Аноним_• 27 декабря 2023
Обінник
Міняла гроші і касир не додала решту 2000 грн 🥺😳🤦. А я роздуплилась лиш вдома. Якщо я завтра піду до неї, то повинна повернути? Там же по камерам можна переглянути? Чи фсьо? Плакали мої грошики(?
Бочка порохУ• 27 декабря 2023
Ответ дляАноним_
Аж на нервах у темі помилка не обмінник а обінник 🤣🤣🤣. Піду вип´ю... Краплі заспокійливі 🤪
Не нервуйте. Завтра розберетеся. Ну обмінник де і який? Це ж у них є дозвіл на валютні операції, не будуть вони дурити людей. Все вирішите.
Чудовий каламбур• 27 декабря 2023
Ответ дляАноним_
Дякую, якщо так то жопа 🤪
Вірно Вам писали, ввечері зводиться каса і є сума надлишку, вони ж теж фіксують. Камера теж начебто так направлена, що все видно, питання чи вона працює. Це велика сума, щоб так її ’дарувати’
Аноним_
• 27 декабря 2023
Ответ дляБочка порохУ
Так, зрозуміла. От вона почала здачу відраховувати з хвоста, а 2 тис забула. Точно не хитрила, бо вилитіла б давно за таке. Там її ПІБ є в чеку.
Так є.
вентиляторная• 27 декабря 2023
Ответ дляАноним_
Дала всю суму, щоб рахувала машинкою. Ви уявляєте які то пачки по 500 грн 🤪? Стояти пів години рахувати мені 🤦
Так, уявляю. Вийняли би з пачки 5 штук по 500 і ті нехай рахує. В чеку написано яка Сума до здачі?
Бочка порохУ• 27 декабря 2023
Ответ длявентиляторная
Вже нічого не повернете. Навіщо Ви дали їй всю суму гривні? А не назвали суму,яка є. Вона б порахувала скільки вийде доларів чи євро. Стільки б і заплатили
Не кажіть чого не знаєте. Їй буде дуже невесело, за те що гроші з каси взяла. Керівництво за цим слідкує, це їхня репутація. І дуже великі щтрафи. Ще і дозвіл втратять.
Аноним_
• 27 декабря 2023
Ответ дляЧудовий каламбур
Та то так і є. За 200 грн може б і не розбиралась, а тут 2000. Завтра зранку полечу розбиратись)))
вентиляторная• 27 декабря 2023
Ответ дляАноним_
Може там не вистачало в тих пачках?
Аноним_
• 27 декабря 2023
Ответ длявентиляторная
Може там не вистачало в тих пачках?
Вистачало). Машинка ж видала сумму 380
Аноним_
• 27 декабря 2023
Ответ длявентиляторная
Та я вперше взагалі міняю, ніколи не було у мене валюти і на тобі 🤪
Бочка порохУ• 27 декабря 2023
Ответ длявентиляторная
Може там не вистачало в тих пачках?
Зазвичай, якщо у корішку не хватає купюр, тобто не 100 штук, про це повідомлюють відразу той, хто рахує.
Чудовий каламбур• 27 декабря 2023
Ответ дляБочка порохУ
Якась шарага у вас. Всюди в Київі з чеком. Немає надпису, що скарги не приймаються.
Я не писала, що з Києва. Курси по опту, щоб здати долар зараз 38.40, а по звичайному курсу 37.9, але по опту не дають квитанцію. Я рахую на телефоні завжди. А такі об´яви і в банках і в обмінниках у нас є, що претензії одразу приймають, можливо Ви увагу не звертали.
вентиляторная• 27 декабря 2023
Ответ дляБочка порохУ
Чого вона їх мала взяти? Може там в тих пачках не вистачало? В чеку має бути отримано готівка 380 000
Валюти 9700
Решта 2670
Якщо так є?
Валюти 9700
Решта 2670
Якщо так є?
вентиляторная• 27 декабря 2023
Ответ дляАноним_
Вистачало). Машинка ж видала сумму 380
В чеку внизу як написано? Скільки решта?
Бочка порохУ• 27 декабря 2023
Ответ дляАноним_
Настройтеся на те, що все буде добре. Зараз не ліхіє 90є, все буде добре.
Бочка порохУ• 27 декабря 2023
Ответ дляЧудовий каламбур
Ой, я ж банкир. Люблю почитати внутрішні розпорядження установ таких. Чесно, не бачила, що претензій не приймають.
Бочка порохУ• 27 декабря 2023
Ответ длявентиляторная
Валюти 9700
Решта 2670
Якщо так є?
Валюти 9700
Решта 2670
Якщо так є?
Вона б повідомила, що в корішку не вистачає 4 купюри. Так положено.
вентиляторная• 27 декабря 2023
Ответ дляБочка порохУ
Внизу в чеку (ще раз пишу) має бути скільки прийняла і скільки решта. Автор чому не подивилась?
Аноним_
• 27 декабря 2023
Ответ длявентиляторная
Решта не написана, тому сподіваюсь на камери...
Аноним_
• 27 декабря 2023
Ответ дляБочка порохУ
Дякую💐
Аноним_
• 27 декабря 2023
Ответ длявентиляторная
Нема там решти, не написано.... А в руки я отримала 670.... Знаю точно, бо гаманець був пустий і коли прийшла додому звела дебіт і кредит, а там халепа 🤦
вентиляторная• 27 декабря 2023
Ответ дляАноним_
А прийнято гривні написано скільки?
Пишу каліграфічно• 27 декабря 2023
Ответ дляАноним_
Ну от, касу то закрила, а там більша сума буде... Їм то норм, а мені не весело. Сподіваюсь, що віддасть завтра. А мені наука перераховувати все одразу на місцв
20к?
Пишу каліграфічно• 27 декабря 2023
Ответ дляАноним_
куда вам спешить /
Аноним_
• 27 декабря 2023
Ответ дляПишу каліграфічно
куда вам спешить /
Не люблю ото стоять і тупить 🤣. Але ж наступила конкретно)))
Пишу каліграфічно• 27 декабря 2023
Ответ дляАноним_
так вы попросите прохожих они помогут
Аноним_
• 27 декабря 2023
Ответ дляПишу каліграфічно
так вы попросите прохожих они помогут
Вам смішно? По ділу нема що сказати так не пишіть тоді зовсім 🤗
Чудовий каламбур• 27 декабря 2023
Ответ дляБочка порохУ
Це вимога НБУ, якщо працюють по ліцензії це перевіряється. Але ж порушують і квитанцію не дають
Моторошні троянди• 27 декабря 2023
в мене таке було, на слідуючи день подивились по камерах та повернули, а надії вже не мала, пішла, щоб себе не корити потім...