Бентливуман• 28 декабря 2023
Водіння і поганий зір
Дівчатка, потрібен колективний розум. Маю поганий зір, який не повністю корегується. Через це велика невпевненість у собі. В сьогоднішніх умовах є потреба у водінні авто. Є машина, але вона для мене величезна, я в житті не сяду за її кермо. А чоловік військовий, тобто возити нікому. І прийшла мені ідея купити смарт. Мені їздити треба лише на роботу, бо зараз у нас не ходить транспорт. На цій дорозі досить кволий рух і хороше покриття. Буду потихеньку повзти. Я собі уявляю смарт, як мопед, тільки з дахом)))) Як ви вважаєте, чи це нормальна ідея? Я ніколи не водила машину. Але ж якось їздять навіть інваліди по зору.
Бентливуман
• 28 декабря 2023
Ответ дляРогнеда Карповна
А очки, линзы?
На жаль, це в лінзах -2
Тролю як можу• 28 декабря 2023
Вибачте, що трохи не в тему. Можливо, є якісь інші способи корекції зору у Вашій ситуації? Апарати, лазерна тощо? Що радять офтальмологи?
Рогнеда Карповна• 28 декабря 2023
Ответ дляЩепотка_совести
Простіше їздити на великій машині
Подтверждаю, автор, муж учил меня и на легковой, и на бусе. На бусе- это просто сказка, только парковку отработать)
Бентливуман
• 28 декабря 2023
Ответ дляВиннипуховна
Тю, в мене - 3,5. Окуляри або лінзи і проблеми немає
Ви не зрозуміли, в мене лінзах -2. Більше не корегується
Бентливуман
• 28 декабря 2023
Ответ дляТролю як можу
Лише вживлення лінзи, але не дають гарантій
Тролю як можу• 28 декабря 2023
Ответ дляБентливуман
Шкода. Дуже хотілося би щоб Ви змогли не тільки вирішити проблему з авто, але і добре бачити. Здоров´я Вам!
Виннипуховна• 28 декабря 2023
Ответ дляБентливуман
Ну, і що? Там якісь повороти страшенні, чи перехрестя некеровані?
Я якось взагалі зі своїм зором їхала без лінз.
Ну, як боїтеся, то вихід один - ноги в руки і пішла.
Гарачий Чокалад• 28 декабря 2023
Ответ дляБентливуман
З корекцією -2((
У моего мужа -3,75
Ездит в очках
Ой, извините , поняла вас
Ездит в очках
Ой, извините , поняла вас
Бентливуман
• 28 декабря 2023
Ответ дляРогнеда Карповна
Я просто захоплюють такими жінками. Чоловік теж каже, що треба спробувати, а я боюсь панічно.
Ms. Dolly• 28 декабря 2023
Ответ дляБентливуман
-2 - это очень много для водителя...
Шикаю і викаю• 28 декабря 2023
Ответ дляЕлькиПальки
я езжу при 1.75 без очков норм
Ви камікадзе,вибачте?
ЕлькиПальки• 28 декабря 2023
Ответ дляШикаю і викаю
Ви камікадзе,вибачте?
нет. мне норм. не понимаю вопроса. очки нужны при плохом зрении. я не спешу и в городе все хорошо. будет хуже- тогда очки одеть и уже никуда.
Бентливуман
• 28 декабря 2023
Ответ дляВиннипуховна
Я б з радістю ногами, але 4,5 км в одну сторону по дорозі без тротуара і навіть узбіччя нормального якось не дуже((( та і це все час, якого не вистачає завжди
Злива інформації• 28 декабря 2023
Ответ дляБентливуман
Я, інколи, сідаю за кермо з -3, коли з лінзами проблема чи окуляри недоступні. Але у мене вже відпрацьовані навики водіння і це тільки вдень. Дискомфортно.
Злива інформації• 28 декабря 2023
Ответ дляВиннипуховна
А ввечері чи у дощ?
Диви яка я пава!• 28 декабря 2023
-5,5 правый глаз, -6,25 левый + астигматизм
Водитель, стаж 5 лет, механика
Мы не в каменном веке, все корректируется
И бросьте идею с этим смарт, возьмите хотя бы автомат, ради Бога.
Ой извините, не увидела что у вас с корректировкой -2, вам водить нельзя вообще.
Водитель, стаж 5 лет, механика
Добротная• 28 декабря 2023
Ответ дляЕлькиПальки
я езжу при 1.75 без очков норм
Ви хоть в якому місті і по яким вулицям їздите?
Ms. Dolly• 28 декабря 2023
Ответ дляБентливуман
Как вы себя ощущаете при ваших -2 в машине или транспорте? Резкости же явно нет, и в даль плохо видно. Не дай бог, не заметить пешехода или какой-нибудь маневр машины, какие могут быть последствия?
ЕлькиПальки• 28 декабря 2023
Ответ дляДобротная
ровная прямая дорога, главная, через весь город
Добротная• 28 декабря 2023
Автор, ні, з таким зором будь який автомобіль - це небезпечно. А операцію не розглядаєте? Чи безнадійно?
Библиотекарь• 28 декабря 2023
Автор я ніколи не їздила на смарті і також колись хотіла собі маленьку машинку, але на великій їздити краще. Ями, високі бровки, сніг - це все без проблем. Великі дзеркала і гарний обзор. Я після свого туксончика на маленьку не пересяду ніколи. Іноді їзжу на акценті сестри, то як в тазику по асфальту. І доречі в мене також поганий зір, в темряві знижую швидкість. Все у вас вийде, пробуйте