Його команда створює справедливі закони.
Завдяки йому ми рухаємося у щасливе майбутнє.
Тролям у цій темі не місце.
Mrs.Ochmonek• 26 декабря 2023
Ответ дляДева Мария
война договорная , значит можно договориться .
Хто з ким про що домовився, конкретно?
tanysha777• 26 декабря 2023
Портретики ЗЕ. 🩸🩸🩸
Вишиті гладдю, хрестиком, бісером
Новинка ексклюзив - викладені фіонітами, очі інкрустовані діамантами!
Все ручна робота!
Поспішайте!
Вишиті гладдю, хрестиком, бісером
Все ручна робота!
Поспішайте!
Mrs.Ochmonek• 26 декабря 2023
Ответ дляСОЛНЦА ЛУЧИК
Я дуже здивуюсь, якщо тему видалять!
Ні, не видалять, щоб запам´ятати хто діє в інтересах ворога, ніби-то під прикриттям сарказму
Ответ дляLianaa_06
Отец у него, кстати, хороший. Как лектор, так точно.
Девочки, ну и мальчики). Вы же понимаете, что не он пишет законы? Или нет?
Я тоже не в захвате, но война, но не могут одни и те же воевать вечность. Понятно, что для нас это ужасная реальность. Никто не хочет терять близких, расставаться. Но кто-то может дать, вот тут на форуме, что делать? Сдаться? Какие варианты? Предложите хоть один!
Зеленський оголошує про створення Уряду єдності, сам складає повноваження, і зеленський, а за компанію і баканов, татаров, єрмак, арахамія, гетьманцев мобілізуються під Авдіївку і далі ми також будемо так чинити
Krasotka-d9fd• 26 декабря 2023
Уклон и шажок, похрестились на ЗЕ и шажок. Так до ТЦК и дойдете. Они, конечно, помоляться на него вместе с Вами, улыбнутся и Вас отпустят
Krasotka-d9fd• 26 декабря 2023
Ответ дляЕлька-b165
Так самі ж його і вибрали,дивні люди
Ой, та кароче, не сипте сіль.
Бо думали щоб не за ПО.
Але той такий хитрий, що на двух стільцях би сидів і якось вирулив би. Помилились
Бо думали щоб не за ПО.
Krasotka-d9fd• 26 декабря 2023
Ответ дляJave
Є уряд.
Ответ дляJave
Дальше что? Сложили они свои обязанности. Дальше что? Делёжка власти? К чему это приведет в военное время?
Корабельная Сосна• 26 декабря 2023
Порошенко був батьком нації.Української нації.А зе якби бдає про народ.
Автор це мав на увазі.
svetlapanna• 26 декабря 2023
Ответ дляMrs.Ochmonek
І в чому мудрість? У нас десь до євреїв погано ставляться?
В нас до євреїв дуже добре ставляться.Одні менори тільки чого варті.
Колега моя вперше за все життя вилаяла єврея.А мудрість в тому, що народ Зе тепер ненавидить в більшості. Колега це передбачила.
svetlapanna• 26 декабря 2023
Ответ дляКорабельная Сосна
Автор це мав на увазі.
бдає, ото ключове