Пусин Кукин• 26 декабря 2023

Придумайте одно слово, которым бы вы назвали этот год?

Без матюков, насколько получается.
Напланетянка• 26 декабря 2023
Ответ дляzhara
Дивлюсь теми останніх тижнів. Невже рашистське іпсо перемагає?.. Як українці не розуміють, що саме цього чекає рашка. Найтемніша ніч перед світанком.
Ну іпсо це одне, але те що у нас твориться з мобілізацією, розкраданням грошей, злочинною бездіяльності чиновників, командирів, деяких медиків- це факт.
Якось йти на смерть розхідним м´ясом вже ніхто не має бажання.

Единорог_помог• 26 декабря 2023
Страх и неизвестность, ожидание плохого.
Не выйдет это все уложить в одно слово у меня
Невгамовна шахиня• 26 декабря 2023
Ответ дляzhara
Яке іпсо? Давайте робити вигляд що все добре? А воно ніфіга не добре. Реально треба мислити, а не жити в світі рожевих єдинорогів і поні.
автор Пусин Кукин • 26 декабря 2023
Ответ дляSunny Hanny
фото
У кого совсем не получается ответ без мата, то можно понять. У меня тоже не всегда получается )
Сунуся в чужі справи• 26 декабря 2023
Не оправдавший надежд ☹️
Мочалкин блюз• 26 декабря 2023
Срака
matyakaslova• 26 декабря 2023
Забембало
Sunny Hanny• 26 декабря 2023
Ответ дляПусин Кукин
Так я його не писала. А то малюнок не мій)
ЧукИГеки• 26 декабря 2023

Кручу хвости• 26 декабря 2023
Біг
Почемучечка• 26 декабря 2023
Мой мир упал... У меня в этом году умерла мама...
Задолбулька• 26 декабря 2023
Не дождутся!
Боневтікла• 26 декабря 2023
без матюков не получается...
СкокоМнеДадите• 26 декабря 2023
владапросраладовірународа
Задолбулька• 26 декабря 2023
Рита-8e7c• 26 декабря 2023
Тревога
tarveldy• 26 декабря 2023
Ответ дляzhara
+++
Кучерявочка• 26 декабря 2023
Руйнівний
Sunny Hanny• 26 декабря 2023
А якщо без мату і одним словом
’ ААААААА’

zhara• 26 декабря 2023
Ответ дляНевгамовна шахиня
Та не добре, в країні війна. Про ’добре’ ніхто не каже. Але брати білі капці й прямувати до цвинтара - то є вихід? Ми ще живі, є шматок хліба та дах над головою - вже добре. Жити одним днем. Настав ранок - дякуємо Богу й ЗСУ. Я з двома синами 15 та 18 років нікуди не виїджали (чоловік також, зрозуміло) від початку повномасштабної. Але ми живі. Можливо це моя професійна деформація. Працюю з біженцями з Маріуполя, які за кордоном, та ще їх намагаюся підтримувати. Незважаючи не на що та попро все. Україна переможе. Бо свіло завжди перемагає темряву.
побольшомусекретику• 26 декабря 2023
Трансформація
автор Пусин Кукин • 26 декабря 2023
Ответ дляПочемучечка
Очень жаль, сочувствую вам ( Держитесь. Обнимаю ❤️
ХуАнита• 26 декабря 2023
Ответ дляzhara
Коли фронт на місці, то головним завданням ворога є розхитати тил. Нічого нового.
Sunny Hanny• 26 декабря 2023
Ответ дляzhara
В чому хоч тут іпсо?)
Миззери• 26 декабря 2023
Разочарование
Этот год сплошное разочарование и в людях и в происходящем
Наизнанку• 26 декабря 2023
сюрреалізм
zhara• 26 декабря 2023
Ответ дляХуАнита
саме так
Sunny Hanny• 26 декабря 2023
Ответ дляНевгамовна шахиня
Мені здається навіть в темі ’ йду на побачення, що вдягнути?’ / ’ Порекомендуйте книгу’ і там іпсо скоро бачитимуть
Бюст Березуцкого• 26 декабря 2023
Усталость
ennSe• 26 декабря 2023
пустой