Как считаете, примут закон по быстрому, чтоб мы и ’не видели’
Или потянут и все таки сможем посмотреть?
Espresso_caffe• 25 декабря 2023
Ответ дляGaleTTa
Не вижу вообще смысла уже в этой мобилизации. Разве что припугнуть народ чтобы более лояльно отнеслись к переговорам. И чтобы было потом кем останавливать внутренний протест.
что-то со всех дыр несется инфа про переговоры
и тут тролляки как с цепи сорвались пересказывать методичку, окаянные
Ответ дляLife-game
Закона????
Угу, называется:
ПОРІВНЯЛЬНА ТАБЛИЦЯ
до проекту Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо удосконалення окремих питань мобілізації, військового обліку та проходження військової служби»
Бляха, там читать и читать
ПОРІВНЯЛЬНА ТАБЛИЦЯ
Бляха, там читать и читать
lady.dziu2011• 25 декабря 2023
Ответ дляKrasivaja_ja
Бо у нас вільна країна вільних людей
Адміни, досить блочити людей за правду! Всіх не переблочите!
Тим паче Конституція на паузі, слова гаранта Конституції. Можна робити тепер що завгодно
Ответ дляLexxagirl
Угу, называется:
ПОРІВНЯЛЬНА ТАБЛИЦЯ
Бляха, там читать и читать
ПОРІВНЯЛЬНА ТАБЛИЦЯ
Бляха, там читать и читать
Вот
❗️Головні зміни які пропонують у Законопроекті Кабміну про мобілізацію
📍обмеження прав громадян, які ухиляються від взяття на військовий облік та проходження військової служби.
📍Зміна призовного віку з 27 до 25 років;
📍відпустка для військовослужбовців, яких звільнили з полону, тривалістю 90 днів зі збереженням грошового забезпечення;
📍встановлення вимог до повісток а також порядку їх вручення громадянам;
📍уточнення підстав для відстрочки та звільнення від призову;
📍встановлення категорій громадян, які не підлягають призову;
📍уточнення підстав для звільнення з військової служби;
📍вилучення з переліку висновків ВЛК висновку про обмежену придатність;
📍виключення строкової служби як виду військової служби та звільнення від служби у запас усіх військовослужбовців строкової служби.
Україна Online | Підписатись
Ответ дляGaleTTa
А у них хоть в чем-то был смысл?
Идти в контрнаступление, не получив достаточно оружия, был смысл?
Строить дороги перед войной, вместо минирования границ и постройки оборонительных сооружений, был смысл?
Им и сейчас главное набрать! А что с людьми делать, чем вооружить, экипировать никто ещё не знает
Ответ дляLife-game
И что тезисно по женщинам?
‼️Законопроект про мобілізацію: з´явився текст. Ним пропонується:
▪️зміна призовного віку з 27 до 25 років;
▪️відпустка для військовослужбовців, яких звільнили з полону, тривалістю 90 днів зі збереженням грошового забезпечення;
▪️встановлення вимог до повісток а також порядку їх вручення громадянам;
▪️уточнення підстав для відстрочки та звільнення від призову;
▪️встановлення категорій громадян, які не підлягають призову;
▪️уточнення підстав для звільнення з військової служби;
▪️запровадження для громадян України віком від 18 до 25 років загальновійськової підготовки до 3 місяців.
▪️вилучення з переліку висновків ВЛК висновку про обмежену придатність;
▪️виключення строкової служби як виду військової служби та звільнення від служби у запас усіх військовослужбовців строкової служби;
▪️обмеження прав громадян, які ухиляються від взяття на військовий облік та проходження військової служби.
▪️надання повноважень Нацполіції для участі у заходах мобілізації;
▪️залучення до рекрутингу ЦНАПІВ, центрів зайнятості та центрів рекрутингу.
Ответ дляsheerlee
Вот
Україна Online | Підписатись
А про воинский учет совсем ничего?
Ответ дляLexxagirl
Угу, называется:
ПОРІВНЯЛЬНА ТАБЛИЦЯ
Бляха, там читать и читать
ПОРІВНЯЛЬНА ТАБЛИЦЯ
Бляха, там читать и читать
Может хоть фотки сделаете и скрины выложите что там самого важного?
Alice_Sherman• 25 декабря 2023
Ответ дляmymoly
Нет такого
Нас волнует хитрая формулировка ’усі громадяни ’? Что там по ней?
Ответ дляmymoly
Для громадян подготовка
Это для всех, опять же? Или мужчин?
Дана-Нирвана• 25 декабря 2023
Ответ дляnata.ant
А майдан не в 13 році розпочався восени?
Ну что вы весь кайф обломали. Тут уже полюбили эту теорию про ’раз в 10 лет’.