Ондатрова шуба• 30 декабря 2023

Ціна на аромати Lalique в брокі, мейкапі,нотіно. Варто брати, чи оригінал?

Вже тиждень дивилась на два аромати. Я їх не знаю, але зараз хороші ціни. На нотіно парфумерію брала разів 6 все чудово. В мейкапі косметику беру, парфуми не ризикувала.
Зараз в брокі ціна майже 3000, на інших сайтах менше 1000
Замовила на мейкап з ЄС. Зараз жалкую, може на нотіно надійніше було б
Як Вам ці два аромати?
Продаю витрішки• 30 декабря 2023
Посмотрите цену в дугласе и сефоре

Творю чудеса• 30 декабря 2023
На нотіно на них взагалі смішні ціни завджи.
Молчалка• 30 декабря 2023
Ответ дляПродаю витрішки
Посмотрите цену в дугласе и сефоре
Так себе ориентир. Там цены очень высокие, как в Броке.
Посмотреть стоит на Амазоне.
Бензопирен• 30 декабря 2023
Перли Лалік купувала на Мейкапі. Спочатку подобались, через рік став запах дратувати навіть, викинула. Думаю може це не оригінал був?
Оце так цабе• 30 декабря 2023
Ответ дляБензопирен
Ничего себе, я их хочу купить цена кусается, а вы в помойку. Лучше продали бы
Викупана• 30 декабря 2023
Беру все на Мейкап . Проверяла батч коды - оригинал
автор Ондатрова шуба • 30 декабря 2023
Ответ дляБензопирен
Ясно:( цвна на нотіно та мейкап з ЄС була однаковою. Лише на нотіно 90 доставка. От зекономила, тепер буду сумніватися, чи оригінал з мейкапу.