Бурундучиха• 29 декабря 2023
Віддадуть посилку для дитини?
Посилка на новій пошті, в мене не виходить забрати. Посилка з мейк ап, потрібно оплатити товар на пошті. В дочки є мій додаток нової пошти, їй 14 років, але паспорт ще не зробили тільки документи подали. Хто знає, віддадуть їй посилку без документів, лише з додатком?
ZavarzinaA• 29 декабря 2023
Если это наложка, то да. Какая им разница кто платит деньги, главное что б оплатили и все!
Бурундучиха
• 29 декабря 2023
Ответ дляВ танке
Переадресація в додатку на ін отримувача
Ну переадресація я думаю не треба, бо додаток в неї мій продубльований
просто думаю чи віддадуть дитині.
В танке• 29 декабря 2023
Ответ дляБурундучиха
просто думаю чи віддадуть дитині.
Чому ні? Моя з 12 років має додаток свій. Відправляє і отримує посилки
Все возможно• 29 декабря 2023
Ответ дляБурундучиха
просто думаю чи віддадуть дитині.
На вайбер дитині прийде повідомлення,
Бурундучиха
• 29 декабря 2023
Ответ дляВ танке
Бо десь рік тому не віддали, сказали потрібен паспорт.
В танке• 29 декабря 2023
Ответ дляБурундучиха
Скачайте їй власний додаток і не парьтесь
ніколи такого не було• 29 декабря 2023
При мені хлопець забирав, потім дзвонив мамі вона диктувала якісь цифри що їй прийшли, тоді йому віддали, він оплачував
Морожена_курка• 29 декабря 2023
моя дочка забирала мої посилки за скріном штрих коду мого додатка, тепер в неї стоїть свій і я роблю доручення
Точу ляси• 29 декабря 2023
З 14 років, якщо треба оплатити, то вже віддають. Або в неї ваш паспорт, а гроші просить, щоб дорослий з черги дав оператору.
Дуже дуже вумна• 29 декабря 2023
Моему сыну 14 лет дали посылку, которую нужно было о платить. Без паспорта, без додатка, без смс
Маю натхнення• 29 декабря 2023
Дочке 12, забирала мою посылку, раньше можно было сделать скан штрихкод, сейчас нет. Поэтому быстро сделала переадресацию на ее имя и она получила посылку.