факт• 1 час назад
Ответ дляДама_из_рекламы
А м´ясо штучне, ви не їсть і його?
То есть кг мяса стоит дешевле кг огурцов.
Я не вижу смысла, честно. Если про здоровье, то вообще речь не об этом.
Есть сезонность, я лучше 3 кг хурмы или мандарин, или бананов куплю.
Мост_Устал• 1 час назад
Ответ дляЛюблю_смаколики
В мене так само. З вінегрета лишився в банці. Так і стоятиме, поки не викину
Дама_из_рекламы
• 1 час назад
Ответ дляМост_Устал
Тут 39 за 100 г, як на мене непогана ціна
Твоя подружайка• 1 час назад
Ответ дляМамина квіточка
Зараз набіжать «пластикові огірки і ядовиті зимні помідори», готуйтесь.
Мій знайомий фермер з Миколаївщин ще лиш розсаду пікірує.
Мания-Величия• 1 час назад
Ответ дляПишу, не читаю
Толку от помидор и огурцов сейчас 0.
Я сегодня на Трое затарилась яблоками по 35,хурма 55,бананы 50 и сухофруктами,потратила гривен 400.
Какие сухофрукты на 400 грн,может сушки яблоч грамм 200
Мост_Устал• 1 час назад
Ответ дляДама_из_рекламы
Для мене дорого. Якщо раз взяти, то можна. Якщо постійно, то це дуже жирно
Пишу, не читаю• 1 час назад
Ответ дляЕдимнаморе
У меня тётя живёт на лисовой, матеюка 9 отопления нет, типа есть но в квартире его нет, ничего не помогает. Жить там невозможно
я на Милютенко,в квартире 22-23
Дама_из_рекламы
• 1 час назад
Ответ дляЩепотка_совести
Откуда такие дикие цены?
Бананы 60 гривен.
Яблоки 40-50 гривен.
Бананы 60 гривен.
Яблоки 40-50 гривен.
Так у мене ціни такі, як ви написали +/-