Хто точно знає, третя група. Багатодітні , супровід, що точно зараз на кордонах? Хто володіє точною іншою? Без анонімів , напишіть , так чи ні?
Ні, не випускають нікого. Сьогодні їхав мій друг з батьком, як супровід інваліда поїздом на Хельм. Не випустили нікого з чоловіків, а крім них було кілька інвалідів та 2 багатодітних батька (3 та 4 дитини). Ні-ко-го. Сказали прикордонники, що розуміють, що це незаконно, але в них усне розпорядження нікого не пропускати. А по-людськи, вони навіть співчувають.
inysik1986• 30 декабря 2023
А чому смішно?мій чоловік регулярно привозить військовим авто,допомогу,і тепер це дійсно важливо випустять? щоб міг завезти автомобіль на який зараз збирають кошти
Ответ дляСветик63
Так чули про заборону з 20.00
Я не знаю таких подробностей сейчас. Но они выезжали, как раз замес этот был. А потом наладилось всё. А уж что и как там было, не знаю. Вроде кто-то приезжал из высокопоставленных. Но может это уже слухи в очереди такие пошли просто. Ручаться не буду
Ответ дляirchik.ok
А чому не випускають багатодітних? Якийсь новий закон вийшов?
Кажуть, що нема таких нових законів. Є розпорядження в них. І все - порадили їхати додому зустрічати Новий рік. Ось так. Подивіться, є навіть вже відео з відмовами, законодавчо необгрунтованих.
Ответ дляKarolin_a
02 числа планували їхати в Польщу… то як тепер бути
Де дізнатись точну інфу?
Ответ дляirchik.ok
Де дізнатись точну інфу?
Точну тільки на власному досвіді.
Вище кажуть, що там десь щось налагодили та пропускали, але я моніторила чати кордонів, там 100% відмови, люди навіть блокували кордон. Ну і поїзд на Хельм сьогодні точно нікого не пустили.
Ответ дляirchik.ok
Дівчата в Mammas що 100% випускають тих хто відстрочку оформив в ТЦК. То б то пішов у віськомат, пройшов комісію і оформив як багатодітний відстрочку. А просто з свідоцтвами про народження, як раніше не випускають
AnastasiaDobro• 30 декабря 2023
Солотвино-Сігет, багатодітного батька не пустили (виїзжав з Румунії на декілька годин,назад не пустила українська сторона).Відправили зпочатку в Тячів за довідкою, а там-у рідний Харків…
brenda2305• 30 декабря 2023
Не пускають
Тільки з відстрочками оформленими
По Шляху більшість завертають також
Тільки з відстрочками оформленими
По Шляху більшість завертають також