Пусин Кукин• 26 декабря 2023
Придумайте одно слово, которым бы вы назвали этот год?
Без матюков, насколько получается.
Sunny Hanny• 26 декабря 2023
Ответ дляПусин Кукин
У кого совсем не получается ответ без мата, то можно понять. У меня тоже не всегда получается )
До речі, малюнок досить позитивний) обнадіюючий, так сказати
Невгамовна шахиня• 26 декабря 2023
Ответ дляzhara
Та не добре, в країні війна. Про ’добре’ ніхто не каже. Але брати білі капці й прямувати до цвинтара - то є вихід? Ми ще живі, є шматок хліба та дах над головою - вже добре. Жити одним днем. Настав ранок - дякуємо Богу й ЗСУ. Я з двома синами 15 та 18 років нікуди не виїджали (чоловік також, зрозуміло) від початку повномасштабної. Але ми живі. Можливо це моя професійна деформація. Працюю з біженцями з Маріуполя, які за кордоном, та ще їх намагаюся підтримувати. Незважаючи не на що та попро все. Україна переможе. Бо свіло завжди перемагає темряву.
А я працюю в приватному бізнесі у виробничій сфері, і такими темпами як зараз кошмарять і гребуть мужиків, то скоро і хліба не буде.
СкокоМнеДадите• 26 декабря 2023
Ответ дляХуАнита
Коли фронт на місці, то головним завданням ворога є розхитати тил. Нічого нового.
тил розхитують свої ворги у вишиванках... одною рукою простий люд на мобілізацію в плечі штовхають, а іншою мільйонами крадуть і дітей позакордонах ховають...
Синди Кроуфорд• 26 декабря 2023
Американськi гiрки, принаймi в мене, то срака, то все краще нiж просто добре.
Пусин Кукин
• 26 декабря 2023
Ответ дляВсех в сад
Наврятле. Нужно выгребать на поверхность.
Знать бы еще как.
Sunny Hanny• 26 декабря 2023
Ответ дляМеня много
А Ви оптиміст)
А що робити?)
Дурні я в цьому році наробила. Тож наступний рік - рік розумних зважених вчинків . А це неодмінно призведе до росту)
Меня много• 26 декабря 2023
Ответ дляSunny Hanny
А що робити?)
Ну дай Боже))
Белоснежко• 27 декабря 2023
Ответ дляНевгамовна шахиня
У нас такая же история, работать уже некому.
Пошаманю• 27 декабря 2023
Ответ дляSunny Hanny
А що робити?)
Я в минулому році наробила, а в цьому розгребала. Ще не зовсім розгребла, дуже втомилась, життя схоже на дурдом, але вже відчуваю по трохи ріст, ттт.
Пошаманю• 27 декабря 2023
Ответ дляБелоснежко
И у моего мужа на заводе такое. Хотя и заказов мало, зарплату не поднимают. Но завод большой, производство сложное, все равно нужны люди.
Mrs.Ochmonek• 27 декабря 2023
Ответ дляНапланетянка
Ну іпсо це одне, але те що у нас твориться з мобілізацією, розкраданням грошей, злочинною бездіяльності чиновників, командирів, деяких медиків- це факт.
Якось йти на смерть розхідним м´ясом вже ніхто не має бажання.
Грамотне іпсо і спирається завжди на реальні проблеми. Просто вся суть в ’правильно налаштованій оптиці’, через яку ви бачитиме те що ’ потрібно ’ і в потрібних масштабах
НЛОша• 27 декабря 2023
Чудо
Попри війну в мене воно все ж сталося. Незважаючи на свій діагноз вдалося завагітніти і народити здорову дитинку.