Мааарковная• 31 декабря 2023
Хто готував яєшню з горіхами?
Смачно ? Чи ні ?
Вельми шановна• 31 декабря 2023
Мааарковная
• 31 декабря 2023
Ответ дляВельми шановна
Це фото з ресторану з зіркою Мішлен у Франції. Горіхи та яйце є. Тому, може, бути разом і смачно)
А що це таке коричневе?
Mrs.Ochmonek• 31 декабря 2023
Колись в Грузії їла таке - було смачно. Я так зрозуміла тоді, що у них взагалі горіхи багато куди кладуть.
Цирк на дроті• 31 декабря 2023
Ответ дляВельми шановна
Красота неземная• 31 декабря 2023
Я с грецкими готовила, мне знакомый подарил 3 кг орехов которые я не знала куда девать.
Орехи помельчила и растерла до состояния пасты, и мелко пальчиками рассыпала над яичницей. Было вкусно. Можно ещё совсем чуть-чуть, самую малость, добавить муската (но это необязательно).
Но целые орехи в нежной яичнице могут получить звучание просто
. Надо растирать.
Щас ухожу• 31 декабря 2023
Ответ дляВельми шановна
Я так розумію горіхи в цій страві не до яєць, а до тієї субстанції під ним..
Мааарковная
• 31 декабря 2023
Ответ дляЩас ухожу
А що це? Виглядає як бичачий язик
Мааарковная
• 31 декабря 2023
Ответ дляВельми шановна
Скажіть будь ласка, що це за коричнева субстанція. Мені дуже цікаво.
Вельми шановна• 31 декабря 2023
Ответ дляМааарковная
Якесь пюре з овочів, грибів, трюфелів і горіхів. Дуже було смачно. Нічого смачнішого в житті не їла)