Светик63• 30 декабря 2023

Реально, без фейків, випускають чи ні. ?

Хто точно знає, третя група. Багатодітні , супровід, що точно зараз на кордонах? Хто володіє точною іншою? Без анонімів , напишіть , так чи ні?
inysik1986• 30 декабря 2023
Послухаю,актуально

Lianaa_06• 30 декабря 2023
Знакомые сегодня выезжали. Сказали, что после обеда уже выпускали всех, как и до сегодня.
автор Светик63 • 30 декабря 2023
Ответ дляLianaa_06
Так чули про заборону з 20.00
inresta• 30 декабря 2023
а что, вы сразу по трем статьям едете
Karolin_a• 30 декабря 2023
Ні, не випускають нікого. Сьогодні їхав мій друг з батьком, як супровід інваліда поїздом на Хельм. Не випустили нікого з чоловіків, а крім них було кілька інвалідів та 2 багатодітних батька (3 та 4 дитини). Ні-ко-го. Сказали прикордонники, що розуміють, що це незаконно, але в них усне розпорядження нікого не пропускати. А по-людськи, вони навіть співчувають.
irchik.ok• 30 декабря 2023
А чому не випускають багатодітних? Якийсь новий закон вийшов?
inysik1986• 30 декабря 2023
А чому смішно?мій чоловік регулярно привозить військовим авто,допомогу,і тепер це дійсно важливо випустять? щоб міг завезти автомобіль на який зараз збирають кошти
Lianaa_06• 30 декабря 2023
Ответ дляСветик63
Так чули про заборону з 20.00
Я не знаю таких подробностей сейчас. Но они выезжали, как раз замес этот был. А потом наладилось всё. А уж что и как там было, не знаю. Вроде кто-то приезжал из высокопоставленных. Но может это уже слухи в очереди такие пошли просто. Ручаться не буду
Karolin_a• 30 декабря 2023
Ответ дляirchik.ok
Кажуть, що нема таких нових законів. Є розпорядження в них. І все - порадили їхати додому зустрічати Новий рік. Ось так. Подивіться, є навіть вже відео з відмовами, законодавчо необгрунтованих.

irchik.ok• 30 декабря 2023
Ответ дляKarolin_a
02 числа планували їхати в Польщу… то як тепер бути
Де дізнатись точну інфу?
автор Светик63 • 30 декабря 2023
Ответ дляirchik.ok
Де дізнатись точну інфу?
Може на службу довіри прикордонної служби задзвонить ?
Karolin_a• 30 декабря 2023
Ответ дляirchik.ok
Де дізнатись точну інфу?
Точну тільки на власному досвіді.
Вище кажуть, що там десь щось налагодили та пропускали, але я моніторила чати кордонів, там 100% відмови, люди навіть блокували кордон. Ну і поїзд на Хельм сьогодні точно нікого не пустили.
людмила_К• 30 декабря 2023
Сьогодні при мені чоловік запитував чи випустять його як багатодітного, сказали, що потрібно, щоб у військовому квитку була обовʼязково відмітка про відстрочку.
tetnes• 30 декабря 2023
Ответ дляirchik.ok
Дівчата в Mammas що 100% випускають тих хто відстрочку оформив в ТЦК. То б то пішов у віськомат, пройшов комісію і оформив як багатодітний відстрочку. А просто з свідоцтвами про народження, як раніше не випускають
Teonaa• 30 декабря 2023
Ответ дляKarolin_a
А в МО хтось взагалі дзвонив? Що кажуть
tetnes• 30 декабря 2023
Ответ дляirchik.ok
Де дізнатись точну інфу?
Якщо оформили все в ТЦК, то можете їхати, якщо ні то не пропустять скоріш за все
AnastasiaDobro• 30 декабря 2023
Солотвино-Сігет, багатодітного батька не пустили (виїзжав з Румунії на декілька годин,назад не пустила українська сторона).Відправили зпочатку в Тячів за довідкою, а там-у рідний Харків…
brenda2305• 30 декабря 2023
Не пускають
Тільки з відстрочками оформленими
По Шляху більшість завертають також