26 декабря 2023

Обрізання крайньої плоті (циркумцизія), Київ порадьте клініку

В дитини 12 років, є медичні показання. Можливо хтось робив і може порадити клініку чи лікаря, буду дуже вдячна!
сЛАдКОежКА 27 декабря 2023
Йдіть у державну дитячу поліклініку , якщо е показання ,фімоз ! То умовно безкоштовно зроблять обрізання
автор любименькая 28 декабря 2023
Ответ длясЛАдКОежКА
Йдіть у державну дитячу поліклініку , якщо е показання ,фімоз ! То умовно безкоштовно зроблять обрізання
показання є, але в державну якось лячно... я вже поховала чоловіка після державного лікування, не знаю кому вірити... ще й сказали тільки під загальнм наркозом