чи давати горошок?
і який огірок краще свіжий чи маринований?
дякую
Ответ дляTOG36
Автор не робила з креветками, але краще, як на мене, зі свіжим горошком, а не консервованим
дякую, типу зварити свіжий заморожений?
Ответ дляКузякин
Это не Оливье
дякую, дуже цінне ваше зауваження
Ответ дляTOG36
Не треба варити, на пару потримайте, пробуйте на готовність, щоб ніжний був і солодкий
дякую!
Ответ дляbegovelik
и еще трюфеля добавьте. по теме - это не оливье у вас )
дякую що зайшли залишити свою машину цінну думку,
от є тут такі дами які жодну тему не пропустять мабуть дуже багато вільного часу
бажаю вам не бути такою душнілою у Новому році
juliankoste• 31 декабря 2023
Огурец в обычный, и тот тот добавляем, так вкуснее.
С креветками в гостях пробовала, понравился салат
Ответ дляКузякин
Удалено администрацией...
ой не можу скільки в людях доброти, не від щасливого життя таке
шкода
Ответ дляТруп нареченої
шкода
Та не звертайте уваги. Смачний салат. Радянський Олівʼє теж якби не Олівʼє 😆
По темі - заморожений зелений горошок трішки на пару потримайте, або на водяній бані. Огірок свіжий. Смачно як і з креветками, так і з лососем.
Ответ дляIn limbo
дякую, так і зроблю )