Сегодня не целуюсь• 30 декабря 2023

Як сказати дітям, що Санта не прилетить?

А те, що вони замовили , буде не під ялинку, а пізніше.
Вони в мене досі вірять в диво. Якось воно виходило це робити. А в цьому році хіба листа напишу їм(((( неначе від Санти
Додекаэдр• 30 декабря 2023
Який Санта вже в 11 років? Ну реально. Поясніть, що обовʼязково купите пізніше те, що вони хочуть, якщо це вам під силу. Купіть солодощі якісь, книжки, ще щось із того, що люблять діти, але дешевше

Леді Душка• 30 декабря 2023
Ответ дляКондуктор автобуса
В моменте Зубов не соглашусь. Моему 13. Вот еще один не сменился, только зашатался.
Значит мои скороспелки.
Кондуктор автобуса• 30 декабря 2023
Ответ дляСегодня не целуюсь
Старше 6. Просто розумієте, я їх сама майже з народження виховую. Як би складно не було , я завжди робила казку їм на свято. Може в якійсь мірі вони й наївні для свого віку ( але коли , як не в дитинстві вірити в диво?
В цьому році так склалося. Я вже напозичалася на оплату квартири, їжу. В мене де брати більше. Я не розумію чому налетіли тут. Я ж за порадою що сказати прийшла ( не нити і не простити. З фінансами я сама розберуся. Мені боляче дітям ламати на свято казку(
Им все-равно сказку сломает жизнь. Лучше пусть это сделает мама в мягкой форме.
СКИБИДЫШь• 30 декабря 2023
Скажите, что из-за войны и воздушных тревог Санта не может сюда доставить подарки. Иначе пострадает. Подарки доставляют в Польшу, а оттуда поездом, поэтому долго,надо подождать))
Леді Душка• 30 декабря 2023
Ответ дляСегодня не целуюсь
Ще раз. Де? Може десь номер карти? Чи назва подарунку?
Чи може я без анонімів щоб в особисті писали.
Йдіть з Богом
Бога нема, як і Санти і фей. Шкода, що так ростите дітей
автор Сегодня не целуюсь • 30 декабря 2023
Знаєте дівчата, не варто судити по собі. Якщо ви звикли попрошанічати, тоне всі люди такі . Я скоріше сама віддам, чим у чужих людей хоч копійку візьму. Якщо ваші домисли з метою самоствердитися, то то виключно проблеми ваші і вашої самооцінки. Повірте , від того що ви напишете я не стану гірше. А ви не станете кращими.
З наступаючим святом
Ответ дляКондуктор автобуса
Ну от за порадою як це в м´якій формі зламати я й прийшла сюди
КараПузовна• 30 декабря 2023
Ответ дляСегодня не целуюсь
Дитина не одна. +/- такі - це не обом 11.
І прикиньте, в 11 також ще випадають молочні зуби
Ви дивна, автор. Наче поради прийшли спитати. Але навіть вік дітей сказати не хочете. А це ключове, адже в залежності від віку можна зрозуміти, що сказати.
Ви точно за порадою прийшли?
FluffuRana• 30 декабря 2023
Ответ дляНепогодка
Почти у всех на НГ, то человек решил поумничать, у нас не США, есть свои особенности )
Так у нас і не Санта

Ответ дляКараПузовна
Ви точно за порадою прийшли?
Я запитала за те як пояснити їм. Дітям 9 та 11. На мене почали нападати що я щось прошу тут.
КараПузовна• 30 декабря 2023
Ответ дляЛеді Душка
Не прикидую. У мене двоє і старших. До 11 давно змінилися зуби. Зробили самі дітей в рожевих окулярах, а давно б мали розповісти про фінансове положення своє
Зуби по-різному міняються. У мого в 8 тільки почали, зараз 9, ще більшість молочних. Впевнена, що до 11 цей процес не завершиться.
Мастер Пис• 30 декабря 2023
Ответ дляСегодня не целуюсь
На рахунку 29 грн. Найближчий час коли хоч щось зайде після 2-3 січня і то не факт. Минулий місяць після 10 го відправили
Кредитка! Ну якось дивно, ви прямо нічого не можете купити?
ГоловнаЯ• 30 декабря 2023
Варто розказати правду. Не знаю скільки Вашим дітям років(старше 6-поняття таке собі. Може бути 7,а може 12,ну не суть). В будь-якому випадку це такий вік,коли х дітьми можна і треба говорити. Діти не живуть у вакуумі,вони ходять в школу, садок,на вулиці,всі все прекрасно знають. Зараз саме час розказати,що мамі важко. Да,так буває в житті. І не завжди все виходить так як хочеться. Мама постарається і подарунки можливо будуть пізніше. Не треба вигадувати велосипед.
Роза в вазі• 30 декабря 2023
Ответ дляСегодня не целуюсь
Перечитайте свои ответы. Может поймёте почему у многих сложилось такое впечатление.
90x60x90• 30 декабря 2023
Вы б за час базиканья, что тут сидите, уже давно б заработали. Если б по соседям прошлись и сказали, что полная жо, нужна подработка. Могу убрать, могу погладить.
90x60x90• 30 декабря 2023
Ответ дляСегодня не целуюсь
Люблю кетчуп• 30 декабря 2023
Ответ дляСегодня не целуюсь
Моїм вже 9 і 6, і вони знають що подарунки від мами, ніхто вже давно не вірить ні в Санту, ні в діда мороза, самі так здогадалися
Ответ дляГоловнаЯ
Дякую за відповідь по темі. Не приємно. Але якщо не вийшло по іншому, значить треба говорити і зізнатися (
Свій варік• 30 декабря 2023
Ответ дляСегодня не целуюсь
А второму сколько?

ПочтальЁнша• 30 декабря 2023
А как сказать дочке в 10 лет, что папа не подарил подарок на Святого Николая и не подарит на Новый год, потому что у него появилась любовница (после 15 лет семейной жизни)???
Докладальниця• 30 декабря 2023
Ответ дляНепогодка
Так Санта, эт св Николай, он вообще 6 приходит
Ответ дляПочтальЁнша
Мабуть так як і мені, що папі ви взагалі не потрібні. А мама довгі роки брехала що він любить, ббо не хотіла вас травмувати
Valentina0701• 30 декабря 2023
Ответ дляПацаааааааан
Де це записано?) хто це встановив?) якщо у вас так, то на здоровʼя. У інших може бути інакше
Ну как где, в Западной культуре так. И если уже берете оттуда, то брать надо грамотно
Кидаю курити• 30 декабря 2023
Скажіть, що повітряний простір закрито, тому Санта не прилетить, бо є ризик бути збитим ППО, а прийде на Новий Рік.
Ответ дляКидаю курити
Мені треба сказати що то буде від мами і вже після свят
Свій варік• 30 декабря 2023
Ответ дляЛеді Душка
И сказки фигня.
И рисунки страшные

Дети должны жить в правде
Впораюсь зі всим• 30 декабря 2023
Ответ дляСегодня не целуюсь
Я бы сказала правду, но вариант с ппо тоже неплохой
Однозначно• 30 декабря 2023
ППО Санту збило
Ответ дляСвій варік
И сказки фигня.
И рисунки страшные

Дети должны жить в правде
Прям з пологового) замість казок жорстоку реальність.
Хоча деякі казки якраз досить реалістично страшні.
Свій варік• 30 декабря 2023
Ответ для90x60x90
Прошло 42 минуты с создания темы.

Сколько бы автор заработала, стуча людям в двери?

Советчицы жгут