Точніше, живе в параші, працює на їх аудиторію
Історія вчить, що вона нікого не вчить
МаргаритаЛьвовна• 30 декабря 2023
Ответ дляDaria0000
Да человек за хайопм приехал. Что не понятного.
допустим да.
мне интересна ее уверенность, что в Карпатах кругом одни лояльные радушные люди.
или оно реально так и есть? в такое-то время??
Ответ дляLotusA
Молдаванам въезд вроде не запрещен, если она из Молдавии
Ви праві. Якщо громадянство має, то вільно може перетнути кордон. Але це не індульгенція від бесіди з службою безпеки, наприклад. Я кровожадна у цьому плані. Ці вишкварки зимою у Карпати, літом у Маріуполь катаються, обслуговують рашу не гірше коронованих пропагандонів.
МаргаритаЛьвовна• 31 декабря 2023
Ответ дляFilomena
А що її може там загрожувати?
Чи ви думаєте там рамки при переході через які видно «людєй міра»?
не, просто я лично в тех краях не бывала.
вон у нее такие мимими-сообщения от украинцев - она думает, что в реальности все такие будут?
ну и про угрозы. от нее. а если она чего нафоткает-наснимает запретного?
п.с. антилайк вам то не я поставила.
Ответ дляLotusA
Такие все наивные, блин
Как, как....за деньги.
Также как и наши депутаты с сынами,братами,кумами все по заграницам катаются и отсиживаются.....
Как, как....за деньги.
Вона попала за дєньгі?
Ну..тоді які до неї питання
А публіка що ій написала -то тоже не до неї питання
Питання як завжди - до нашої сторони🤷♀️
Ну..тоді які до неї питання
Питання як завжди - до нашої сторони🤷♀️
Ответ дляМаргаритаЛьвовна
п.с. антилайк вам то не я поставила.
А ви що думаєте, що вона триколор на лоба наклеїла?
Ясно що не відсвічує. Документ у неї є. Більше у неї ніхто нічого питати не буде.
Там завжди купа іноземців. Інструктори працюють на декількох мовах.
А що на знімає, виходить не застраховані від такого. Можуть шастати на правах громадян.
Ola_la-d152• 31 декабря 2023
Ответ дляМаргаритаЛьвовна
допустим да.
ну у нее на лбу не написано что она человек мира). тем более еще и мову немного знает. Думаю люди к ней настолько же лояльные и радушные как и к любому украинскому или молдавскому туристу
МаргаритаЛьвовна• 31 декабря 2023
Ответ дляFilomena
не освечивает))
люблю, грит, и рф, и Украину.
дурдом Веселка.
люблю, грит, и рф, и Украину.
дурдом Веселка.
Ola_la-d152• 31 декабря 2023
Ответ дляМаргаритаЛьвовна
не освечивает))
люблю, грит, и рф, и Украину.
дурдом Веселка.
люблю, грит, и рф, и Украину.
дурдом Веселка.
вообще так пол Молдовы говорит, голуби мира). а танки с триколорами на вьезде в приднестровье, и военных рашистов возле них толерантно зовут миротворцами)
Люсильда.ua• 31 декабря 2023
Ответ дляТанюша
Я взагалі без всяких претензій, але хіба в нашій країні заборонений в´їзд громадянам Росії?
Ну значит, есть у неё паспорт Украины. Возможно она с Донбасса или Крыма. Уехала ещё в 2014-м. Но это мои предположения. Я абсолютно не знаю кто ЭТО. Меня больше удивляет не эта блогерша, она в скрине тепло отзывается о нашей стране и рада своим подписчикам. А вот сами подписчики меня и удивляют... Жители Украины шастают по рашистским блогам и помогают жителем рф зарабатывать. Браво! И автор в их числе. Тому гнев не в адрес блогерши, а совсем наоборот.
Ответ дляЛюсильда.ua
Перепрошую, але я ніколи в житті не була на сторінці цього блогера, для чого ви приписуєте мені свої фантазії?
Ответ дляViktoryjaG
На начало войны в РФ было около миллиона украинцев. Как-то я не верю, что все они ломанулись домой. Разве что в ЕС на пособие. Остальные живут как жили. Скорее и она из них, раз в школе учила мову.
Цікаво, скільки на цей мільйон в росії українських шкіл. Адже в нас, за їхньою логікою, мусять бути російські чи не з половини.
ViktoryjaG• 31 декабря 2023
Ответ дляnezhinka
Удалено администрацией...
Ответ дляViktoryjaG
Удалено администрацией...
Які це території стали українськими тільки при СССР і там прямо стали вводити українську? Спочатку 300 років нищили українську, а тут такий подарунок. Та й пост мій був не про це, а про подвійні стандарти. Де в Росії українські школи для мільйона українців? Про аналогії з Каналом в Швейцарією навіть говорити дивно. У тій же Швейцарії треба знати мову свого кантону, а не в будь-якому говорити будь-якою з мов.
ViktoryjaG• 31 декабря 2023
Ответ дляnezhinka
То есть вы не различаете людей, живущих на этой территории веками и приехавших на заработки на время? ОК, я не буду спорить на эту тему, есть множество документов в сети, можете сами изучить.
Ответ дляViktoryjaG
Знаєте, скільки скрінів я можу кинути про заборону української, починаючи від валуївського циркуляру? Я запитала, скільки в Росії українських шкіл, а ви мені якимись скрінами тичете і я ’нє панімаю нічєво’? Заробітчан не зрозуміло яких приплели.
Lenusikkuz• 31 декабря 2023
Ответ дляТанюша
Ну два клац мишкою. Наче просто візовий режим.
Ну звісно якщо 2 паспорти то велком
Можливо з паспортом іншої країни або нашим то пропускають, і то не через кордони парашки чи білорашки. З російським паспортом точно ні
Люсильда.ua• 31 декабря 2023
Ответ дляLove_Love_Love_
А где Вы тогда инфу о ней нарыли и скрины наделали?
Ответ дляЛюсильда.ua
Десь нарила, не збираюсь відчитуватись перед фантазерами