Безпорадна Кроко• 27 декабря 2023
Що подарувати дитині, яка захоплюється Японією? (ніколи там не був)
Дитина - 12 років. Захоплюється темою Японії. Вчить базові слова, читає ті японські комікси (їх у нього багато, фігурки якісь по тим коміксам також є)
Я дарувала якісь японські мочі, ще якусь спеціальну їжу швидкого приготування (усе - бееее)
японську монетку
що ще придумати?
японську монетку
що ще придумати?
woman Warrior• 27 декабря 2023
Матча,аниме,пирожные рисовые,сладости на черном сахаре.Если знаете,какие аниме в фаворе,есть тематические товары с принтом.
Набор для каллграфии.
Рисовая бумага.
Катану не предлагаю)
Набор для каллграфии.
Рисовая бумага.
Катану не предлагаю)
На циголках• 28 декабря 2023
Мне еще на ФБ подтянулся ролик с заметкой о регулярных чемпионатах среди самодельных роботов в Японии, может что-то в этом направлении поискать)