Ленивица-красавица• 27 декабря 2023

Як можлива така талія?

Не думаю що ребра видаляла
Роза в вазі• 27 декабря 2023
Ответ дляДоль Чекомбана
Таз-это и есть бедра в нормальном варианте, когда без ушей
Серьезно?

Смажена полуничка• 27 декабря 2023
Ответ дляgdsN
можна приклад? бо чесно, на відео не так і легко обманути фільтрами)
Відкрийте фільтри в Тік току і спробуйте зняти себе на них.
Будете приємно здивовані результатами
Доль Чекомбана• 27 декабря 2023
Ответ дляРоза в вазі
Вот пример широкий таз, бедер нет. И можете лицорука не клеить.
Это вам на память)
На вашем фото тоже песочные часы. Только чуть менее выражены.
Коварная Зая• 27 декабря 2023
Груша. У моей однокурсницы так по молодости было. Но ноги ниже колена - как у слона, только брюки могла носить.
Роза в вазі• 27 декабря 2023
Ответ дляДоль Чекомбана
Это вам на память)
часы....Ржу))
Работать надо• 27 декабря 2023
Ответ дляРоза в вазі
просто неудачные трусы
Доль Чекомбана• 27 декабря 2023
Ответ дляРоза в вазі
часы....Ржу))
Лучше поплачьте, ведь свою фигуру вы не покажете.
Роза в вазі• 27 декабря 2023
Ответ дляРаботать надо
просто неудачные трусы
Серьезно))?
Роза в вазі• 27 декабря 2023
Ответ дляДоль Чекомбана
А мне это зачем? Я в отличие от вас, эксгибиоционизмом не страдаю)

ХаДиДиШь• 27 декабря 2023
На фото песочные часы, если не фотошоп. Тонкая талия - это классно.
ХаДиДиШь• 27 декабря 2023
Ответ дляДоль Чекомбана
У меня тоже такая, не фотошоп.
У вас тоже песочные часы. Красиво!
ХаДиДиШь• 27 декабря 2023
Ответ дляРоза в вазі
При чем тут таз? Бедра. Таз может быть широкий, а бедет нет.
Что за бред?
Роза в вазі• 27 декабря 2023
Ответ дляХаДиДиШь
Что за бред?
Удалено администрацией...
ХаДиДиШь• 27 декабря 2023
Ответ дляРоза в вазі
Удалено администрацией...
Дама с заначкой• 27 декабря 2023
Ну какая это груша, песочные часы.
Роза в вазі• 27 декабря 2023
Ответ дляРаботать надо
просто неудачные трусы
И тут тоже)? Песочные часы..повеселили))
Мамина квіточка• 27 декабря 2023
Такая талия возможна, но здесь думаю талия усилена фильтром. Плюс пропорции зависят от ракурса и кривизны камеры
Роза в вазі• 27 декабря 2023
Ответ дляХаДиДиШь
Удалено администрацией...
По-моему, это вы на меня наехали, а не я на вас?. В чем я не права? У вас тоже проблемы с определением фигуры, ну так кто вам виноват, что вы не видите очевидного))
Латексне альтер ЕГО• 27 декабря 2023
Ответ дляgdsN
не груша в неї невузькі плечі. ширина плечей як і ширина таза. пісочні часи
Ні, це груша. В неї провалини на стегнах, їх зазвичай не має бути. В мене така ж сама талія, я груша, внизу я кентавр.

ЖующаЯКонфету• 27 декабря 2023
Ответ дляЛенивица-красавица
Це відео , на всіх відео так
63-120
груша , в молодости 55-95
Акуна_Матата• 27 декабря 2023
Талия хороша! Но ниже... Бедра есть, ниже провал, еще ниже уши. Подозреваю, что там еще и массивные ноги по всей длине.
Кров з молоком• 27 декабря 2023
Ответ дляgdsN
Нет ! Это груша!
Весёлая морковка• 27 декабря 2023
Ответ дляgdsN
в неї невузькі плечі. у груші частіш покаті плечі. вона пісочні часи.
фільтр тут не до чого. скелет, ширина плечей - оце визначальну роль грає аби визначити то груша чи пісочний годинник

але то неважно. бо тема автора не про це)
Погоджусь, що не груща.
Але все одно тут фільтри. Дівчина дуже худа, тож видно, що у неї скелет дійсно такий, яких в природі не існує.
Подивіться на кахектичних моделей - вони аж світяться, але не мають таких пропорцій. Тому що той же самий пісочний годинник створюється ще й за рахунок м´язів і підшкірної клітковини, а коли одні кістки, то скелет +- однаковий. Той же приклад - худі моделі.
А тут дівчина ніби худа і при цьому рельєф за рахунок одних кісток) так не буває
Ворожу на каві• 27 декабря 2023
Ответ дляРоза в вазі
О, фігура як у мене
Тільки без цицьок))
Непонятно• 27 декабря 2023
Ответ дляДоль Чекомбана
У меня тоже такая, не фотошоп.
Это не такая) на первом фото вы неровно стоите, с другой стороны торса талии вообще не будет) а на фото в стартовом посте талия действительно какая-то неестественная, даже немного отталкивающая.
Покращена• 27 декабря 2023
Я одного разу бачила таку вживу. Лише одного разу за все життя. Виглядає вражаюче. Генетика, дива бувають.
gdsN• 27 декабря 2023
Ответ дляВесёлая морковка
Погоджусь, що не груща.
багато бачила особисто моделей і просто різних людей. дівчина на фото цілком природньо виглядає. так, такі рідкість, але бувають.
і вона не одні кістки - вижно ж на фото що вона не тоща. в неї є мязи.
gdsN• 27 декабря 2023
Ответ дляРоза в вазі
Часто, но не всегда. Это не часы. И у нее узкие плечи, это фото максимально выгодное. Она просто худая грушка, если без фильтров, лишний вес будет весь внизу. асы другие, хоть и похожи.
ну от грудна клітка середня, незавузькА. і плечі не вузьки. у груш ще частіш за все довгенький тулуб, ноги короткуваті (тут на жаль цього не видно на фото довжини ніг - але гарно видно, що таз не довгий)
короче, я не доказую нічо.
але також колись себе отакою грушкою вважала бо жирок гарно на низу відкладається.. але потім активно спілкувалася з дівчиною що на Кіббі знається, і гарно тоді навчилася відрізняти грушку від пісочного годинника.
gdsN• 27 декабря 2023
Ответ дляСмажена полуничка
Будете приємно здивовані результатами
а можна скріншот де це? бо в тіктоці лише зареєстрована і не знала що там фільтри попотужніше інсти.
може є якийсь приклад скріншотом як людина з та без того фільтру?
gdsN• 27 декабря 2023
Ответ дляРоза в вазі
ну так це не пісочні часи. тут талія ’прямою’ вважається в типуванні, але за рахунок фітнесу і стрункості лінія талії все одно гарна