САМ_ТАКОЙ• 31 декабря 2023
Зачем закрывают границы?
Valechka-mk• 31 декабря 2023
Ответ дляnezhinka
Ні, думали, їх не чіпатимуть, а воюватиме хтось інший.
Воюет пусть тот, кто хочет
Ответ дляJhenya_Sh
И кто это должен поднять? Зе уверен, что все мечтают погибнуть в этой войне
Всі, хто не хоче. Демократія - влада народу, не бійтеся її взяти. Якщо реально не хочете, щоб просто вас особисто не чіпали, а нехай гине той, хто має честь і благородство. Ще Ліна Костенко писала в Марусі Чурай, що споконвічно чураївські голови на палях, а вишняківські голови на плечах.
Ответ дляnezhinka
К какой группе вы относитесь? Той что готова поднять белый флаг или к той что в рядах добровольцев на фронте?
Ответ дляcoch100
Да не, так не пойдёт, я ж написала 2 группы. Есть ещё третья - просто попи*деть))
То й що, що ви визначили тільки дві групи? Мені потрібно в них вписатися, у визначені вами дві групи? Теорія, мій друже, сіра, та зеленіє дерево життя. Ваша ж особиста позиція не вписується в жодну з цих груп. Я вам визначаю теж дві групи, у які ви повинні вписатися: навіювані всепропальщиці і свідомі шкідники. І не матюкайтеся, це нікого не прикрашає.
Ответ дляnezhinka
Я никого не толкаю на принятие решений связаных с риском для их жизни, поэтому вас и спросила к чему ваша пропаганда, если вы сами не в рядах добровольцев?
Ответ дляcoch100
А я когось штовхаю, чи що? Хоч раз закликала когось іти на фронт? Пишу про капітуляцію, і кордони нехай відкривають для всіх. Що не так знову?
Olenka_bum• 31 декабря 2023
Ответ дляolgabaluta
У меня произошла реальная жизнь!
А ну да, у каждого своя реальность. Но не все обозленные, кто-то смог сохранить человечность, а кто-то стал грымзой