Life-game• Изменено 25 декабря 2023

Пишут что подали закон. Но сайт ВР не работает

Как считаете, примут закон по быстрому, чтоб мы и ’не видели’
Или потянут и все таки сможем посмотреть?
sheerlee• 26 декабря 2023
Ответ дляНаталія-Ната
Люди, ну все таки нас больше чем этих сволочей! Их кучка, нас миллионы. Разве смогут они против нас пойти, реально?
Так уже пошли
MaBka• 26 декабря 2023
Ответ дляAlice_Sherman
Так нас всех по 12 пункту и запакуют.

Сначала поставят на военный учёт. Всех.

исключение : инвалиды 1.2 беременные и с детьми до 3 лет.
А ви побіжите ставати? Я тільки під дулом автомату хіба що
juli-jul• 26 декабря 2023
Ответ дляlilu1990
Ви на другому році війни не зрозуміли до чого це написано? Ну блін, люди...
А как вы себе это представляете? Что за глупая манипуляция «воевать будут все».
Ну давайте) забирайте всех. Вот только есть маленький нюанс:
все подстанции станут, чинить и обслуживать их будет некому. Мы забудем про слово «электричество». После этого пропадет связь, закроются банки. Дальше продолжать?
И так я могу описать любую сферу)

Так что хватит нести чушь
freaz• 26 декабря 2023
Ответ дляZenkas
Так Залужный и военные ОТКРЫТО ЭТО ГОВОРЯТ -ЗАКОН ПРОСЯТ СРОЧНОО.у ВАС ПРЕТЕНЗИИ к военным?
Krasivaja_ja• 26 декабря 2023
Ответ длявсё для красоты
Ну конечно, лучше с лозунгом и в вышиванке на кладбище....
У бабули зять попал в замес
Так она ткань всех мужчин хочет отправить
Торжество справедливости, так сказать
lilu1990• 26 декабря 2023
Ответ дляТатьяна123
А як тоді виходить,що навіть тим бригадам що є не вистачає зброї? Чи якщо більше людей наберуть, то зброї автоматмчно більше стане?
Не вистачає боєприпасів і набоїв. А мобілізація потрібна частково для ротації, частково для підготовки резерву
Lexxagirl• 26 декабря 2023
Ответ дляДресса
Мене дуже смущає студенти…отримують відстрочку якщо навчаються на рівні вище за попередній на тому ж напрямку? Це як виходить, якщо закінчив училище на механіка, а у виш пішов на логістику? То все? Немає відстрочки хоча і освіта вища перша??? То таким студентам все?
А хз... Там так написано, что хрен поймешь
lilu1990• 26 декабря 2023
Ответ дляsheerlee
Что значит начинается ?
В стране больше миллиона силовиков , их прямая обязанность и работа защищать страну , когда война , вот пусть и меняют парней на фронте .
Наша пісня гарна нова...
sheerlee• 26 декабря 2023
Ответ дляlilu1990
Що ви знаєте? Ваш муж за всіх воювати буде? Нехай замість мого зятя стане на тижня два. А то його у відпустку вже півтора року не відправляють
А почему вы вместо моего мужа не хотите и своего зятя ? Вы же такая воительница , которая пишет , что хочет бежать из Украины)
seami• 26 декабря 2023
Знаєте, до цього я казала «обмежують права людини». А зараз впевнена - права людини зібрані, спалені і закопані. Все. Далі немає про що говорити в контексті якихось свобод, рівності, гарантій і славнозвісного принципу «Людина, її життя і здоров´я, честь і гідність, недоторканність і безпека визнаються в Україні найвищою соціальною цінністю.»
Чумачечая Весна• 26 декабря 2023
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
Ні.
Вже прорахували. Зе скоріш за все президентські виграє. А от причин не проводити парламентські не стане. І після виборів слуг в парламенті більше не буде. А це не вигідно, бо без парламенту він стане лише говорящою лялькою.
так для этого и будут их проводить, чтоб выиграл повторно, а значит для других стран, Украина двигается в своем направлении дальше, продолжая воевать
julil• 26 декабря 2023
Ответ длявсё для красоты
Ну ей с дивана можно. Она патриот, так как гонит на фронт других. Удобный патриотизм) Не из окопа пишет, а громче всех посылает других и поддерживает власть в любых начинаниях- вот что оказывается патриотизм,,,
Pole• 26 декабря 2023
Ответ дляLexxagirl
Стаття 20-1. Тимчасові міри, які можуть бути запроваджені до громадян під час проведення мобілізації
1. Військовозобов’язані та резервісти, які не виконали обов’язки визначені частиною третьої статті 22 Закону України «Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію», за повідомленням керівника територіального центру комплектування та соціальної підтримки вносяться до Єдиного реєстру боржників та до них застосовуються наступні обмеження у вигляді:
заборони виїзду за кордон;
заборони на проведення операцій з рухомим та нерухомим майном;
обмеження на право керування власним транспортним засобом та отримання посвідчення водія;
обмеження права на користування та розпорядження коштами та іншими цінностями;
відмови в укладенні кредитного договору, договору позики;
призупинення отримання пільг та послуг від держави.
2. Тимчасові міри припиняються у разі виконанням військовозобов’язаним або резервістом обов’язків визначених частиною третьої статті 22 Закону України «Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію» шляхом надання керівником територіального центру комплектування та соціальної підтримки повідомлення щодо виключення військовозобов’язаного або резервіста з Єдиного реєстру боржників.
Тобто, теоретично, ще є час... Поки вони внесуть інфу в реєстр боржників...
lilu1990• 26 декабря 2023
Ответ дляsheerlee
Вы же бежать собирались из страны, писали в темах
Во цирк на дроте )
Удалено администрацией...
Omerta• 26 декабря 2023
Ответ дляlilu1990
А якщо Залужний схвально поставиться до нового закону про мобілізацію? Хлопці на передку тільки за
Після того як недавно в усіх новинах писали, що він хвалив минулив воєнкомів і називав їх справжніми професіоналами - це ті , що роками і десятиліттями за взятки все рішали і дачі в Іспаніі будують і не тільки , то вже нічого не дивно..

«Це були професіонали, вони знали як це робити, а їх немає зараз»
МАМА НИКИТКИ-2• 26 декабря 2023
Ответ дляAlice_Sherman
Так нас всех по 12 пункту и запакуют.

Сначала поставят на военный учёт. Всех.

Читайте закон. І перестаньте робити провокаційні викиди.
Військовий облік для більшості жінок- добровільний.
СОЛНЦА ЛУЧИК• 26 декабря 2023
Ответ дляПолковой раввин Изя
Подростков по закону с 16 лет можно привлекать на принудительные работы.
Скільки тут .... тупих
Ксения Великая• 26 декабря 2023
Ответ дляlilu1990
Удалено администрацией...
Так а чего уезжать хотите?
Татьяна123• 26 декабря 2023
Ответ дляlilu1990
Ну то йдіть у підготовку резерву. Чи вам не подобається ідея воювати особисто???
МАМА НИКИТКИ-2• 26 декабря 2023
Ответ дляAlya91
Был пункт о наличии с собой документов.
Був і є. Для військовозобов’язаних чи знятих з обліку
julil• 26 декабря 2023
Ответ дляlilu1990
Удалено администрацией...
Полковой раввин Изя• 26 декабря 2023
Ответ дляСОЛНЦА ЛУЧИК
Скільки тут .... тупих
Гуляй в блок.
Татьяна123• 26 декабря 2023
Ответ дляlilu1990
Удалено администрацией...
А ви як віддали свій долг? Диван продавили?
Natal_ka91• 26 декабря 2023
Ответ дляlilu1990
Удалено администрацией...
Не гірші аніж синки депутатів
Хочу подивитися як вони попригають з-за кордону на фронт і чи взагалі насмілиться хтось їм видати повістку
lilu1990• 26 декабря 2023
Ответ дляКсения Великая
Так а чего уезжать хотите?
Бо я вже десять років с проізволом в Україні борюсь

А не так як ви - один тиждень бо бачте вам хвоста мобілізацією прищемили

А де ви до того були. Чому систему не міняли ? Зараз вас вона не влаштовує

Гидко читати
sheerlee• 26 декабря 2023
Ответ дляlilu1990
Удалено администрацией...
Я ни разу не писала , что хочу бежать .
Мой муж воюет , я ему передаю , что надо для фронта .
А вот вы пишете , что хотите бежать из Украины , почти в каждой теме .
Я чужих родных на фронт не гоню , а вы аж бегом , при этом сама хотите бежать .
Как это называется , не подскажете ?
nata.ant• 26 декабря 2023
Ответ дляlilu1990

Гидко читати
Яким чином?
lilu1990• 26 декабря 2023
Ответ дляjulil
Удалено администрацией...
Yuliya82• 26 декабря 2023
Ответ дляlilu1990
🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮
sheerlee• 26 декабря 2023
Ответ дляnata.ant
Яким чином?
Все никак побег не спланирует 🤣