Чому військові все мусять купувати за власний кошт.
Так, тут будуть скріни, бо якось вже критикувала владу, то мудрий наріт сказав: "Наклеп на сонцесяйних!!!".
Результат:
вже голосів:
7 (30.43%)
Свій варіант
6 (26.09%)
Не всім дано зрозуміти
6 (26.09%)
Кляті порохоботи
2 (8.7%)
Міністр хороший, то на місцях
1 (4.35%)
Таблиця ділення
1 (4.35%)
Йому просто не розказують
Я теж не розумію коли лікарні повністю фінансуються державою, а як приходить пацієнт, то нічого нема, все треба купити на операцію+лікарю винагорода і це все прямим текстом. Хай задають питання відповідальним особам, контролюють, а не просто розводять балачки. Приведу приклад. У тітки будинок у Бучі був пошкоджений ракетою. Відновлюють коштом іноземців, іноземці склідкують, робочі сказали платять добре, але все перевіряють. Десь була лажа-переробояли. Постійний контроль якості. І роблять дійсно якісно все.
Міністр все розуміє, йому вигідно грати роль.
Ответ дляanabelia
Так, стоп, міністра охорони здоров´я будемо наступного разу
Стосовно відновлення будинків.
Так, у нас повно грошей на це, але крадуть і тому іноземці мусять
Сподіваюся, ваша тітка жива і здорова
Стосовно відновлення будинків.
Сподіваюся, ваша тітка жива і здорова
Ответ для40ка
Стосовно відновлення будинків.
Сподіваюся, ваша тітка жива і здорова
Стосовно відновлення будинків.
Сподіваюся, ваша тітка жива і здорова
Слава Богу були на дачі, без їжі, без зв´язку і танки біля хати їздили, але все добре. Будинок теж вже відновили. Тепер тільки здоров´я і щоб подібне не повторилося.
Ответ дляanabelia
Я не знаю, я якби побачила чужі танки, я б на місці померла від страху.
В мене відмовили б усі органи.
Тому як там люди вижили, я без перебільшення, відмовляюся розуміти
В мене відмовили б усі органи.
Ответ для40ка
В мене відмовили б усі органи.
Я теж, страшно уявити, але вибору не було. На інший край села сестра з сином ходила до фермера за куркою і ще чимось. Почався обстріл поряд, впали і лежали, а потім бігли як ніколи в житті. Але вже з куркою.
Ответ дляanabelia
Ну, хоч не даремно життям ризикували, потім мали, що їсти
Тепер вже можна з того посміяти