Как считаете, примут закон по быстрому, чтоб мы и ’не видели’
Или потянут и все таки сможем посмотреть?
Ответ дляLife-game
С выходом сразу на Борисполь?
У них подземные выходы из бункеров есть даже в метро.
Когда давно, ещё при Кучме, был документальный фильм. Показывали без лишних подробностей конечно, но там запасы еды, воды, фильтры на случай ядерного удара. И выходы есть прямо в метро, чтобы могли уйти в случае чего.
Alice_Sherman• 25 декабря 2023
Ответ дляLife-game
Для громадян подготовка
Это для всех, опять же? Или мужчин?
Всех граждан - как хитро завернули.
’Женщина друг человека ’ 😆😆😆
Anastasiya-f052• 25 декабря 2023
Ответ дляAlice_Sherman
Сейчас наверное билеты на автобус будет не достать(((
На поезд тоже
Ксения Великая• 25 декабря 2023
Ответ дляNatka A.
Арахамія ж написав ’працюємо не зважаючи на календар’ Все можуть!
Ну прям умнички, пчелки
МАМА НИКИТКИ-2• 25 декабря 2023
Ответ дляSanta_n
А у слуг голосів вистачає у самих, без інших фракцій?
Ні. Не вистачає голосів.
Тихо прийняти не вдасться. Навряд чи Юлька з Петром мовчати будуть.
Та й сесію відкрити ще потрібно, і депутатів скликати.
Alice_Sherman• 25 декабря 2023
Ответ дляiroman
Для всех в 18 лет подготовка. Но хотелось бы увидеть оригинал, как говорится.
Вот потому знающие люди ещё месяц назад засуетились. Она это написала 25 ноября.
Ксения Великая• 25 декабря 2023
Ответ дляmymoly
‼️Законопроект про мобілізацію: з´явився текст. Ним пропонується:
▪️зміна призовного віку з 27 до 25 років;
▪️відпустка для військовослужбовців, яких звільнили з полону, тривалістю 90 днів зі збереженням грошового забезпечення;
▪️встановлення вимог до повісток а також порядку їх вручення громадянам;
▪️уточнення підстав для відстрочки та звільнення від призову;
▪️встановлення категорій громадян, які не підлягають призову;
▪️уточнення підстав для звільнення з військової служби;
▪️запровадження для громадян України віком від 18 до 25 років загальновійськової підготовки до 3 місяців.
▪️вилучення з переліку висновків ВЛК висновку про обмежену придатність;
▪️виключення строкової служби як виду військової служби та звільнення від служби у запас усіх військовослужбовців строкової служби;
▪️обмеження прав громадян, які ухиляються від взяття на військовий облік та проходження військової служби.
▪️надання повноважень Нацполіції для участі у заходах мобілізації;
▪️залучення до рекрутингу ЦНАПІВ, центрів зайнятості та центрів рекрутингу.
Обмеження прав🫤 это вообще законно? Как может обмежувати права людини?
Anastasiya-f052• 25 декабря 2023
Ответ дляLife-game
Для громадян подготовка
Это для всех, опять же? Или мужчин?
Для громадян значит для всех, нет? Не указано же мужчины или женщины отдельно
Anastasiya-f052• 25 декабря 2023
Ответ дляДана-Нирвана
Ну что вы весь кайф обломали. Тут уже полюбили эту теорию про ’раз в 10 лет’.
Та боже мой, подумаеш, +- один год