Как считаете, примут закон по быстрому, чтоб мы и ’не видели’
Или потянут и все таки сможем посмотреть?
Ответ дляsheerlee
Мой муж на фронте , я чужих мужей туда не посылаю , а вы да , логично , что и заменить вы должны зятя своего , а не я .
Я на фронт нікого не посилаю. Але я не розумію предяв до мобілізації.
Другий рік війни. Хіба не зрозуміло що вона потрібна? У цьому у вигляді чи в іншому. Чи ваш чоловік залізний?
МАМА НИКИТКИ-2• 26 декабря 2023
Ответ дляlilu1990
А як це ще розуміти?
...представники народу, який сьогодні чинить геноцид українського народу, здійснює агресію, веде війну проти України, не можуть мати жодних привілеїв у нашій країні...
Якщо цей народ не демонструє поваги, а навпаки — здійснює агресію проти України, то його права мають бути ущемлені в цій частині. Ми тут знайшли повне взаєморозуміння.
Ви кацапській бот? Цікаво так вирвали частину з загальної фрази
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
Друга вища це не рівень вище.
Всі новоспечені «студенти» втратять відстрочку
Та це зрозуміло. Ви мене не так зрозуміли)) я маю на увазі он же ж чорним по білому написано. Ті що отримують рівень вищий за попереднім за одним напрямком. І ось ситуація, закінчив училище тобто середня освіта за однією спеціальністю, механік, а вищу отримує за іншою спеціальністю. Тобто освіта вища перша але напрямок інший. Невже теж немає відстрочки? Я цю приписку щодо спеціальності маю на увазі. Невже хтось має право порушувати конституцію на право на вищу освіту?
МАМА НИКИТКИ-2• 26 декабря 2023
Ответ дляЧумачечая Весна
Да, точно без комментариев, такого элементарного не знать… к чему ваше рука лицо?
Дійсно, як можна не знати того, чого не існує в природі.
Давайте посилання на закон, буду знати.
🤣
Давайте посилання на закон, буду знати.
🤣
Ответ дляlilu1990
Я вам уже написала , у нас в стране больше миллиона обученных , подготовленных силовиков , их прямая обязанность страну защищать , почему ими не заменить ? Я только за !
Ответ дляАтланта
То есть если с дипломом специалиста поступаешь в магистратуру или аспирантуру, то выигрываешь себе 2,5 года отсрочки🤔 или если с дипломом младшего специалиста поступаешь на бакалавра. Та же тема
Щоб вступити на наступний рівень треба отримати диплом попереднього. Навіть до війни диплом не видавали без довідки з рвк. Як думаєте, що буде коли хлопець прийде за такою довідкою? Правильно, йому під підпис дадуть повістку на медкомісію. Він до того наступного рівня вже служить буде. Приблизно у році 2020-2021 був скандал у РВК харківського району у Києві - там прийшли студенти консерваторії, які закінчили бакалавра і мали далі вчитися в консерваторії. Принесли довідки з закладу, а треба була їм довідка від РВК для отримання диплому. То їх зачинили у приміщенні рвк на ніч. Там рідні і поліцію туди викликали - вони приїхали і сказали, що не мають права заходить на територію рвк без дозволу, а їх звичайно не пустили. Цим хлопцям пощастило в якійсь мірі, бо у них не відібрали телефони і вони те все постили в соцмережах і звідти інформація розлетілася і дійшла до новин. Їх були змушені відпустить. Але ви б бачили тих призивників: один за комплекцією Паваротті (хлопець і сам був призером міжнародних конкурсів, оперний співак). От який з нього зиск в тій армії? Так то ще війни не було...
МАМА НИКИТКИ-2• 26 декабря 2023
Ответ дляДресса
Я думаю ні. Пишуть про один напрямок освіти.
Ответ дляsheerlee
Ви їх всіх особисто перерахували? Звідки ця інформація гуляє взагалі? Вкинули і як попугаї розносите. Хіба поліціянти не їздять на завдання? У мене один знайомий на такому рейді поранення отримав. Що ви можете знати про тих силовиків і яку роль вони грають... Ну просто цирк
МАМА НИКИТКИ-2• 26 декабря 2023
Ответ дляlilu1990
Це і була вся фраза
Де? На якомусь кацапському каналі?
А що там замість три крапок?
Я читала повну цитату, і щас її маю під рукою. Просто цікаво, ви кацапський бот, чи з числа співчуваючих?
А що там замість три крапок?
Ответ дляLexxagirl
Интересна тут фраза ’здобутий’. То есть если учился, но не закончил обучение, отчислили, это ж не здобутий ещё? То есть можно ещё раз поступить?
Другий раз лише на контракт, безкоштовно лише раз на кожен рівень, навіть якщо не закінчили. І за логікою, так - здобутий лише якщо є диплом.
МАМА НИКИТКИ-2• 26 декабря 2023
Ответ дляnatlem
Мова іде про відтермінування мобілізації, а не від ухилення постановки на облік.
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
Де? На якомусь кацапському каналі?
А що там замість три крапок?
На кацапському каналі українською мовою ?
Ось без крапок
’Україна навіть не може вести дискусії про якісь виключення. Тому що представники народу, який сьогодні чинить геноцид українського народу, здійснює агресію, веде війну проти України, не можуть мати жодних привілеїв у нашій країні... Якщо цей народ не демонструє поваги, а навпаки — здійснює агресію проти України, то його права мають бути ущемлені в цій частині. Ми тут знайшли повне взаєморозуміння. Тому жодних російських національних меншин в Україні наразі немає і не може бути’, - сказав Стефанчук.
Ось без крапок
Ответ дляnatlem
У меня муж вынуждено получал второе образование, чтоб получить повышение. Давно это было, еще задолго до большой войны. Спокойно вся группа получила свои дипломы без никаких довидок. Большая часть из них мужчины-работники одного очень крупного производства. Так что не знаю, что у вас за опыт такой. Может везде по разному. Не могу судить.
МАМА НИКИТКИ-2• 26 декабря 2023
Ответ дляlilu1990
Ось без крапок
Так це ж не про утиск прав, а про те, що в Україні на сьогодні немає рузьких нацменшин. І закон про нацменшини їх не стосується.
Ответ дляsheerlee
недавно задала этот вопрос в компании людей, где был человек из силовых структур.
он сказал - ну сидеть в окопе может каждый, а такого крутого спеца как я, который с дипломом, опытом и тд - не будет. и он сказал - нас никто на войну точно не отправит, максимально уверенно. я даже вела с ним дискуссию, говорю - есть много людей, которые в чем то специалисты, типа они не важны на своих местах? почему ты так уверен, что вас не мобилизуют? Он говорит - это всем известно.
SmileyFace• 26 декабря 2023
Ответ дляsheerlee
Сегодня куча фото в ТГ, где только на одном блок посту в одном районе Киева стоят около 20-ти военных. А сколько их по всей стране. Вот вам и подготовленные бойцы. А не инвалидов мобилизовать.
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
До чого тут облік? Всі студенти хлопці на обліку з 17 років. Підуть в РВК за довідкою, а вийдуть з повісткою на медогляд. У вашому оточенні явно нема нікого з рвк. Там зламають морально любого. Медкомісію пройдуть ( рвк цілком може того вимагати) і вмить стануть ’добровольцями’, а кому вже і 25 може бути, особливо якщо в аспірантуру планують. А хтось був раніше ’обмежено придатний’ - ті взагалі з 18 зараз можуть призиватися, бо вони ’в запасі’. Та невідомо що вони до літа ще придумають. Одним словом, я б на наступний рівень у ВНЗ не дуже розраховувала б як можливість відстрочки.
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
Якщо цей народ не демонструє поваги, а навпаки — здійснює агресію проти України, то його права мають бути ущемлені в цій частині.
Тобто він визнає, що представники російськомовних є - по суті нацменшина, як не крути. Тільки їх можна ущємлять, бо...
Чумачечая Весна• 26 декабря 2023
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
Давайте посилання на закон, буду знати.
🤣
Давайте посилання на закон, буду знати.
🤣
В верном направлении думаете 👍, дайте наказ о том что в стране объявлена война
Когда не найдете этого, то почитайте чем отличается воєнний стан і стан війни
Простыми словами, как только по документам будет война: платить за коммунальные не нужно, кушать давать будут бесплатно согласно нормам на человека, трудовая повинность, могут забрать вашу машину и квартиру на нужды войны, если потребуется, выдавать кредиты другие страны не смогут, и много прочего
Коли Зеленський вніс у конституцію, що перемовини з агресором неможливі
Усі мовчали
Коли Стефанчук сказав, що російськомовних в Україні можна ущємлять
Усі мовчали
Коли данілов сказав, що може треба прикрити телеграм через анонімність і надмірну вільнодумність
Усі мовчали
І аж тепер до вас дійшло, що та влада деспотична.
Вітаю з прозрінням
Усі мовчали
Вітаю з прозрінням
Ответ дляАтланта
Скажіть ще, що йому обхідний лист підписали без штампу з РВК) Не уявляю де йдуть на такі порушення.