Деловитая• 31 декабря 2023
Фен для гладкості і блиску волосся, в кого є? Браш треба? Чи іони?
Волосся в мене мало і пористе. Хочу щоб виглядало гладким і розсипчастим, рівним, і блискучим як в рекламі.
Мені потрібен звичайний фен з іонізацією чи фен-браш чи мультистайер?
В кого є браш, він не путає волосся, коли сам крутиться?
Мені б такий, щоб просто висушити швидко і все, а не кожну прядку окремо
Перша леді колгоспу• 31 декабря 2023
Ответ дляПані з калабані
Яка гарна порада. Щиро дякую вам 🙏😁
Засоби підбираються індивідуально, я не знаю Вашого волосся, те, що підійшло мені, може ще гірше зробити Вам. Особисто я любою Abril, Lanza, Sensus.
Ловлю капці• 31 декабря 2023
Ответ дляКукусики
Я так і не зрозуміла, що вам потрібно)))
Новые волосы. Что уж тут мелочиться.
Налитое яблочко• 31 декабря 2023
Ответ дляДеловитая
Це шкідлива процедура. Тим більше, в мене блонд, а в цьому випадку протипоказана
Вам треба і масла, і сироватки, і крема з масками, і фен, і браш
Деловитая
• 31 декабря 2023
Ответ дляНалитое яблочко
Браш - звичайний гребінець ви маєте на увазі? Не електричний, який сушить?
Ромашкинная• 01 января 2024
Ответ дляТеща дочки
купите круглую щетку и мощный фен
фен браш только для волос до плеч нормально плюс он как правило без регулировки температуры то есть палит волося
У мене до середини спини, мені зручно фен-щіткою, сушити феном і витягувати на браш у мене не виходить, це складніше
Плюс зараз майже всі фен-щітки з регулюванням температури вже , в мене три режими температури , тож так само як і у фені можна обрати температуру