Луноходик_Ик• 28 декабря 2023
Позитивне мислення - чи працює?
Чи працює позитивне мислення? Навколо всі завіряють, що треба думати тільки про хороше, візуалізувати його і все здійсниться. Звісно, я не маю на увазі випадок, коли людина тільки лежить на дивані, позитивно мислить і очікує, що все збудеться просто так.
Але сама скільки не пробувала так робити, при цьому докладаючи зусилля - і нічого не виходить. Або неправильно думаю, але це все фігня - хочу зрозуміти. Розкажіть, чи працює для вас позитивне мислення
Кофе в лобби• 28 декабря 2023
Працює як не дивно.
Але в комплексі з медитацією і вдячністю щодня.
Лиса Патрикевна• 28 декабря 2023
В мене збувались загадані мною мрії. А уявляєте, якось загадала собі відносини з хлопцем, і настільки чітко уявила його вигляд і ім’я, що такий і зустрівся. Ну тільки прям обличчя я не фантазувала. А стиль одягу, тату, і тд. Мене тоді це сильно вразило, я тоді ще тільки пробувала загадувати мрії.
А стосовно мислення, воно в мене позитивне з дитинства. Так батьки виховали, що типу стакан на половину повний, а не пустий, і тд
Сонячний день• 28 декабря 2023
Скільки не кажи халва, а від того в роті солодко не стане.
Мислення це добре але без діяльності це лише теорія.
Natalia505• 28 декабря 2023
Ні. Тільки думка-мрія-ціль- прагнення-дія. Без дій, думки нічого не варті.
Великий сатирик• 28 декабря 2023
Ох, не знаю що сказати , дуже важко мислити позитивно в наших обставинах. Я також цікавлюсь цією темою , але можливо я тупенька , щось нічого не виходить .
Дюагональ• 28 декабря 2023
Работает. Даже личные примеры есть. Но тут не визуализация главная, а чувства. Но на чувства не легко настроиться.
Natalia505• 28 декабря 2023
Ответ дляКак_б_не_так
Я в это верю и у меня сбывается волшебным образом
Подумайте вже про мир в Україні, нарешті. Може для всіх збудеться.
Как_б_не_так• 28 декабря 2023
Ответ дляNatalia505
Это надо коллегиально. Я на своем уровне только могу
Секс-Бомба• 28 декабря 2023
Это работает, но к сожалению только в одном ключе.
Пока Вы думаете о хорошем , Вам легче на душе. Вот и всё, а про сбычу мечт от визуализации - фигня полная.
Роздратована шкіра• 28 декабря 2023
у меня впринципе все чего хотела, так или иначе сбылось. Только еще важно правильно бы формулировать. А то бывает каак намечтаешь, оно на тебя свалится, а там оказывается столько ньюансов то не учтено)))
Куколка-мяуколка• 28 декабря 2023
Нет. Мама несколько лет этим занимается и видео, и книги про позитивное мышление. И всегда говорит, что у неё лучше всех, а когда реальная проблема, то она просто разбита и не готова бороться. Такое чувство, что сама не ожидала, что может не сработать.
Пишу каліграфічно• 28 декабря 2023
Так, це працює.
Налаштовує на позитивний лад.
Навчає шукати позитив у будь якій ситуації.
Доводить, що все погане тимчасово.
Живу так багато років.
Налаштовує на позитивний лад.
Доводить, що все погане тимчасово.
Живу так багато років.