Alexsandra• 29 декабря 2023

Порадьте майонезний салат з креветками, будь ласка.

Добрий вечір.
Гуглю і в основному все з "травою" (листя або мікс салату).
Ми люді прості, тому потрібно ситно і смачно.
Дякую.
Божа кульбабка• 29 декабря 2023
Тогда уж пасту приготовьте или паэлью.

Миссис Буркул• 29 декабря 2023
Я олів´є з креветкою роблю
Тра Ля Ля• 29 декабря 2023
Креветки, кукурудза, маринована цибулька яйка і мазік і це все в тарталетки і зверху по три ікринки 😋💦
Майструю крила• 29 декабря 2023
Не псуйте смак креветок майонезом. Зробіть хоча б вершковий соус з кропом, або, краще, лимонно-часниковий на оливковому маслі.
Мудрецыха мира• 29 декабря 2023
А мені дівчатка порадьте свої улюблені салати зі смаженого м´яса. Недавно була в кафе, там такий салат був: смажене соломкою м´ясо свинини, маринована синя цибуля, соломкою морква свіжа, перець болгарський, майонез і щось ще типу салату зеленого))) То наче нічого. Може хто добріший знає салатик.
Мудрецыха мира• 29 декабря 2023
Ответ дляМиссис Буркул
Я олів´є з креветкою роблю
Я їла з креветками, мені сподобалось. Але там горошка не було))) яблуко мілко накришене було.
автор Alexsandra • 29 декабря 2023
Ответ дляМайструю крила
Розкажіть будь ласка про вершковий соус
Миссис Буркул• 29 декабря 2023
Ответ дляМудрецыха мира
Горошок додаю двох видів - маринований і морожений варю. Яблуко завжди в класичний додаю
автор Alexsandra • 29 декабря 2023
Ответ дляТра Ля Ля
Дякую

Бараболька• 29 декабря 2023
Як олів´є, тільки замість солоного огірка свіжий, бо солоний переб´є смак креветок.
Мудрецыха мира• 29 декабря 2023
Ответ дляAlexsandra
Розкажіть будь ласка про вершковий соус
І я пораджу соус до креветок, який ми робимо. Оливкова олія грам 50, туди зубчик часнику, і пів лимону, трохи підсолити. Добре взбити вилочкою і полити креветки.
автор Alexsandra • 29 декабря 2023
Ответ дляМудрецыха мира
Дякую.
Мудрецыха мира• 29 декабря 2023
Ответ дляМиссис Буркул
Мені теж з яблуком подобається.
Тра Ля Ля• 29 декабря 2023
Ответ дляAlexsandra
Дякую
😘
Майструю крила• 29 декабря 2023
Ответ дляAlexsandra
Розкажіть будь ласка про вершковий соус
Абсолютно елементарний: на ложці вершкового масла пару хвилин прогріти подрібнений часник (пару зубчиків), додати вершки, сіль, перець. Коли вистигне - додати мілко подрібнений кріп.
Так само можна зі сметаною, тільки прогрівати не треба - в сметану додати часник, сіль, перець, кріп. Підходить до всіх морепродуктів.
Майструю крила• 29 декабря 2023
Ответ дляМудрецыха мира
Так, це взагалі класика до морепродуктів.
Можна ще ложечку теріякі або діжонської гірчиці.
Доктор Варвар• 29 декабря 2023
Пекінська капуста, чері, креветки, апельсин, заправка- майонез змішати з кетчупом чилі, виходить рожевий соус.
Доктор Варвар• 29 декабря 2023
Ответ дляМудрецыха мира
Ростбіф нарізаний або буженина, в´ялені томати, фета, чері, сухарики, мікс салату, рукола, мікс насіння, перець гриль та соус манго-чилі з кінзою
Плекаю думи• 30 декабря 2023
а я хочу креветки с сыром в духовке запечь

Уси Пуси• 30 декабря 2023
в Италии ела «коктейль из креветок»,вкусно
креветки с соусом,который состоит из майонеза,кетчупа,сладкой горчицы и вустерского соуса
подача на листьях салата в порционных креманках