Полонянка SexShop-а!• 29 декабря 2023

Скільки салатиків у вас буде?

І які?
Результат:
вже голосів: 162
61 (37.65%) 2
44 (27.16%) 1
27 (16.67%) Ні одного
19 (11.73%) 3
6 (3.7%) 4
5 (3.09%) Більше 4
Кривая спроса• 29 декабря 2023
Ответ дляПолонянка SexShop-а!
Це який такий!)
Я аж загунлила, но не - такое не хочу)

Докладальниця• 29 декабря 2023
Лише цезар.
ЦібаФу• 29 декабря 2023
Оливье, потому что не ели его года два. И ещё что-то придумаю.
Кривая спроса• 29 декабря 2023
Ответ дляКапитанльнаЯ
6. Я готовить не буду. К нам готовить ходит женщина.
Боже, яка ви молодець. Це такий рівень, ви просто на вищому щаблі соціальному, браво😂
КапитанльнаЯ• 29 декабря 2023
Ответ дляКривая спроса
Мужу надоело питаться едой из кулинарии, поэтому сказал мне, чтобы нашла человека, который будет нам готовить
Кривая спроса• 29 декабря 2023
Ответ дляКапитанльнаЯ
Я тільки за. Просто в опитуванні про салати розповісти, що ви не готуєте і робить це типу «спеціально обучений чєловєк», це ви самі зрозуміли про що.
Пусин Кукин• 29 декабря 2023
Оселедець під шубою.
Петриківна• 29 декабря 2023
Шуба и с хамоном
рукиЖимолости• 29 декабря 2023
Для чого мені салатики?

КапитанльнаЯ• 29 декабря 2023
Ответ дляКривая спроса
Ой, не подумала. Не хотела, чтобы это звучало как хвастовство. На работе обсуждали у кого какие блюда будут и мне все дружно посочувствовали, что мне придётся много готовить когда я озвучила меню))) а я сидела и молча слушала, так как не афиширую того, что готовлю дома не я.
МояХатаЗкраю• 29 декабря 2023
Ответ дляПолонянка SexShop-а!
В мене 4) олів´є, шуба, ананас+ курка+сир, ще з чорносливом і горішками
Клас, всі люблю! Раджу спробувати ще смаженим волоським горіхом присипати салат з куркою і ананасом. Я такий самий роблю, і кожен собі присипає, це дуже смакує.
В мене буде 2 на НР, такі діти обрали, а мені без різниці, - з крабових палок, і шопський.
МояХатаЗкраю• 29 декабря 2023
Ответ дляКапитанльнаЯ
Добре що хоч тут висказатися можна.
автор Полонянка SexShop-а! • 29 декабря 2023
Ответ дляМояХатаЗкраю
Дякую, спробую)))
Дело было давно• 30 декабря 2023
Помідор з фетою і руколою. З олією, звичайно.
Майонезних не буває у нас
Khmelnichanka• 30 декабря 2023
Два. Один на новорічну ніч, інший - на 1 число.