РыжаяЛиса• 29 декабря 2023

Выезд за границу. Очень надеюсь, что это фейк

Вказівка *ГОЛОВИ ДПС України*, в обовʼязковому порядку приймати «РІШЕННЯ ПРО ВІДМОВУ В ПЕРЕТИНАННІ ДК УКРАЇНИ» відносно наступної категорії осіб (тих, які отримали підстави для виїзду за кордон після *24.02.2022 року*), а саме:
- внесених в систему Укртрансбезпеки «Шлях» (у виняткових випадках пропуск по системі «Шлях» здійснювати відносно водіїв ВТЗ, який безпосередньо керує транспортним засобом);
- отримали документи про різні ступені інвалідності (посвідчення інваліда);
- отримали документи про супровід осіб з інвалідністю (мають статус опікуна);
- по довідках ВЛК, які підтверджують непридатність до військової служби, тощо;
- по документах про заключення шлюбів з жінками, які мають певну ступінь інвалідності, тощо).
Врахуйте в службовій діяльності. На контроль проведення даних заходів!
Евга-9246• 30 декабря 2023
Ответ дляlisenok_8282
В ТГ є група про родичів інвалідів. Там жіночка пише, шо з 17.30 черга на Краківці не рухається . І теж пише, шо не пускають. Вона намагається вихати з чоловіком і дитиною, має інвалідність. Подивимось, чим завершиться історія
А як ту групу знайти?

irach50• 30 декабря 2023
Ответ дляЕжеви4ка
То поясніть мені. Є митники, є прикордонники, а хто такі паспортисти?
Хто у Вас питає мету поїздки та вносить паспортні дані при перетині кордону?
Я там не працюю, як люди називають так в написала
МАМА НИКИТКИ-2• 30 декабря 2023
Ответ дляksena555
Значить виходить, що Ви так само хочете ікру на Новий рік))
Дивний висновок. Поділіться логічною стежкою?
Incol• 30 декабря 2023
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
Куди ви приїхали? Військовий стан обмежує низьку статей Конституції. Про це в 1996 році написано було. Чого для вас це раптом стало якоюсь несподіванкою?
А яйця по 17 грн/штуку чомусь не обмежує і закупівлю просрочених сухпайків на мільйони не обмежує нікому ’свобод’, далі не буду, це не дивує Вас це ?
Ежеви4ка• 30 декабря 2023
Ответ дляlisenok_8282
Ну а мені очевидець сказав, що на диво виїхав взагалі без черги через Краківець
МАМА НИКИТКИ-2• 30 декабря 2023
Ответ дляPole
І хто ж тут лишиться?
Самі чоловіки, ті що невиїздні?
А, ще пенсіонери, які домівки не покинуть.
Ну напевно ще ви.
МАМА НИКИТКИ-2• 30 декабря 2023
Ответ дляIncol
Агя, так прям і хочеться знову процитувати ст.24 ’Не може бути привілеїв чи обмежень за ознаками раси, кольору шкіри, політичних, релігійних та інших переконань, статі, етнічного та соціального походження, майнового стану, місця проживання, за мовними або іншими ознаками’ .
Але ж ми всі прекрасно знаємо, що ’папір все стерпить’, а привілеї вони на те й привілеї, осбобливо політичні, майнові та соціальні ,а ’бабло побєждаєт всьо’. Якби не це, я на 1000% впевнена, що єдання людей було б і далі неймовірним і не втратило б свою силу, якби їх не оббирали, не заробляли на них, не годували просроченим а влада була теж ’народом своєї країни, нацією’, а не хтивим кодлом стеревятників, яким все сходить безнаказанно!
Я запропонувала ще й 64 ст почитати. Чи ваша ціль не інформація, а нагнітання «усе пропало,шеф»?
PmB• 30 декабря 2023
Ответ дляЕжеви4ка
А з якою метою скопіювали?
Что бы вы заимели вощможность построить из себя Шерлока
natlem• 30 декабря 2023
Ответ дляЕжеви4ка
Якщо ваш очевидець працівник ДПСУ - то не дивно
Решта ’простих сірих’ отримує відмови у перетині, весь інтернет вже гуде.
Мене в цій ситуації радує лише одне: Порадниця оперативніша за будь-які новини. Спочатку інформація з´являється тут, а потім вже підтверджується в житті.

Павела• 30 декабря 2023
Ответ дляlisenok_8282
Я не розумію, як так, росіяни вбивці спокійно подорожують світом. Бідні українці, як стая бродячих собак, як злочинці, скалічені, знесилені закриті в стойлі і чекають смерті.
Ну ви порівняли. Їх більше , набагато більше. У них немає проблем зі зброєю, з фінансуванням, людьми. Для чого їм країну закривати? росія так може воювати ще років 10
Ежеви4ка• 30 декабря 2023
Ответ дляnatlem
Ні, звичайний громадянин з дружиною з інвалідністю. На жаль, частіше тут можна зустріти фейки, а не корисну інформацію
natlem• 30 декабря 2023
Ответ дляЕжеви4ка
Ну якщо з усіх пунктів пропуску одні і ті ж повідомлення, що не можуть перетнути кордон, а у одного ’без проблем’, то так - фейки трапляються.
МАМА НИКИТКИ-2• 30 декабря 2023
Ответ дляnatlem

Ви перевзуваєтеся на льоту. Від ваших ’почитала постанову, немає ніякої вимоги давати ті документи, автор іпсо’ до ’заборона виїзду цілком законна’ минула всього година.
Про законність заборони виїзду я давно пишу. Пройшло лише 1,5 року, а не година.
Ха постанову, я навіть здогадатись не могла, що влада не буде вимагати у військовозобов’язаних підтвердження і відмітку з військоматів. Немає, то й не має. Мені ця постанова геть не актуальна була
А взагалі, я давно зрозуміла, що у всепропальщіків на зарплаті немає тями підтримувати діскусію. Не можна передбачити методичками все. 🤣 а на власні імпровізації вони не стусні))
PmB• 30 декабря 2023
Ответ дляЕжеви4ка
Такої вказівки не було й не могло бути, бо це суперечить діючому законодавству. А що саме має статися 10 числа?
Вы с луны ? Читаею вашу писанину и испанский стыд.
Pole• 30 декабря 2023
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
Ну напевно ще ви.
А чому ж не ви?
МАМА НИКИТКИ-2• 30 декабря 2023
Удалено администрацией...
Shaan• 30 декабря 2023
Вот ещё в группе мужчина выложил такой отказ. Да полно уже их в инете. Всем все понятно, только местные боты все ещё пытаются доказать, что это фейк
Incol• 30 декабря 2023
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
Ні, просто іноді накриває, пішла спати. Всім тихої ночі.
PmB• 30 декабря 2023
Ответ дляЕкатерина27
А что он нарушил? Съездил, значит потратил деньги на бензин /билеты - там самым пополнил бюджет страны. Вернулся - значит, не имел цели сбежать. В чем «ницість»?
Она так решила . Такую сестру иметь и врагов не надо .

natlem• 30 декабря 2023
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
У вас вус відклеївся...
Відсортуйте свої повідомлення у цій темі і насолоджуйтеся перевзуванням на льоту )
А на підставі чого взагалі вимагати ’підтвердження з РВК’ у багатодітного батька чи інваліда? І як тоді випускали ці категорії майже два роки? То коли ДПСУ порушувала: майже два роки чи від сьогодні?)
Павела• 30 декабря 2023
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
От ви не всепропальщик, але свого сина першою вивезли. І чого б це, якщо все нормально і законно? І років через 10 він би не став підстаркуватим підспідничником, а відправився б на фронт.
МАМА НИКИТКИ-2• 30 декабря 2023
Ответ дляnatlem
У вас вус відклеївся...
Удалено администрацией...
vikaS• 30 декабря 2023
Pole• 30 декабря 2023
Ответ дляShaan
Заздалегідь наклепали відмов, куди ручкою вносять дані людини, щоб швидше було((
PmB• 30 декабря 2023
Ответ дляРойЛеля
Удалено администрацией...
natlem• 30 декабря 2023
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
Удалено администрацией...
Спробую ще раз:
Pole• 30 декабря 2023
Ответ дляvikaS
фото
Це не грусть, це (матюки)
МАМА НИКИТКИ-2• 30 декабря 2023
Ответ дляПавела
Я свого сина вивезла в цьому році. Коли:
1 навчання майже не можливе, бо потрібно бігати в підвал і назад.
2 приватна школа набрала пришелепкуватих вчителів
3 коли стало ясно, що про навчання закордоном можна забути надовго.
Моя дитина, це моя відповідальність. І позбавити його майбутнього, щоб гордо бити на форумі себе в грудки, як я люблю і стережу чоловіка в Україні, це не до мене. Тим більше чоловік майже 2 роки воює.
Ну і наостанок. Через 10 років не відправиться ще.
МАМА НИКИТКИ-2• 30 декабря 2023
Ответ дляnatlem
Спробую ще раз:
Удалено администрацией...
natlem• 30 декабря 2023
Ответ дляPole
Це не грусть, це (матюки)
На жаль, це реалії. Я розуміла, що так буде щойно вони прголосують отой новий законопроект. Але ж вони пішли на випередження і зробили це до кінця 2023, та ще й на вихідні, коли нічого не працює. Можна не сумніватися, що найближчими днями нам презентують новий папірець з новими вимогами по документам з рвк для всіх старше 18.