Домовенок Кузя• 28 декабря 2023

Потрібні ідеї подарунка на новий рік доньці 12 років

палка-копалка• 28 декабря 2023
Ответ дляКондуктЕр тролейбуса
і всі 37 років до вас Санта приходить на Різдво?
Святий Миколай на Різдво приносив завжди подарунки)) він же Санта - я чесна дівчинка
Поки всі сучасні діти 25 грудня спостерігають на флайт радарі де сані Санти, Вашим приносить подарунки комуніст, якого придумали в Радянському Союзі
Якщо діти вірять в казку, вона має бути реалістичною
Флюорография гуся• 28 декабря 2023
Ответ дляпалка-копалка
Санта, Миколай і інші приходять на Різдво)
На новий рік дід мороз комуніст
Припускаю, що раніше вас це не хвилювало, але зараз хочете всіх засудити
БЦАшка• 28 декабря 2023
Ответ дляМейк-ап форева
Все верующие? Рождество через 10 дней
В нас вже було)
Не зацілована• 28 декабря 2023
Мист и лосьон Виктория Сикретс
Булькаю• 28 декабря 2023
28 числа планувати подарунок це ви прикольно придумали :) тут вже треба брати з того що лишилося або встигається купитися.
Аnnеt• 28 декабря 2023
Ответ дляпалка-копалка
шо воно мэлэ?
Флюорография гуся• 28 декабря 2023
Ответ дляпалка-копалка
Так католичка, в мене воно 37 років 25 грудня)
А хтось питав?
Мейк-ап форева• 28 декабря 2023
Ответ дляБЦАшка
На новий рік рідні просто хочуть дарувати подарунки один одному
Тут уже несколько дней втюхивают, что НГ это не праздник, отменили выходной, а давай и праздник отменим, задолбала Зе плесень
БЦАшка• 28 декабря 2023
Ответ дляпалка-копалка
А чому не на Миколая приносить?
БЦАшка• 28 декабря 2023
Ответ дляБулькаю
Магазини відкриті. В чому проблема?)
Аnnеt• 28 декабря 2023
антикоммунисты людям указывают как жить?

шило поменялось на мыло. а в чём разница?
Флюорография гуся• 28 декабря 2023
Ответ дляКондуктЕр тролейбуса
Прилітає з ельфами
Аnnеt• 28 декабря 2023
Ответ дляМейк-ап форева
обострение у людей. перед праздниками у многих кукушка дохнет.
Мейк-ап форева• 28 декабря 2023
Ответ дляпалка-копалка
У вас коммунизм мозга, празднуйте когда хотите, не навязывайте другим
БЦАшка• 28 декабря 2023
Ответ дляМейк-ап форева
Ну для нас новий рік ніколи не був суперсвятом))) але ж то ми, інші хочуть святкувати-святкують.
Мейк-ап форева• 28 декабря 2023
Ответ дляБЦАшка
В нас вже було)
А у нас будет, и что
БЦАшка• 28 декабря 2023
Ответ дляМейк-ап форева
А у нас будет, и что
Чудово)
Флюорография гуся• 28 декабря 2023
Ответ дляпалка-копалка
Ви дурна дівчинка, а не чесна. Яка лізе куди не просять. Ви не бачите про що тема?
Мейк-ап форева• 28 декабря 2023
Ответ дляБЦАшка
Чудово)
Флюорография гуся• 28 декабря 2023
Ответ дляМейк-ап форева
+
КондуктЕр тролейбуса• 28 декабря 2023
Ответ дляпалка-копалка
хм. це ваші особисті вигадки - чому ви вирішили, що моїй дитині приносить подарунок комуніст? я десь писала це? чи у вас фантазія працює понаднормово?

і знову - ’має бути’ - для кого має бути? для вас?
БальзаковскийВозраст• 28 декабря 2023
Ответ дляАnnеt

Это не антикоммунисты, а зелебобики, которые по телевизору услышали как «правильно» и теперь лезут к другим
БальзаковскийВозраст• 28 декабря 2023
Ответ дляпалка-копалка
Ну, наприклад Ви не дитина, а все одно вірите в казки
Аnnеt• 28 декабря 2023
Ответ дляБальзаковскийВозраст
т.е. их предки праздновали 25-го. потом праздник отменили и они все свои шапки поменяли на будёновки и переобулись.
но принципиальных людей, которые не хотят прогибаться под политику, почему-то осуждают. у самих не хватило смелости отстоять свои традиции, но тех, которые не хотят прогибаться, почему-то осуждают.

по теме: моя написала список. по списку давно куплены подарки и 1-го будут ждать под ёлочкой.
Принцепесочка• 28 декабря 2023
Девочки,не ссорьтесь. Открою вам секрет, в 12 лет подарки приносит не дел мороз и не коммунист,а родители. И хитрый ребенок это знает. Подарки лишними не бывают.
:))
Стигла полуниця• 28 декабря 2023
Ответ дляпалка-копалка
Зараз вже не в тренді дарувати на новий рік) всі подарували на Різдво
Свято у розпалі! Не навʼязуйте свої “тренди” ☺️
Аnnеt• 28 декабря 2023
Ответ дляПринцепесочка
:))
коммунист приносит подарки... что у людей в головах?
вчера смотрели мульт 50-го года ’Когда зажигаются ёлки’. Прекрасный мультфильм. Даже избалованный Диснеем и Пиксаром ребёнок любит этот мультфильм. И там ноль коммунизма, одна добрая сказка. Из коммунизма там только комментарий был под видео ’Спасибо Сталину’.
Стигла полуниця• 28 декабря 2023
Ответ дляпалка-копалка
То ми за діда мороза комуніста))) дуже підгорає? 🤣
КондуктЕр тролейбуса• 28 декабря 2023
Ответ длямаска Ілона
я своего ребёнка знаю, как облупленного. про все хотелки в курсе.
как можно не знать, чего хочет твоя дочь?
??? чому ви вирішили, що автор не знає, чого хоче її дитина?
моїй 13, зайшла в тему, бо теж актуально - у моєї дитини є всі хотєлки, я не чекаю нового року чи якось іншого свята, щоб щоб купити.
КондуктЕр тролейбуса• 28 декабря 2023
Ответ дляБулькаю
? де написано планувати? де ви таке прочитали? до чого тут ваш текст. увесь?