Аноним_• 27 декабря 2023

Обінник

Міняла гроші і касир не додала решту 2000 грн 🥺😳🤦. А я роздуплилась лиш вдома. Якщо я завтра піду до неї, то повинна повернути? Там же по камерам можна переглянути? Чи фсьо? Плакали мої грошики(?
Бочка порохУ• 27 декабря 2023
Ні, не плакали. Ідіть. Є камери. Скандали їм не потрібні.

автор Аноним_ • 27 декабря 2023
Ответ дляБочка порохУ
Дякую, бо я вже вся на ’ізмєнє’ 🤪
Бочка порохУ• 27 декабря 2023
Ответ дляАноним_
Дякую, бо я вже вся на ’ізмєнє’ 🤪
Та я представляю. Я колись за меньшою сумою бігала. Вже думала скандал учіню. Дівчина щось нєкала і казала все в неї каса пішла. То я сказала, що буду керівництву дзвонити і писати в поліцію заяву. То віддала. Там щось 800 було.
Я в дамках• 27 декабря 2023
Они обычно на машинке пересчитывают.
Бочка порохУ• 27 декабря 2023
Автор, ви , якщо буде отнєкуватися, відразу телефон керівництва беріть і телефонуйте їм. На крайній випадок в поліцію. Сподіваюсь до поліції не дойде.
автор Аноним_ • 27 декабря 2023
Ответ дляЯ в дамках
Они обычно на машинке пересчитывают.
Ну так перерахувала, дала валюту, а решти дала 670 грн, я вдома перерахувала, що мала б дати 2670 🤦
автор Аноним_ • 27 декабря 2023
Ответ дляБочка порохУ
Дякую, ой як я не люблю всі ці розборки(((

Я в дамках• 27 декабря 2023
Ответ дляАноним_
Чек есть?
Вы 2700 и 700 не могли отличить.
Может вы не по тому курсу посчитали - часто такое бывает
автор Аноним_ • 27 декабря 2023
Ответ дляБочка порохУ
Ну от, касу то закрила, а там більша сума буде... Їм то норм, а мені не весело. Сподіваюсь, що віддасть завтра. А мені наука перераховувати все одразу на місцв
Бочка порохУ• 27 декабря 2023
Ответ дляЯ в дамках
Они обычно на машинке пересчитывают.
Та людський фактор, не збила попередню суму, або що. Я в банку на касі пропрацювала 2 роки. То жесть. Наче в умі не рахуєш, а бувало надлишки або недостачі. Починаєш шукати, і розумієш, що неуважність була. Все людям повертали. Бувало і люди приносили, якщо їм переплатиш))
Я в дамках• 27 декабря 2023
Ответ дляБочка порохУ
Ну все может быть конечно.
Бочка порохУ• 27 декабря 2023
Ответ дляАноним_
Надлишки це гірше недостачі. Їм не норм якщо касир чесний. Та і на камери вона не забере собі.
Я в дамках• 27 декабря 2023
А сколько валюты купили?
автор Аноним_ • 27 декабря 2023
Ответ дляЯ в дамках
Чек есть?
Вы 2700 и 700 не могли отличить.
Я дала їй більшу суму гривень, вона порахувала скільки дати валюти, дала її і решту теж, але меншу. Я то отлічаю, але не рахувала, що має вийти, типу довірилась їй, розумній людині 🤣
автор Аноним_ • 27 декабря 2023
Ответ дляЯ в дамках
А сколько валюты купили?
Я в дамках• 27 декабря 2023
Ответ дляАноним_
Что по чеку? Они всегда дают. Так и курс указан.
автор Аноним_ • 27 декабря 2023
Ответ дляБочка порохУ
Ну сподіваюсь, що завтра все буде добре. Все, ніч пропала, не спатиму тепер через думки 🤣
автор Аноним_ • 27 декабря 2023
Ответ дляЯ в дамках
Та ось по чекам я і порахувала, що має бути решта 2670, а дала лиш 670 🤷
Я в дамках• 27 декабря 2023
Ответ дляАноним_
Странно. Вообще не сходится.
А можете показать чек?

Я в дамках• 27 декабря 2023
Сходите завтра разберитесь.
Должно все решится.
автор Аноним_ • 27 декабря 2023
Ответ дляЯ в дамках
Странно. Вообще не сходится.
А можете показать чек?
Та чек суті не змінить. Просто як тепер довести, що я отримала 670 решту, а не 2670 і хочу надурити її. Мене цікавить чи є там камера направлена прям на руки і гроші 🤪🤣
Чудовий каламбур• 27 декабря 2023
У них висить оголошення, щоб гроші перераховували одразу перед касою, і що претензії не приймаються. То тут як пощастить, на жаль. У нас в місті, якщо купувати чи здавати по оптовому курсу чек не дають, такі правила, потім нічого не докажеш, а він вигідніший зазвичай (Але Ви однозначно пробуйте.
Бочка порохУ• 27 декабря 2023
Ответ дляАноним_
Ви дали 370 тис грн , валюта 367 436 грн а вона повинна вам була дати здачі 2564 грн, а дала 564 ?? Так?
Забула 2 тис дати. Ну це умовно, по 37.88 курс.
автор Аноним_ • 27 декабря 2023
Ответ дляЧудовий каламбур
Дякую, якщо так то жопа 🤪
автор Аноним_ • 27 декабря 2023
Ответ дляБочка порохУ
Так, я дала 380 тис. Курс по 38.9. я чомусь собі подумала, що курс 38. Думала 10 к купити. Вона дала 9700 доларів і решту 670, а мала дати решти 2670 🤷
Бочка порохУ• 27 декабря 2023
Ответ дляЧудовий каламбур
Якась шарага у вас. Всюди в Київі з чеком. Немає надпису, що скарги не приймаються.
вентиляторная• 27 декабря 2023
Вже нічого не повернете. Навіщо Ви дали їй всю суму гривні? А не назвали суму,яка є. Вона б порахувала скільки вийде доларів чи євро. Стільки б і заплатили
автор Аноним_ • 27 декабря 2023
Аж на нервах у темі помилка не обмінник а обінник 🤣🤣🤣. Піду вип´ю... Краплі заспокійливі 🤪
Бочка порохУ• 27 декабря 2023
Ответ дляАноним_
Так, зрозуміла. От вона почала здачу відраховувати з хвоста, а 2 тис забула. Точно не хитрила, бо вилитіла б давно за таке. Там її ПІБ є в чеку.
автор Аноним_ • 27 декабря 2023
Ответ длявентиляторная
Дала всю суму, щоб рахувала машинкою. Ви уявляєте які то пачки по 500 грн 🤪? Стояти пів години рахувати мені 🤦