Вказівка *ГОЛОВИ ДПС України*, в обовʼязковому порядку приймати «РІШЕННЯ ПРО ВІДМОВУ В ПЕРЕТИНАННІ ДК УКРАЇНИ» відносно наступної категорії осіб (тих, які отримали підстави для виїзду за кордон після *24.02.2022 року*), а саме:
- внесених в систему Укртрансбезпеки «Шлях» (у виняткових випадках пропуск по системі «Шлях» здійснювати відносно водіїв ВТЗ, який безпосередньо керує транспортним засобом);
- отримали документи про різні ступені інвалідності (посвідчення інваліда);
- отримали документи про супровід осіб з інвалідністю (мають статус опікуна);
- по довідках ВЛК, які підтверджують непридатність до військової служби, тощо;
- по документах про заключення шлюбів з жінками, які мають певну ступінь інвалідності, тощо).
Врахуйте в службовій діяльності. На контроль проведення даних заходів!
Be.queen.Shop• 30 декабря 2023
Ну що сказати… у нас все оперівненько приймається)) знаю не з чуток, як водіі перетинають кордон, кидають вантажівки з товаром і шукай як вітра в полі..
Це як з валютою влітку 2022, коли були челночніки, які купували в европі по курсу нб, а назад продавали по реальному)) оператівненько прикрили і встановили ліміти. Ай да найращий уряд👏 Інша справа, що по звичайним людям це вдарило більше, ніж по махінаторам.
Ответ дляЕкатерина27
Бронь есть бронь. А вам просто хочется помериться тем, у кого бронь заслуженнее. Если начальник оформит бронь на сотрудников, значит он действительно важен для предприятия.
Но если уж вы такой борец за справедливость и нравственность, то честнее было бы высказать все ему в лицо, пойти написать на него донос в военкомат и перестать общаться с сестрой ( как с женой врага народа). Но вы, сори за откровенность, просто сцыканули это делать, прикрылись воспитанием. И все на что вас хватило, это высернуть на форуме.
У нее ж незаменимый спец а сестры мужу шеф просто купил брон.
Писец позорище
Зависть прет из всех щелей.
Интересно ,силенок хватило сестре в лицо высказать
Писец позорище
Зависть прет из всех щелей.
Труп нареченої• 30 декабря 2023
ой давайте краще посміємося з дєрєвєнь рашки і туалетах на вулицях
в нас все ок
МАМА НИКИТКИ-2• 30 декабря 2023
Ответ дляnatlem
Як казав мій професор в університеті: не буває дурних питань, бувають люди, не спроможні пояснювати.
Слухайте, людина, яка має вищу освіту, повинна розуміти прочитане.
«Про законність заборони виїзду я давно пишу. Пройшло лише 1,5 року, а не година.
За постанову, я навіть здогадатись не могла, що влада не буде вимагати у військовозобов’язаних підтвердження і відмітку з військоматів. Немає, то й не має. Мені ця постанова геть не актуальна була «
Що з цього тексту ви не зрозуміли? Чи вам присіпатись нема до кого?
Труп нареченої• 30 декабря 2023
Ответ дляPmB
А эта ахинея с какой целью??? Типа сарказм неуместный???
ви поставили мало знаків запитання треба більше
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
На початку цієї теми ви написали, що автор теми іпсо, бо такої вимоги (надавати документи нема). Менше, ніж за годину ви вже писали, що заборона виїзду законна.
Як мінімум - ви непослідовні в межах однієї теми. Вибачте, що не слідкую за всіма вашими дописами за 1,5 року, висновки роблю лише з однієї конкретної теми.
Наступний момент: ви вперто ’не помічаєте’ незручне питання: якщо заборона виїзду без документів з рвк законна (вага остання позиція у цій темі), то коли ДПСУ порушувала закон: останні майже два роки (пропускаючи інвалідів та багатодітних без документів з рвк) чи від сьогодні з 20:00 (коли почала їх вимагати). І основне: а яка підстава для їх вимоги? Конкретно, який нормативно-правовий документ передбачає їх обов´язкову наявність?
Ответ дляЕжеви4ка
Ні, звичайний громадянин з дружиною з інвалідністю. На жаль, частіше тут можна зустріти фейки, а не корисну інформацію
Ну звичайно. Коли одна така ботяра, як ’я працюю на кордоні’ (мені прям смішно з формулювання) засрала 20% теми, звідки користь? А коли таких ціла ферма, хіба можна окрім вашої, звісно, єдино правильної думки, прочитати ще щось?
Ответ дляlisenok_8282
Нікого взагалі не мали права закривати, чи то мальчік, чи дівчинка. І я навіть не знаю, шо тепер мало би статися, шоб почали випускати чоловіків. В мене таке враження, шо цього ніколи не станеться .
В мене таке саме враження вже півтора роки. Напевне, ще й скоро настане момент, коли закриють кордони для всіх, окрім «важных и нужных людей» та «еліти».
МАМА НИКИТКИ-2• 30 декабря 2023
Ответ дляnatlem
Ви вирвали потрібні дописи з контексту.
Заборона виїзду військовозобов’язаних законна. Читайте Конституцію.
Щодо саме цією теми, то якщо ви не помітили інших дописів, то розяснюю. Я ознайомилась з постановою. Немає там такого, як пише автор. У вкиді, який постить автор чітко зазначено дотримання вимог 57 постанови КМУ. Вона в вільному доступі.
Це як об’ява у лікарні, з вчорашньої теми, де прийом до лікаря виключно з військовим квитком. Но саме фото об’яви притягнуте з російського сайту.
Ответ дляРойЛеля
От багато з якими пунктами не згодна канєшно, але, для прикладу, у чоловіка сестри є резерв. За 2 роки війни вони вже 7 разів змотались за кордон у відпустку, на вікенди, на шопінг, на ювілей до дядюшки.
Вот е фак взагалі. Мені виховання не дозволяє сказати, що в нього совісті немає. І не соромно ото на розваги кататись, користуючись резервом, поки чоловіки гниють в окопах?! Ну є в тебе бумага, яка дозволяє тобі не воювати, але ж людигою треба бути і мати якісь принципи, чи нє?!
До слова, в мого чоловіка теж є резерв, сказав до кінця війни не виїде з країни, бо це ницість.
Я згодна, що шариться туди сюди треба перестать випускать
Удалено администрацией...
Ответ дляМелитрисса
Дискриминация по половому признаку, девочки могут учиться где хотят, мальчики нет. И опять же, могли бы, как минимум выпустить тех, кто поступил в 2022 году и тех кто поступил раньше и приехал на каникулы, этим вообще все перегадили. Многие из них уедут как только откроют границы и больше мы их не увидим, а потом будут плакать, что экономику некому восстанавливать.
А когда их откроют?
po_li_na-49a8• 30 декабря 2023
Ответ дляМиззери
Как мило
ДА ПРОСНИТЕСЬ ЖЕ
в стране ВОЙНА!
это нормально. а как еще? Люди поймите у нас война. Скажите спасибо что вы пока еще не на заводе и вся страна работает на производство оружия, а имеете возможность пить кофе
в стране ВОЙНА!
po_li_na-49a8• 30 декабря 2023
Ответ дляRemensa
Удалено администрацией...
Конституция закончилась с началом войны. У нас ВОЙНА
все работают на благо страны
все защищают страну.
все работают на благо страны
все защищают страну.
Korsika999• 30 декабря 2023
Ответ дляpo_li_na-49a8
все работают на благо страны
все защищают страну.
все работают на благо страны
все защищают страну.
Ботяра, вали из темы в окопы