Бентливуман• 28 декабря 2023

Водіння і поганий зір

Дівчатка, потрібен колективний розум. Маю поганий зір, який не повністю корегується. Через це велика невпевненість у собі. В сьогоднішніх умовах є потреба у водінні авто. Є машина, але вона для мене величезна, я в житті не сяду за її кермо. А чоловік військовий, тобто возити нікому. І прийшла мені ідея купити смарт. Мені їздити треба лише на роботу, бо зараз у нас не ходить транспорт. На цій дорозі досить кволий рух і хороше покриття. Буду потихеньку повзти. Я собі уявляю смарт, як мопед, тільки з дахом)))) Як ви вважаєте, чи це нормальна ідея? Я ніколи не водила машину. Але ж якось їздять навіть інваліди по зору.
автор Бентливуман • 28 декабря 2023
Ответ дляДиви яка я пава!
-5,5 правый глаз, -6,25 левый + астигматизм
Водитель, стаж 5 лет, механика
Мы не в каменном веке, все корректируется
И бросьте идею с этим смарт, возьмите хотя бы автомат, ради Бога.

Ой извините, не увидела что у вас с корректировкой -2, вам водить нельзя вообще.
Та є автомат. Я розглядала варіант смарт, бо придумала собі, що це той же велосипед, модель, але з дахом.
Добротная• 28 декабря 2023
Ответ дляЕлькиПальки
ровная прямая дорога, главная, через весь город
Місто яке? І вулиця? Я для себе, щоб там ніколи не їздити
Ms. Dolly• 28 декабря 2023
Ответ дляЕлькиПальки
Вы понимаете, что подвергаете опасности себя и других? Почему не откорректировать зрение очками или линзами?
Диви яка я пава!• 28 декабря 2023
Ответ дляБентливуман
-2 это очень много для вождения, к сожалению(((
Извините..
ЕлькиПальки• 28 декабря 2023
Ответ дляДобротная
скромный областной центр. не пресечемся, не переживайте
Ms. Dolly• 28 декабря 2023
Ответ дляДобротная
Страшно представить, сколько таких водителей на дорогах
Добротная• 28 декабря 2023
Ответ дляБентливуман
Ні, це не так як велосипед, а на вас велика відповідальність. Тому вам водити небезпечно і для вас і для інших. Ви і медкомісію по зору не пройдете чи права вже є?
Мира всем• 28 декабря 2023
Ответ дляБентливуман
Я б з радістю ногами, але 4,5 км в одну сторону по дорозі без тротуара і навіть узбіччя нормального якось не дуже((( та і це все час, якого не вистачає завжди
Вам за руль нельзя :( может велик? Он не такой габаритный и скоростной. На нем вильнуть от пешехода проще, чем на машине…
автор Бентливуман • 28 декабря 2023
Ответ дляДиви яка я пава!
Извините..
Та за що вибачатись, я ж для того і спитала)) просто ніколи з цим не стикалась
Анонимушка• 28 декабря 2023
Я маю -1,25 і -1,5 на два ока + астигматизм. Кермую в окулярах, бо не бачу. -2 це серйозно, не ризикнула точно. Але якщо можна досягти успіху ще якось лінзами до 0, їхала б на великій машині. Теж боялася сідаю за довгу і складну для мене, і їду.
ЕлькиПальки• 28 декабря 2023
Ответ дляMs. Dolly
что - то народ всполошился. может , я не так запомнила цифры? мне не критично, я без очков и хожу. одеваю в телефон и то не всегда, дома.
Незнакомлюся• 28 декабря 2023
Ответ дляЕлькиПальки
А людей,тварин на шляху немає?
буреЛОМКА• 28 декабря 2023
Ответ дляАнонимушка
У автора минус 2 з корекцією
Добротная• 28 декабря 2023
Ответ дляАнонимушка
Вона не може скорегувати лінзами - -2 то вже в окулярах... таким не можна за руль
Анонимушка• 28 декабря 2023
Ответ длябуреЛОМКА
У автора минус 2 з корекцією
А ви читати вмієте? Я пишу за -2 у автора, при цьому пишу, що маю кращий зір і то в окулярах їду.
Незнакомлюся• 28 декабря 2023
Ответ дляMs. Dolly
Знайомий в таксі працював. Сліпий як крот. Колись корову збив- не помітив....
Добротная• 28 декабря 2023
Ответ дляНезнакомлюся
Жахи тому і гине скільки народу в аваріях, бо куча неадекватів на дорогах. За 10 місяців 2023 року в Україні зареєстрували понад 19,7 тисяч аварій на дорогах, унаслідок яких загинули 2492 людини, а 24 774 – травмувалися
автор Бентливуман • 28 декабря 2023
Дівчатка, дякую за колективний розум! Прислухалася до ваших порад. Облишу значить ідею смарту і буду чекати чоловіка, щоб возив🤭. Прорвемось якось. Головне це безпека.
Анонимушка• 28 декабря 2023
Ответ дляБентливуман
Нехай ваш чоловік повернеться живий і здоровий! Хай Бог береже його 🧡
Мира всем• 28 декабря 2023
Ответ дляБентливуман
Ну Вы представите - едете в машине.. пешеходов не видно издалека, светофоры тоже.. знаки только расплывчатые круги/треугольник и то, если ползком ехать… это ж не норм.

Я прошлой зимой права получила, а потом ребенка к офтальмологу сводила и сама решила провериться (пару лет уже как в сумерки какая то байда со зрением.. плохо вижу). Оказалось у меня зрение -0,75. И я Вам скажу что днем за рулем мне норм. И знаки и все остальное вижу. А вот сумерки.. часов с 4 вечера примерно.. все. Я в машину сяду только как пассажир. Т.к. понимаю что если плохо вижу значит не успею среагировать. А у Вас -2..
Дюйм оф о4ка• 28 декабря 2023
Ответ дляДиви яка я пава!
Водитель, стаж 5 лет, механика

У меня один -6.5,второй -5.5,астигматизм. Водить умею,но боюсь ужасно.
Кучерявочка• 28 декабря 2023
Ответ дляЕлькиПальки
У вас, может, плюс, а не минус? Вы близко не видите?
ЕлькиПальки• 28 декабря 2023
Ответ дляКучерявочка
а может и плюс. близко не вижу. вдаль нормально, очки мешают даже. сори что перебаламутила
Мира всем• 28 декабря 2023
Ответ дляMs. Dolly
Могу еще испугать. Как то познакомилась с женщиной, она сказала что сама в машине никогда не ездит. На моё «а почему? Страшно?» ответила «не, не страшно. Мне просто человек нужен, который будет знаки подсказывать. А то я только светофор понимаю». Вот тут уже мне стало страшно..
Кучерявочка• 28 декабря 2023
Ответ дляЕлькиПальки
Автор вдаль не видит нормально, а это как раз для вождения критично.
Carin• 28 декабря 2023
Автор, какой % у Вас зрения? Хотя бы 70% есть с коррекцией?
ЕлькиПальки• 28 декабря 2023
Ответ дляКучерявочка
а. сорян. ну, все зато взбодрились)
На привозе• 28 декабря 2023
-2 це багато. Краще уникати водіння. Ви ж сама будете весь час у стресі, сидіти напрягатися весь час.

Не рекомендую
ТатьянаИгоревна• 29 декабря 2023
Колись чоловік спробува поводити смарт знайомого. Там галіме управляння. Педалі газу/тормозу. Ви пробували? Краще якийсь фіат-500 (мені подобається) чи хюндай ай-10 (радить чоловік). Вони і надійніше. Передаю слова чоловіка :) Але ж тут від ціни залежить.