Знаю бакси• 29 декабря 2023
Чи користуєтеся щіточками, губками для вмивання обличчя?
Чи є в них сенс?
Ніколи не користувалася..
Результат:
вже голосів:
23 (46%)
Немає сенсу
18 (36%)
Результат
9 (18%)
Сенс є
Додекаэдр• 29 декабря 2023
Второе фото это щёточка для маникюра, к лицу не имеет никакого отношения, она для лица слишком жёсткая
Знаю бакси
• 29 декабря 2023
Ответ дляДодекаэдр
Цікаво, набрала щіточка для обличчя і ось їх і видало.
А в інших є сенс?
Королева краси• 29 декабря 2023
Я губку для умывания использую, мне больше нравится смывать ею гель и масло с лица, чем руками
Знаю бакси
• 29 декабря 2023
Ответ дляЛепетун
Ні. Я навіть й обличчя не вмиваю.
Ви шуткуєте?
Сапай вазони• 29 декабря 2023
Ответ дляЗнаю бакси
А в інших є сенс?
Користувалась фото 3 і 4 (думала, що в мене достатньо груба шкіра і широкі пори). Але з´явився купероз, то вже не користуюсь. Хоч і вимивали достатньо якісно
Знаю бакси
• 29 декабря 2023
Ответ дляСапай вазони
То можливо від них ще гірше може бути? Я тому і думаю можливо вони пошкодять шкіру..
Галя-краля• 29 декабря 2023
Форео Луна користуюся, з ним дуже ретельне очищення, це важливо коли користуєшся фізичним спф
Сапай вазони• 29 декабря 2023
Ответ дляЗнаю бакси
Думаю, що від них і з´явилось. Конкретно від щітки з фото 3. Бо 4 ще більш-менш, тільки та фігня ззаду (де силіконові щетинки) постійно відпадала
Знаю бакси
• 29 декабря 2023
Ответ дляСапай вазони
Дякую за відповідь. Бажаю Вам одужання шкіри 💐
Сапай вазони• 29 декабря 2023
Ответ дляЗнаю бакси
Дякую.
Із всіх, що я пробувала, то мені найбільш підходили оті губочки з натуральних матеріалів, що тверді в сухому вигляді, а як намочиш, то м´якшають
Знаю бакси
• 29 декабря 2023
Ответ дляСапай вазони
Дякую.
Це ось такого типу? Бо на них дивлюся.
Да, я блондинка!• 29 декабря 2023
Лучше не нужно, повредите нежную кожу на лице. Если хотите более качественного очищения - посмотрите в сторону двойного, сначала гидрофильное масло, потом гель для умывания.
Физическое воздействие на кожу ничего хорошего не сделает
Да, я блондинка!• 29 декабря 2023
А губки хороши разве что маски с лица смывать, не на каждый день
Я инженер, меряю от 1• 29 декабря 2023
Ответ дляЗнаю бакси
А в інших є сенс?
у Вас всі на фотках - для обличчя.
У мене така була колись з набору, здається, Оріфлейм. Їх маса видів і конфігурацій зараз.
Я використовую раз на день із натуральною люфи зараз. Подобається відчуття легкого масажу і очищується краще.
Сапай вазони• 29 декабря 2023
Я инженер, меряю от 1• 29 декабря 2023
Ответ дляЗнаю бакси
Це ось такого типу? Бо на них дивлюся.
Ось такі у мене.
Автор, я думаю, що має сенс враховувати вік та тип шкіри.
Якщо шкіра молода і непроблемна краще уникати часте використання ’абразивних’ речей, або ж використовувати екстра-м´які варіанти, масаж.
Джонсонюк• 29 декабря 2023
Ответ дляСапай вазони
Типу таких
Я таким користуюся для пінки, але не кожного дня, подобається. Проблем нема.
Да Щас же• 29 декабря 2023
Користуюсь такою щіткою пару разів на тиждень. Мені подобається, бо вона очищує не агресивно, але після неї шкіра мʼякенька, як після скрабу.
НаБалКоніХодять• 29 декабря 2023
Користуюсь такою Кайфові відчуття, трохи знімає ранкову ’припухлість’, краще очищує, ніж просто руками чи спонжем. + зарядки вистачає на півроку (хоча користуюсь кожен день)
Околовита• 29 декабря 2023
Я виглядаю набагато молодше саме через щіточки, а також губку люффа для лиця, завжди дуже тру лице і навіть роблю дермапланінг, зморшок набагато меньше чим у однолітків і чистіше шкіра