Сонечко• 29 декабря 2023

Дівчата, погано закрила касу

Допоможіть зрозуміти, будь ласка. Стажуюсь в закладі перший день. Виторг готівкою за день 900 грн. Перед закриттям зміни провела в Постері інкасацію 900 грн. Чек не виліз. Прийшов касир і сказав що має вийти чек, провів інкасацію ще раз.

По касі в х-звіті тепер відображається не 0 а -900грн.
Бухгалтер не знає що робити, каже не було такого.
В z-звіті вказано: прихід 900, інкасація 1800, залишок фактичний -900

Чи можу я цей
мінусовий залишок завтра просто перекрити виручкою і зробити інкасацію плюсового залишку в кінці дня (наприклад, 85 грн)? Тоді і в касі готівка зійдеться і по звітності теж. Чи я погано думаю? Що робити?
Весела бджілка• 29 декабря 2023
Ответ дляСонечко
Вже який є:(
Вы хотите сказать, виновата бухгалтер, а не вы - две баранессы?

автор Сонечко • 29 декабря 2023
Ответ дляВесела бджілка
Я вам нічого не хочу сказати, а питаю поради що робити. Тому що не знає ніхто ні з офісу, ні з точки, ні бухгалтер
Миллениалка• 29 декабря 2023
Головне тепер кінець місяця і року правильно закрить. Удачі Вам, автор
Оновлена версія• 29 декабря 2023
Ой, Я как вспомню, эти х-отчеты, зетки, минуса. Треш, до сих пор колотит. Только со мной так никто не панькался, минус в кассе - кладешь со своего кармана, по другому смену закрыть нельзя было
автор Сонечко • 29 декабря 2023
Ответ дляМиллениалка
Дякую, пригодиться
Весела бджілка• 29 декабря 2023
Ответ дляОце так цабе
А пусть бухгалтер в электронном кабинете посмотрит, что там по зед отчёту прошло
Зет (Z) -отчёт, а не зед.
автор Сонечко • 29 декабря 2023
Ответ дляОновлена версія
Так, це якщо мінус по факту готівки в касі. А тут помилка по звітах при закритті зміни вийшла
Весела бджілка• 29 декабря 2023
Ответ дляСонечко
Потому что такой бред никто никогда не творит, вот и не знает человек.
Набокопорили, еще и бухгалтера тупым пытаются сделать.
Штрафы кто платить будет?
Оновлена версія• 29 декабря 2023
Ответ дляСонечко
Я в свой первый день вообще выкинула зетку с перепугу
Так что у вас все не так страшно, Я уверена, вопрос решится и все будет хорошо

Оновлена версія• 29 декабря 2023
Ответ дляВесела бджілка
Штрафы кто платить будет?
На то бухгалтер и нужен, разве нет? Это его работа
koshlanskaya• 29 декабря 2023
Ответ дляОлюня235
взагалі z має закриватись під 0, тому -900грн це вже не норма, дивно звісно що людина стажується і немає щоб хтось допоміг у цьому питанні
Z отчетне не должен закрываться 0,в кассе может быть остаток который не изымался
автор Сонечко • 29 декабря 2023
Ответ дляВесела бджілка
Штрафы кто платить будет?
Ніхто не робить бухгалтера тупим. Я ніколи з постером не працювала, на стажуванні. Закриваю зміну - роблю інкасацію. Питаю: «чек виходить при інкасації?», мені кажуть: «так, але в тебе не вийшов, значить треба ще раз». І проводять ще раз. І я розумію що ПЗДЦ, чек і не мав виходити. Перевіряю х, а там мінус. Тоді чому я набокопорила і мене повинні штрафувати? Хочете агресувати - робіть це в другому місці. Я навпаки стараюсь знайти вихід, щоб завтра зміну відкрити нормально, тому що завтра вона вже моя
Оновлена версія• 29 декабря 2023
Ответ дляСонечко
Автор, не слушайте этих токсиков. Если и штрафовать, то не вас, а того умника что второй отчёт вам снял
автор Сонечко • 29 декабря 2023
Ответ дляkoshlanskaya
Там взагалі все закривається і відкривається з 0, а в касі при цьому знаходиться готівка за кілька днів.
Весела бджілка• 29 декабря 2023
Ответ дляСонечко
А Ваша фраза ’який вже є’ - о чем говорит? Штрафовать кассира, которая второй раз провела инкассацию и создала искусственный минус по кассе.
Чтоб больше неповадно было лепить абы шо абы как, не разбираясь.
Оновлена версія• 29 декабря 2023
Ответ дляВесела бджілка
Я так понимаю, вы бухгалтер?
ЛисаЛилу• 29 декабря 2023
https://privatbank.ua/business/kasa
почитайте
автор Сонечко • 29 декабря 2023
Ответ дляВесела бджілка
Я теж розумію, що проблема через тупу помилку касира, але як вже сталось. Касир взагалі перелякалася, бо їй і так мінус докладати за минулі зміни. Завжди всюди де я працювала бухгалтери могли розібратись чи порадити і вже директор/адмін виходили з ситуації. Тут бухгалтер відправляє до адміна і касира, тому що не знає. А ті розводять руками, тому що не стикались з таким. Що тоді тут сказати?
Олюня235• 29 декабря 2023
Ответ дляkoshlanskaya
може як де, в нас z закривався під 0 тобто виносили виручку 8000грн і в касі лишали 600грн на наступний день (здачу) але цю суму теж виносили щоб був 0, раненько відкривали касу і вносили 600грн (на здачу), але загальний звіт що по касі що по терміналі мав бути 0

Олюня235• 29 декабря 2023
Ответ дляСонечко
в нас чек виходив і при х і при загальному звіті
ИМХОля• 29 декабря 2023
Ответ дляОлюня235
А в нас в касі є розмена монета 500 грн. Робимо вилучення на суму, що заробили і завжди залишається 500 грн. Внесення не робимо кожен день.
Олюня235• 29 декабря 2023
Ответ дляВесела бджілка
з таким підходом там ніхто працювати не буде))))
Олюня235• 29 декабря 2023
Ответ дляИМХОля
ну напевне де як, ми вносимо кожен день суму на здачу, якщо не моя зміна лишаю колезі на папірці суму яку треба внести
Олюня235• 29 декабря 2023
Ответ дляВесела бджілка
Штрафы кто платить будет?
ой відразу видно що Ви до цього ніколи відношення не мали)))
в мене колись начальниця заміняла колегу то вечері ні х ні z не зробила, а виключала комп і пішла до дому)) Так що помилитись може кожен то на ми і люди а не роботи. Чесно сміялись ми довго з колегами з цього випадку)
короткопамятна• 29 декабря 2023
ви мали сьогодні внести цю суми і винести ще раз , щоб закрити z - нульовий, ітого у вас було б 2 зетки з однією датою і так 2 строки записати ...
На майбутнє - якщо забули зняли чи ні , винесли всю чи не всю суму, то знімаєте X - звіт = їх за день може бути безліч і там показується що в касі на даний момент...
Оце так цабе• 29 декабря 2023
Ответ длякороткопамятна
Скажіть будь ласка, а якщо прро, то як ви зберігаєте зет звіти? В паперовій формі? Пишуть що можна не печатати?
короткопамятна• 29 декабря 2023
друкуємо кожен день і для себе клеїмо в звичайний зош., так спокійніше, завжди можна перевірити
Оце так цабе• 29 декабря 2023
Ответ длякороткопамятна
У вас єдиний податок? Не Постер випадково?
короткопамятна• 29 декабря 2023
Ответ дляОце так цабе
ні
Оце так цабе• 29 декабря 2023
Ответ длякороткопамятна
ні
Дякую