Плекаю думи• 27 декабря 2023
Злость из-за его бывшей
Просто сходу с ума. У моего ещё теперешнего мужчины родители имеют в друзьях в соцсетях его бывшую. Я не люблю фотографироваться чтобы мои фотографии выкладывали в интернет. Но его родители выложили в соцсети наши общие фото и его бывшая из лайкает, прям сердечки ставит. Он расстался с ней 3 года назад, но 2 года после расставания они переписывались каждый день несмотря на то что у нее уже был муж и ребенок. Ща месяц до нашего знакомства он перестал ей писать и заблокировал в соцсетях. Но меня бесит то что его родители выкладывают все общие фото с отдыха и не только, и она их видит и лайкает. Она видит всю его жизнь со мной. Я не могу это принять, меня разрывает от злости и ненависти. Мы с ним и так на грани расставания, и ещё это сегодня увидела. Что мне делать с этим?
Плекаю думи
• 27 декабря 2023
Ответ дляTammy21
Пробувати техніки вдосконалення... письма. Я серйозно. Якщо писати кожен день, то історії будуть більш об´ємними, чіткими та смачними. Хоча тут можна тільки на тригерах виїхати, але ’бившєй’ замало буде для четвертої ранку.
К сожалению я написала правду и это не история, это реальная проблема в моей жизни и я прошу совета.
Love_Love_Love_• 27 декабря 2023
Ответ дляПлекаю думи
Не фоткайтесь і не їздіть з нимиина відпочинок
Ответ дляПлекаю думи
Реальна проблема у чому? ’меня разрывает от злости и ненависти’? Чи ’Она видит всю его жизнь со мной’? Чи ’Мы с ним и так на грани расставания’? Чи ще з десяток таких ’чи’? Я ж вам не просто так порадила -- вчіться писати, бо виходить от таке.
Плекаю думи
• 27 декабря 2023
Ответ дляLove_Love_Love_
І що я їм скажу? Що я не хочу робити фотографії з ними? Я говорила про це їхньому сину, но його це не турбує
Плекаю думи
• 27 декабря 2023
Ответ дляTammy21
Мене злить те, що вони підтримують зв´язок з його екс, він її дуже любив, і зараз вона знає все про наше особисте життя. Мені це не то, що не приємно, мені це не зрозуміло і нервує до божевілля
atrorubens• 27 декабря 2023
Ответ дляПлекаю думи
Тоді спробуйте зрозуміти, чому вам це неприємно, чому викликає такі почуття?
Мааарковная• 27 декабря 2023
Ответ дляПлекаю думи
Старайтесь знайти причини своїх почуттів щоб це виправити. Задавайте собі запитання: чому я це відчуваю, чому я цього не хочу (чи хочу), чому це мене бісить/злить/нервує
Плекаю думи
• 27 декабря 2023
Ответ дляatrorubens
Тому що коли ми познайомилися, він мені показував їхню переписку щоденну, інтимну, спогади і не тільки. І вона тоді була одружена і мала дитину. Можливо вони ще тоді зустрічалися таємно, я так зрозуміла що він її дуже любив і може і тепер почуття залишилися, він про неї завжди добре розказував. Для чого він мені це показував і говорив? Це зруйнувало ще в перший день мою довіру і все інше. Можливо я ревную його до неї після всього, що знаю і бачила.
Плекаю думи
• 27 декабря 2023
Ответ дляМааарковная
Тому що коли ми познайомилися, він мені показував їхню переписку щоденну, інтимну, спогади і не тільки. І вона тоді була одружена і мала дитину. Можливо вони ще тоді зустрічалися таємно, я так зрозуміла що він її дуже любив і може і тепер почуття залишилися, він про неї завжди добре розказував. Для чого він мені це показував і говорив? Це зруйнувало ще в перший день мою довіру і все інше. Можливо я ревную його до неї після всього, що знаю і бачила. Я навіть коли чую жіноче ім´я, таке як у неї, у мене одразу всередині все перевертається і я не можу себе стримати.
Мааарковная• 27 декабря 2023
Ответ дляПлекаю думи
Ви ревнуєте. Працюйте з цим. Знайдіть в інтернеті інформацію про причини ревнощів і як це побороти.
atrorubens• 27 декабря 2023
Ответ дляПлекаю думи
Але якщо вона перестане лайкати ваші фотографії (або свекри перестануть їх викладати) - це не змінить того минулого, в якому він показував вам інтимну переписку з нею.
Просто можливо Вам буде легше це забути.
Але чи варто?
Якщо стосунки і так погані, у вас немає спільних дітей - для чого продовжувати їсти цей кактус?
Але чи варто?
atrorubens• 27 декабря 2023
Знаєте, в підліткових фільмах/серіалах/книжках іноді показують подібні моменти краще, ніж в реальному житті дорослі люди розуміють їх.
В ’Венздей’ є така сцена: хлопець приходить на шкільну вечірку зі своєю колишньою дівчиною і з усіх сил намагається не думати про ту, котру кохає зараз, але коли вона з´являється в полі його зору - задача стає надто складною. Тож він просить цю колишню - зняти на секунду із себе захисний амулет, щоб розблокувати чари сирени і він зміг хоч так забути свої почуття. І тут - увага, ключовий момент - дівчина-сирена ображається до глибини душі. І всі її почуття до хлопця, разом із стражданнями через розрив, - миттєво зникають. Бо кохання - коханням, самотність - самотністю, а власна гідність у емоційно цілісної людини - на першому місці. І жодна людина не хоче бути для іншої інструментом/способом забути попередню.
Ви сердитесь не на колишню. І не на батьків теперішнього. І навіть не на нього самого. Ви сердитесь на себе із минулого - ту, котра погодилася на стосунки, котрі починалися таким чином.
Фрекен бок• 27 декабря 2023
Ответ дляПлекаю думи
Займитесь делом и не страдайте хернёй.
Крихітка на всі• 27 декабря 2023
Автор, дійсно хай ваш поки ще бойфренд лишає вас і зустріне адекватну жінку. Вам би подорослішати.
Люблю джаз• 27 декабря 2023
З Ваших відповідей складається враження, що Ви ще неготові до стосунків. Реально, який дитячий садок і проблема висмоктана з пальця.
Зоркая Зорро• 27 декабря 2023
Ответ дляПлекаю думи
что вы не хотите фотографироваться с ними или без.
это проще простого ’нихачю’ и всё.
Salsa-24da• 27 декабря 2023
Ответ дляПлекаю думи
Вы не можете указывать людям с кем им общаться.
Дистанцируйтесь от них, автор.
Два раза в год встречайтесь на Рождество и попросите его маму , ваши совместные с ним фото не выкладывать - на это имеете полное право.
Дистанцируйтесь от них, автор.
Mrs.Sexuality• 27 декабря 2023
Я бы тоже злилась и в первую очередь ему сказала чтоб он поговорил с родителями. Ты вторая половинка и они должны считаться с твоим мнением
Salsa-24da• 27 декабря 2023
Ответ дляПлекаю думи
Скажите, что не любите фотографироваться и не любите, чтобы фото размещали в сети.
Это будет ок.
Salsa-24da• 27 декабря 2023
Ответ дляПлекаю думи
Для чого він вам показував?
как тебе такое илон маск• 27 декабря 2023
Вам лечиться нужно и подымать самооценку! Насрать кто там кому сердечки ставит
Ответ дляTammy21
она отдельными фразами (которые вам кажутся не связными и векторно в разные стороны) пытается описать свое эмоциональное состояние
Petrovna after 50• 27 декабря 2023
Ответ дляПлекаю думи
если вы это знаете ,то приняли его условия игры, а по моему надо было бежать от него, роняя тапки