Я Головна• 28 декабря 2023
Чи може така дівчина сподлбатися?
Якщо у дівчини короткі ноги, низький зріст і велика дупа вона може сподобатися хлопцю?
БеллаДонна• 28 декабря 2023
Ответ дляSo_so
Справа
А как так получилось то??? Фигура вроде нормальная, спина худая, ноги ок, а жопэ большая и целлюль. Болеет?
Николай-b526• 28 декабря 2023
Ответ дляШеллар
Один візит до жіночої консультації і Ви зрозумієте, що подобаються усякі.
может они спрашивают, как то делается?))))
БеллаДонна• 28 декабря 2023
Ответ дляSo_so
Генетика, у них в семье у многих такая особенность
Жуткая особенность. И грустная немного
Смешнюча• 28 декабря 2023
На кожен товар, як то кажуть. Аби мозок не виносила, хоча таких теж люблять)
БеллаДонна• 28 декабря 2023
Ответ дляSo_so
Та да. Сидят и плачут всей семьёй.
Известные какие-то, да?
Коварная Зая• 28 декабря 2023
Так, треба спитати теперішнього чоловіка, колишнього чоловіка і коханця, чи я їм подобаюсь.
Дайте подуться• 28 декабря 2023
Ответ дляSo_so
фігура груша,наша слов’янська спадковість...
Царевна_несушка• 28 декабря 2023
Автор теми про Еллу Іванова чи Лізу
Я ніяк не уйметься, в пробивання за самого брата Віталіка?)) Ну-ну..
Йосип_молодий• 28 декабря 2023
Ответ дляSo_so
Ага, особенность такая-операции пластические делать и потом открещиваться от них
Санта Барбара• 28 декабря 2023
Люблю худих - бубу любих. Шо таке сподобатись? Сходіть в жк в день вагітних, офігієте.
Як ухурделю• 28 декабря 2023
Ответ дляSo_so
Под генетикой вы имели ввиду пластику?
Я Головна
• 28 декабря 2023
Ответ дляЦаревна_несушка
Автор теми про Еллу Іванова чи Лізу
Віталік Фролов крутий пацан
Невидимка• 28 декабря 2023
Ответ дляЦаревна_несушка
Автор теми про Еллу Іванова чи Лізу
Це боротьба за того самого багатостраждального Віталіка з Кривого Рога, відомого персонажа Порадниці?