ЖонДуан• 30 декабря 2023
У вас тоже сейчас так на кухне?
Крижана бурулька• 30 декабря 2023
Ні, не так. Відварила буряк, завтра наріжу кубиком шубу, бо майонезу не можна, а так мені смачніше). У Вас дуже апетитно на фото.
Прикуси Язика• 30 декабря 2023
Ответ дляМіс Всесвіт
Девчонки, подскажите начинающему, на салат обязательно морковку нечищенной варить? Или можно поистить, а потом сварить???
Ми навіть вже нарізаною варимо.
Аннуитет• 30 декабря 2023
Ответ дляВоздух в банке
Нет, я ничего готовить не буду
В мене таке саме меню
На_оба_рот• 30 декабря 2023
Ответ дляСhanelKa
Читаю
«В мене чисто»
Не читаю, «у вас брудно»
Підкресліть, де ви читаєте, пані ?
«В мене чисто»
Не читаю, «у вас брудно»
Підкресліть, де ви читаєте, пані ?
’Ні !!!!в мене чисто’.
А ви з тих що в....ю,але не покорюся?
Голова колгоспу• 30 декабря 2023
У меня сегодня торт, киш и имбирное печенье. Завтра хочу 3 салата приготовить, картошку и ребрышки. На этом все.
Колишня муза• 30 декабря 2023
ні, не маю культу їжі. готую просто і швидко. і на святковий стіл не роблю обжираловку наче рік не їла
Щастя-здоровля• 30 декабря 2023
Ответ дляГолова колгоспу
А що за тортик готували?)
Міс Всесвіт• 30 декабря 2023
Ответ дляСама не знаю
Неочищену варіть. Почищена буде водяною.
спасибо) полчаса достаточно?
Не танцую- но пою• 30 декабря 2023
Не, у меня только картошка сваренная стоит, да и та разварилась почти вся😂. Повар я ещё тот).
Готовить не буду ничего кроме оливье
Голова колгоспу• 30 декабря 2023
Ответ дляПиши-пропало
Сиджу, вино п´ю
Это где вы? Вроде башенки на мечеть похожи
Катастрофа• 30 декабря 2023
Ответ дляМіс Всесвіт
спасибо) полчаса достаточно?
Да,но проверяйте ножом,должен легко войти
Сіґеле-міґеле• 30 декабря 2023
Ответ дляСтетоскопуло
Кто-то близкий?
Все парни на фронте сейчас близкие
МатьЧасть• 30 декабря 2023
Ответ дляМатраскин Брат
Стєнкааааааа
Ааааааа 🥳🥳🥳🥳😄😄
Так! Мама в 90-х купила у розстрочку. А ще мама любить килими! А тато ( вже покійний) був реставратором і сам зробив ліпнину на стелі. Цю квартиру вони з татом своїми руками ремонтували. Так що там кожна деталь дорога. І стінка також
Отжигающая• 30 декабря 2023
Млинці,пиріг,два салата,...майже вся порадниця в комі🤣🤣ну і хозяйки🤣🤣
Дама_с_коготками• 30 декабря 2023
Спекла корж на торт, відварила язик та овочі. Все інше завтра робити буду)
пані Солоха• 30 декабря 2023
Ответ дляЖонДуан
5 человек
Нас 6 чол.
Сьогодні тільки чорнослив горіхами начмнила. Завтра зранку м´ясо по французькі, салат Грецький, салат Олів´є картоплю запечу. Ще нарізка.
Все
Сьогодні готувала голубці і суп - але це просто сьогодні їсти, не святковий стіл.
Ну і вночі ми не їмо. Вдень поїмо, ввечері максимум о 9. Далі закуски і чорнослив. Ми не наїдаємось в новорічну ніч.
І не доїдаємо наступні дні. Хіба що олів´є ще зранку. Потім першого суп пюре зазвичай. Але то швидко в мульті.
Все
Та_все_ок_будет• 30 декабря 2023
Ответ дляЖонДуан
Они же не смазаны, просто нарезала.
А зачем так рано? Вы завтра с утра бухать планируете?
Не заздріть тьоті• 30 декабря 2023
Ні. Це не від злості і не від зневаги.
Просто ні. У мене зараз не так.
Я не їм стояного.
От і все.
Просто ні. У мене зараз не так.
Я не їм стояного.
От і все.
Та_все_ок_будет• 30 декабря 2023
Ответ дляЖонДуан
Блинчики, отворная грудка, морковь по корейский чеснок, зелень немного майонеза. Все перемешать свернуть в блинчики это очень вкусно
И вы это уже сейчас приготовили на НГ?
Жесть....
Я тут Живу• 30 декабря 2023
Настрію ніякого нема... але старший просить лазанью, щоб м´яса побільше, менший олів´є, що поробиш, зроблю. Діти є діти, хочеться свята і хоча б смачної їжі. Тато далеко, країну обстрілюють, так і життя пройде, відкладене на потім
Я тут Живу• 30 декабря 2023
Ответ дляЖонДуан
Млинці у вас чудові, дуже апетитні. А що потім? Смажите чи запікаєте? Син млинців з м´ясом просив, може на наступні вихідні зберуся з силами
Ангелок з ріжками• 30 декабря 2023
Ответ дляЖонДуан
У вас такие красивые блинчики! Любуюсь ими. Это на молоке или на воде?