Мона_Лиса• 29 декабря 2023

Варто купувати цю олійку?

Хочу якісну олію, перепробувала багато чого
Жена аллигатора• 29 декабря 2023
Ответ дляШобВам_КакНам
Ну как бы у всех разные волосы
а я думала, Вам форма не підійшла😂

Луноликая Вика• 29 декабря 2023
Автор, ось цей засіб непоганий.
А якщо олійку хочеться, то краще L´Oréal professionel вибирати
Любительница• 29 декабря 2023
Ответ дляЧарівне зіллячко
а она вам лично что-то плохое сделала? не понимаю такого..
Конечно, все наши властьимущие только хорошо делают, всем. Особенно себе. Не понимайте, это мое личное желание
Любительница• 29 декабря 2023
Ответ дляМона_Лиса
Боже, я просто запитала з цікавості, працюю за саму звичайну зп 15 тисяч. Мільйони не заробляю. Просто підсобирала гроші собі на подарунок. А так всі накинулись, що їй Богу. Як самі пишете, що мінімум по 100 тисяч заробляєте, то все ок🤣всі ще й підтримують
Вот не верю, честно. При ЗП в 15000 вы хотите купить 50 мл маселка?Ни куртку, ни классные джинсы... маселко..
Не говоря уже о том, что при таком доходе что-то насобирать это мечты
муха в кедах• 29 декабря 2023
Для жарки или в салат?
Творческий типаж• 29 декабря 2023
Ответ дляЖена аллигатора
а що вона робить за такі гроші?
За такі гроші вона повинна куні робити та олійка)
Творческий типаж• 29 декабря 2023
Ответ длявкрации
Так, шикарна. 6 штук купила
І котра з 6 штук зробила Вам куні?))
вкрации• 29 декабря 2023
Ответ дляТворческий типаж
І котра з 6 штук зробила Вам куні?))
Шо зробила?