Все і одразу• 28 декабря 2023
Зачем мужчины спрашивают про предыдущие отношения?
Как давно, почему расстались и т.д.. Что им даст эта информация? Не факт, что правду скажут. А может быть такое, что у девушки вообще пока ещё отношений не было, а я её ставят в неловкое положение. Сама когда-то с таким сталкивалась.
Міс Всесвіт• 28 декабря 2023
Ответ дляLydmila408
Мужская солидарность.
Куда делись мужики до них???
Были принесены в жертву на алтаре
Міс Всесвіт• 28 декабря 2023
Ответ дляВсе буде
Щоб зрозуміти наскільки ви адекватна.
И как это можно понять? Можно ответить все что угодно. И как правило, правду не говорит никто с обеих сторон.
Розглянемо ситуацію, коли самка Людини є обєктом щирого інтересу з боку Людини. Тоді,
а) отримуючи інфо про те, як давно самка вийшла з відносин можно зробити припущення про доцільність серйозних відносин.
б) перевірка статусу рсп.
в) визначення ступеня непригодності аналізуючи інфо про самку та роблячі відповідні висновки на основі інфо щодо можливої кількості колишніх або поточних статевих партнерів самки.
Розглянемо тепер ситуацію, коли Людина, на данному етапі знайомства, розглядає самку просто в якості інструмента витрат власного часу та ресурсів в обмін на задоволення. Тоді, залишаються вірними вже розглянуті пункти а)-в), але з поправкою на відсутність морально-етичних засад.
б) перевірка статусу рсп.