В Бєлгороді другий день святкують атаку на пологовий будинок у Дніпрі.Мы любим Белгородское ПВО.
Ольга-f5e3• 30 декабря 2023
Ответ дляMiss Lisi4ka
Чем вы отличаетесь от них, когда радуетесь смертям мирняка?
Тем, что тот мирняк не пойдет в ваш дом убивать вас
Ольга-f5e3• 30 декабря 2023
Ответ дляlorena28071970
Мерзко и противно читать- как вы уподобляетесь тем, кого ненавидите! Они радуются нашим людским смертям и вы туда же? Если они животные, то может нам вести себя цивилизованно? Прошу заметить- пишу без анонима, не с болот!
Удалено администрацией...
Sunny Hanny• 30 декабря 2023
Ответ дляLanduchka
Удалено администрацией...
Підіть свічку за упокій поставте, допомогу відправте.
Ольга-f5e3• 30 декабря 2023
Ответ дляlilu1990
В смислі нє каснулась? Кривий Ріг вайна нє каснулась?
У вас дом разбомбили? Близкого похоронили?
Я с Мариуполя, в котором рашисты убили 120 тысяч мирного населения. Предлагаете начать скорбить и плакать за русней?
Татьяна123• 30 декабря 2023
Ответ дляlilu1990
Так ви ж вроде давно виехали целая и невредимая?
Sunny Hanny• 30 декабря 2023
Ответ дляlilu1990
Удалено администрацией...
Ви типу кращі нас ?) Або сострадаєте?
Татьяна123• 30 декабря 2023
Ответ дляlilu1990
Удалено администрацией...
Та вы шо? Как по вашей логике пуйло еще жив тогда ?
lorena28071970• 30 декабря 2023
Ответ дляОльга-f5e3
Удалено администрацией...
Sunny Hanny• 30 декабря 2023
Ответ дляNat-li
Как в Киеве и Одессе 😞
Твари.....
От саме тому їх і не шкода. Бо тільки за вчора вони по кожному місту вбили українців
Татьяна123• 30 декабря 2023
Ответ дляlilu1990
Найперші виїхали ’патріоти’. Я не з їх числа, на жаль. Так і не поїхала
Більшого диванного патріота ніж ви , тут мало.
Ответ дляlorena28071970
Голуб мира, куди ж без вас.
Вони не тварини, не треба ображати тварин. Вони виродки. І або безпосередньо вбивають самі, або просто тішаться коли вбивають нас. І в тому що сталося винні лише вони самі, бо то ж було так класно і весело вести війну на чужій землі. А тут повернулася мільйонна доля відсотка того, що вони накоїли, і вже виють. Нехай звикають. Саме вони почали цю війну.
Татьяна123• 30 декабря 2023
Ответ дляlilu1990
Звичайно, краще бути закордонним патріотом, який підначує натовп
Звістно краще. Вам на дивані видніше
lorena28071970• 30 декабря 2023
Ответ дляМанула
’Не бомбите, да не бомбимы будете’
Удалено администрацией...