Барвіночка• 31 декабря 2023
Дівчата, переїхала на нову квартиру
а там електрична варочна поверхня, ще не пристрілялася, варила яйця в холодній воді і від закипання потім 8 хвилин, зараз чищу їх, а жовток з сіруватим налітом, переварила(((чи можна їх їсти чи йти за новими?
Українська зірочка• 31 декабря 2023
Ответ дляБарвіночка
жовток в середині помаранчевий, зверху сірий наліт
Я конечно прошу прощения - Вы первый раз в жизни яйца вкрутую варите?) Или Вы тролите?
Барвіночка
• 31 декабря 2023
Ответ дляУкраїнська зірочка
завжди варила по годиннику, вкруту ніколи не варила, люблю щоб грамулю в середині жовтка ще було сире яйце, десь читала що так корисніше
Барвіночка
• 31 декабря 2023