Начальник Анонимов• 25 декабря 2023

Орбітрек. Подумую над покупкою додому

Які є протипоказання? Як на мене ідеальна штука. Дивишся серіал і крутиш східці. Але є кіста бейкера
Кукарачка• 25 декабря 2023
О у меня есть .. в роли вешалки )) скажу я вам нужная вещь удобная ))

Вишиванка• 25 декабря 2023
Як вам сказати. У мене був, це найважче для мене. Коли купувала, хлопець у залі сказав, необхідно багато стимулу, щоб займатися на ньому. Був правий, поки мотивація зашкалювала-займалася. Потім не змогла себе загнати на нього - продала. Чим менш складно займатися, тим більш комфортними і довгими будуть заняття. А орбітрек нелегкий тренажер, якщо нормальне навантаження.
Безпорадна Кроко• 25 декабря 2023
У меня есть. Для меня зимой вещь просто не заменимая.
Пошаманю• 25 декабря 2023
Мне сейчас на съеме очень его не хватает. Мой остался дома, когда бежали от бомбежки
Шкідлива молекула• 25 декабря 2023
Спочатку був у спальні, потім на балконі, потім продала, на щастя, наступній ’спортменці’ .
В клуб я роками хожу три рази на тиждень без байдикувань та відмазок.
БезПаспортаНеПродаю• 25 декабря 2023
Ой, в мене не орбітрек, а велосипед був. Купила в карантин, думала буду займатись, схудну😅Але швидко набрид+коліна почали боліти. То віддали другу, він поки займається в доповнення з основним тренуванням. Зараз думаю в зал йти , на кардіо. Вдома наприклад нема місця вже ставити тренажери+дитина не дасть займатись. А в зал купив абонемент і ходиш. Але якщо б місце дозволяло, хотіла би бігову доріжку вдома
БезПаспортаНеПродаю• 25 декабря 2023
А у знайомих орбітрек. Одна віддала в церкву його, не займалась. Друга наче займається, но вона і так худа по життю))
Единая страна!• 25 декабря 2023
Я занималась на орбитреке. Когда тепло, то бегала на стадионе. Как начинало холодать, то на орбитреке.