Крихітка на всі• 26 декабря 2023

Доллар или евро?

Девочки вы что покупаете?
Простоваля• 26 декабря 2023
І те, і те. Більше долар

Диверсификация• 26 декабря 2023
Бакинские
Цікавий писочок• 26 декабря 2023
Євро більше, але є і долари
Ну ниче се• 26 декабря 2023
Всегда беру $
Я не Тролль• 26 декабря 2023
Это от цели зависит.
Сейчас только €.
Отчебучкина• 26 декабря 2023
Самотня для чего вам. Я как сбережения откладываю доллар. На обучение ребенка буду наверное евро откладывать
Електрохарчування• 26 декабря 2023
И то и то до 30-32 розвалиться

Фізик-ядерщик заочно• 26 декабря 2023
Лише євро, бо ціль така. В Україні збирала дол. Ще маю депозит в гривні, бо все в одній валюті і в одному місці теж не альо. Треба яйця в різні кошики, як на мене. Особливо коли більшість людей тримають ті гроші у себе дома. в мене якось пограбували квартиру. Винесли всі гроші і ювелірку
побольшомусекретику• 26 декабря 2023
дивлячись для чого вам валюта. у нас в країни все було прив´язано до курса долара, отже, якщо накопичувати для купівлі нерухомості чи машини, то краще в доларах. курс євро постійно коливається відносно долара, тут можна або програти, або виграти, як пощастить (мені не щастить)) але в країні та світі таке робиться, що й не знаєш, як краще.
автор Крихітка на всі • 26 декабря 2023
Ответ дляпобольшомусекретику
Раньше не задавалась вопросом, хранила в дол. Евро покупала когда в отпуск уезжала. А вот сейчас когда постоянно думаешь собирать чемоданы или нет.......
Репетиторша• 26 декабря 2023
Ответ дляКрихітка на всі
А толку? Як їх вивезти? От я ще не дослідила це питання. Велику суму потрібно декларувати, а як? я їх все життя складала вдома, а не в банку...документів на них не маю. Що кащати щомісяця, впродовж 19 років складала?))) на карту класти не хочу
Тут надолго• 26 декабря 2023
Крипту
автор Крихітка на всі • 26 декабря 2023
Ответ дляРепетиторша
На карту чего не хотите?
Репетиторша• 26 декабря 2023
Ответ дляКрихітка на всі
На карту чего не хотите?
Тому що не вигідно