кураГАЛЯ• 25 декабря 2023
До чего же наглые продавцы!
На известном ресурсе пишут: цена- указана при предоплате; при ...доставке - цена будет выше на размер комиссии! Фу, я такие объявления сразу закрываю! Ещё писать, расшаркиваться, чтоб цену повысили. Заложи эту комиссию в цену и продавай спокойно!
Товар 500 грн, если что.
А вы?
Товар 500 грн, если что.
А вы?
Результат:
вже голосів:
23 (62.16%)
Тоже закрываю
10 (27.03%)
Свой вариант
4 (10.81%)
Прошу повысить цену
Коплю на груди• 26 декабря 2023
Ответ дляАсталависта бэйби
Мене дуже дратують ці додаткові 20 грн і зараз поміняю ціну. Жлобство. Краще б їх включили у ціну, а на передплату знижка.
Маю лише кілька оголошень
Комісія всюди врахована в ціну, то ж жодних проблем з тим
Але часто народ дістає тупістю,
В тексті всюди чітко написано, що при оплаті на карту, ціна буде на ххх грн нижча, + ще % знижки
То от деякі генії, строчать в повідомлення - поміняй ціну оголошення, бо хочу купити, а в тексті написано менше грн...
Ігнорую таке, всім не вгодиш
Але часто народ дістає тупістю,
Ігнорую таке, всім не вгодиш